Adresář realitních kanceláří

Moravskoslezský kraj
Bruntálské reality

Bruntálské reality

Bruntálské reality nabízí tyto služby: kompletní právní servis, ověření podpisu, návrh a vklad na katastrální úřad, zprostředkování a odhad daně z nemovitosti, to vše zdarma.

BYT - TYP real

BYT - TYP real

Jsme Váš partner na trhu s nemovitostmi od roku 1998 - menší kancelář, menší provize - komplexnost - serióznost - vstřícnost. Domníváme se, že nejlepší vizitkou firmy jsou spokojení klienti, kteří se vracejí a dále o naší firmě referují. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat, neboť osobní jednání je základem dobré spolupráce mezi námi a klientem.

Carroll & Dohnal s.r.o.

Carroll & Dohnal s.r.o.

Centrem našeho působení je Ostrava. Svou činností pokrýváme celý Moravskoslezský a Olomoucký kraj. Naše vazby dále přesahují do Prahy a dalších částí České republiky. Obchodní partnery máme rovněž v Polsku, Izraeli a v dalších zemích.

Casa de oro, s.r.o.

Casa de oro, s.r.o.

Jsme renomovaná ostravská realitní kancelář s působností v moravskoslezském kraji, která je zastupována zkušenými realitními makléři. Máme za sebou již mnoho velkých realitních projektů za které hovoří pozitivní reference klientů.

Claris realitní kancelář s.r.o.

Claris realitní kancelář s.r.o.

Dnes patří Claris realitní kancelář s.r.o. s několika kamennými pobočkami a cca. 12 makléři nejen mezi lídry realitního trhu na Novojičínsku, ale také mezi významné realitní společnosti v rámci Moravskoslezského regionu.

Comfort reality CZ, s.r.o.

Comfort reality CZ, s.r.o.

Nabízíme Vám profesionální realitní služby jež jsou zaměřené zejména na spokojenost zákazníků. Je zajištěna kompletní péče o klienty v oblasti realitních služeb, přičemž je splněn profesionální prodej Vaší nemovitosti.

DiaStyle Reality

DiaStyle Reality

Po dlouhodobých zkušenostech na trhu s nemovitostmi, kde si každý z makléřů prošel různými cestami a nabral spoustu zkušeností, ať už v malých realitních kancelářích nebo velkých, ať už při prodejí domů, bytů, pozemků či velkých objektů, jsme přirozenou cestou založili­­­­ vlastní kancelář. Jsme mladá dynamická firma, která vyznává svobodný a čistý směr v prodeji realit, založený na důvěře, dobrosrdečnosti a bezpečnosti!

EFEKT REALITY - Mgr. Milena Chodurová

EFEKT REALITY - Mgr. Milena Chodurová

Jsme realitní kanceláří spíše rodinného typu a možná i proto se klienti s námi cítí velmi dobře a s našimi službami jsou spokojeni, o čemž svědčí to, že se k nám i po letech vracejí. Za dobu svého působení a po stovkách realizovaných obchodů si firma vybudovala dobré jméno a stala se vyhledávanou kanceláří v regionu.

ESO - REALITY, realitní a úvěrová kancelář s.r.o.

ESO - REALITY, realitní a úvěrová kancelář s.r.o.

Jsme vaše tradiční realitní kancelář pro region Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Karvina, Havířov. Zabýváme se především prodejem a pronájmem bytů všech velikostí , rodinných domů, pozemků a komerčních objektů. Rovněž zajišťujeme výkup nemovitostí za velmi výhodných podmínek.

EVROPA realitní kancelář

EVROPA realitní kancelář

EVROPA realitní kancelář - nejlepší volba při prodeji vaší nemovitosti. Věříme v kvalitu našich realitních služeb. Projděte si recenze a zkušenosti našich zákazníků.

REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

-->