Adresář realitních kanceláří

Moravskoslezský kraj
Bruntálské reality

Bruntálské reality

Bruntálské reality nabízí tyto služby: kompletní právní servis, ověření podpisu, návrh a vklad na katastrální úřad, zprostředkování a odhad daně z nemovitosti, to vše zdarma.

Adresa: Bruntál, Jirásková 1630/11

Nemovitosti: 0

BYT - TYP real

BYT - TYP real

Domníváme se, že nejlepší vizitkou firmy jsou spokojení klienti, kteří dále o naší firmě referují. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat, neboť osobní jednání je základem dobré spolupráce mezi námi a klientem.

Adresa: Ostrava, ul. U studia 33

Nemovitosti: 0

Carroll & Dohnal s.r.o.

Carroll & Dohnal s.r.o.

Centrem našeho působení je Ostrava. Svou činností pokrýváme celý Moravskoslezský a Olomoucký kraj. Naše vazby dále přesahují do Prahy a dalších částí České republiky. Obchodní partnery máme rovněž v Polsku, Izraeli a v dalších zemích.

Adresa: Ostrava, Hasičská 52

Nemovitosti: 0

Casa de oro, s.r.o.

Casa de oro, s.r.o.

Jsme renomovaná ostravská realitní kancelář s působností v moravskoslezském kraji, která je zastupována zkušenými realitními makléři. Máme za sebou již mnoho velkých realitních projektů za které hovoří pozitivní reference klientů.

Claris realitní kancelář s.r.o.

Claris realitní kancelář s.r.o.

Dnes patří Claris realitní kancelář s.r.o. s několika kamennými pobočkami a cca. 12 makléři nejen mezi lídry realitního trhu na Novojičínsku, ale také mezi významné realitní společnosti v rámci Moravskoslezského regionu.

Adresa: Nový Jičín, K Nemocnici 14

Nemovitosti: 0

Comfort reality CZ, s.r.o.

Comfort reality CZ, s.r.o.

Nabízíme Vám profesionální realitní služby jež jsou zaměřené zejména na spokojenost zákazníků. Je zajištěna kompletní péče o klienty v oblasti realitních služeb, přičemž je splněn profesionální prodej Vaší nemovitosti.

Adresa: Ostrava, Vřesinská 22

Nemovitosti: 0

DiaStyle Reality

DiaStyle Reality

Po dlouhodobých zkušenostech na trhu s nemovitostmi, kde si každý z makléřů prošel různými cestami a nabral spoustu zkušeností, ať už v malých realitních kancelářích nebo velkých, ať už při prodejí domů, bytů, pozemků či velkých objektů, jsme přirozenou cestou založili­­­­ vlastní kancelář. Jsme mladá dynamická firma, která vyznává svobodný a čistý směr v prodeji realit, založený na důvěře, dobrosrdečnosti a bezpečnosti!

EFEKT REALITY - Mgr. Milena Chodurová

EFEKT REALITY - Mgr. Milena Chodurová

Jsme realitní kanceláří spíše rodinného typu a možná i proto se klienti s námi cítí velmi dobře a s našimi službami jsou spokojeni, o čemž svědčí to, že se k nám i po letech vracejí. Za dobu svého působení a po stovkách realizovaných obchodů si firma vybudovala dobré jméno a stala se vyhledávanou kanceláří v regionu.

Adresa: Frýdek-Místek, Tržní 23

Nemovitosti: 0

ESO - REALITY, realitní a úvěrová kancelář s.r.o.

ESO - REALITY, realitní a úvěrová kancelář s.r.o.

Jsme vaše tradiční realitní kancelář pro region Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Karvina, Havířov. Zabýváme se především prodejem a pronájmem bytů všech velikostí , rodinných domů, pozemků a komerčních objektů. Rovněž zajišťujeme výkup nemovitostí za velmi výhodných podmínek.

Adresa: Ostrava, Novinářská 3

Nemovitosti: 0

EVROPA realitní kancelář

EVROPA realitní kancelář

EVROPA realitní kancelář - nejlepší volba při prodeji vaší nemovitosti. Věříme v kvalitu našich realitních služeb. Projděte si recenze a zkušenosti našich zákazníků.

Adresa: Praha, Václavské náměstí 36

Nemovitosti: 0

REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?