Pozemky, zahrady na prodej Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 9
Prodej, zahrada, 1564 m2, Ostrava

Prodej, zahrada, 1564 m2, Ostrava

Koblov, Ostrava

Nabízíme Vám ke koupi zahradu o rozloze 1564 m2 v Ostravě. Zahrada se nachází na pomezí městských částí Koblov a Antošovice ve velmi klidné lokalitě téměř na polosamotě. Autobusová zastávka 3 minuty pěší chůze. Pozemek je z větší části oplocen. Elektřina je přivedena na hranici pozemku. Rybník je vzdálen od zahrady 30 m. Příjezd je po obecní komunikaci. S financováním bezplatně pomůže náš hypotéční specialista. Pro bližší informace kontaktujte makléře. Zveme Vás na prohlídku.

530 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 9
Prodej, zahrada 3560 m2, Ostrava

Prodej, zahrada 3560 m2, Ostrava

Koblov, Ostrava

Nabízíme Vám ke koupi zahradu o rozloze 3560 m2 v Ostravě. Zahrada se nachází na pomezí městských částí Koblov a Antošovice ve velmi klidné lokalitě téměř na polosamotě. Autobusová zastávka 3 minuty pěší chůze. Pozemek je z větší části oplocen. Elektřina je přivedena na hranici pozemku. Rybník je vzdálen od zahrady 30 m. Příjezd je po obecní komunikaci. S financováním bezplatně pomůže náš hypotéční specialista. Pro bližší informace kontaktujte makléře. Zveme Vás na prohlídku.

1 190 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 13
Prodej, zahrada, 1188 m², Ostrava, ul. Nové nádraží

Prodej, zahrada, 1188 m², Ostrava, ul. Nové nádraží

Bartovice, Ostrava

Nabízíme překrásnou rovinatou oplocenou zahradu o velikosti 1188 m2, jejíž součástí je zahradní bouda pro uložení nářadí. Pozemek není stavební, ale je na něm možno umístit stavbu bez pevných základů jako např. mobilheim nebo chatku. Přípojka elektřiny přímo na pozemku, voda 25 m od hranice pozemku.

475 800 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 9
Prodej, stavební pozemek, 1202 m2, Ostrava - Bartovice

Prodej, stavební pozemek, 1202 m2, Ostrava - Bartovice

Bartovice, Ostrava

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu o velikosti 1202 m2. Pozemek je mírně svažitý, veškeré inženýrské sítě jsou v těsné blízkosti. Velmi klidná lokalita s výbornou dostupností do Ostravy. Pro více informací volejte makléře.

570 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 4
Pozemek - zahrada, 467m², ulice U Studánky, Ostrava - Polanka nad Odrou

Pozemek - zahrada, 467m², ulice U Studánky, Ostrava - Polanka nad Odrou

Nabízíme vám ke koupi pěknou zahradu o celkové výměře 467 m2, v katastru obce Polanka nad Odrou. Zahrada je oplocena i s možností vjezdu automobilu (příjezd k pozemku po nezpevněné obecní komunikaci). Na zahradě stojí pěkný, dřevěný zahradní domek do kterého je přivedena elektřina i voda. Na pozemku je vlastní 16 m hluboký vrt. Pozemek je rovinatý a udržovaný, s řídce vysázenými stromy a keři. Ideální k víkendové relaxaci. Snadná dostupnost. Zahrada leží na pomezí dvou katastrů. Polanka nad Odrou a Klimkovice. Okolí je tvořeno z části rodinnými domy, sousedními zahradami a biokoridorem. Na pozemku zatím nelze stavět. Do vzdáleného budoucna nelze ale tuto možnost zcela vyloučit. Majitelé si již nechali zpracovat projekt k vybudování dřevostavby, nepřímo spojené se zemí, ke které již bylo vydáno kladné stanovisko stavebního úřadu. Doporučujeme prohlídku.

500 000 Kč

Balkon

před měsícem 7
Zahrada s chatkou, 114m², ulice Krásnopolská, Ostrava - Poruba

Zahrada s chatkou, 114m², ulice Krásnopolská, Ostrava - Poruba

Nabízíme vám zahradu s chatkou v zahrádkářské osadě 28. Říjen, Ostrava - Poruba, katastrální území Pustkovec. Zahrada je velmi dobře dostupná díky těsné blízkosti Poruby a také autobusové zastávce. Celková výměra pozemku, včetně zastavěné plochy chatky (17 m2) je 114 m2. Na pozemek i do chatky je přivedena pitná voda a elektřina. Chatka je dřevěné konstrukce, postavena na betonovém základě a je i z části podsklepena.

290 000 Kč

Balkon

před 3 měsíci 4
Prodej, stodola, Ostrava - Polanka

Prodej, stodola, Ostrava - Polanka

Polanka nad Odrou, Ostrava

Nabízíme k prodeji pozemek, na kterém stojí stará stodola, kterou můžete upravit, zastavěná plocha činní 61 m2, plocha zbývající parcely (trvalý trávní porost) je 795 m2. Nachází se na okraji obce na velmi klidném místě. Elektřina je přímo na pozemku, voda se nachází poblíž. Kanalizace v dané oblasti není, ale v mapových podkladech vodáren je do budoucna v plánu. V tuto chvíli je pozemek vhodný například k umístění koně, nebo jiných zájmových zvířat. Více informací Vám poskytne makléř na prohlídce.

870 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 7
Prodej, zahrada, 1145 m2, Ostrava - Nová Bělá

Prodej, zahrada, 1145 m2, Ostrava - Nová Bělá

Nová Bělá, Ostrava

Nabízíme k prodeji pozemek, který je v katastru nemovitostí vedený jako zahrada. Nachází se v Nové Bělé a má rozlohu 1145 m2. Inženýrské sítě (elektřina, vodovod, plynovod) se nacházejí na hranici pozemku. Studna vlastní je přímo na pozemku. Příjezd je po obecní zpevněné komunikaci. Zahrada s výbornou dostupností směr Ostrava a Frýdek Místek po ulici Místecká. Možnost nabídky financování. Více informací u makléře. Doporučujeme

565 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 9
Prodej, zahrada, 560 m2, Ostrava - Svinov

Prodej, zahrada, 560 m2, Ostrava - Svinov

Svinov, Ostrava

Nabízíme k prodeji 7 zahrad o plochách od cca 560 m2 až do cca 890 m2 (viz plánek). Cena zahrady je stanovena v závislosti na m2. Na parcele A je zahradní chatka. Klidná lokalita v blízkosti lesa. Více informací u makléře.

252 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 12
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

27. 05. 19 Slza a Trojzubec. Ostrava prodá pozemky v centru. Na jednom vyroste mrakodrap

Doporučené realitní kanceláře

-->