Stěhování kancecláří, firem a skladů

Náš kompletní stěhovací servis zahrnuje také stěhování kanceláří, skladů, firemních provozů, administrativních budov i celých organizací.

Stěhování kancecláří, firem a skladů

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Naší prioritou je minimální narušení chodu provozu a tedy co nejmenší náklady a ztráty způsobené stěhováním. To bude mít na starost náš stěhovací poradce, který pečlivě naplánuje jednotlivé kroky a vytvoří harmonogram celé operace. Nejdříve u vás však zcela zdarma a nezávazně provede prvotní pohlídku a na základě dalších konzultací vytvoří cenovou kalkulaci. Představí vám náš kompletní stěhovací servis se všemi službami a seznámí vás s výhodami naší nabídky.

Stěhování firem a skladů je stěžejní součástí naší dlouholeté praxe na poli komplexních stěhovacích služeb. Nabízíme jak samotné stěhovaní s využitím nejmodernější techniky a stálých kvalifikovaných pracovníků tak doplňkové služby, které můžete mít zdarma nebo za minimální ceny. Jsme schopni přestěhovat doslova jakýkoliv předmět z běžné kanceláře tak náročnější břemena z firemních provozů či skladů. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním trezorů, těžkých strojů, starožitného nábytku, uměleckých předmětů i citlivých lékařských či měřících přístrojů a tiskařských strojů.
 

Naše doplňkové služby při stěhování firem a skladů:

  • montáž a demontáž nábytku
  • úklid, malování, čištění koberců a pokládka podlah
  • odvoz odpadu, nábytku či spotřebičů a zajištění jejich ekologické likvidace
  • nabídka obalového materiálu a balící služba
  • krátkodobé i dlouhodobé skladování a výkup
  • instalace IT a elektro zařízení
  • skartace dokumentů

Potřebujete poradit s přestěhováním firmy, skladu či celé organizace? Jak to celé zorganizovat? Hledáte spolehlivého partnera s nabídkou komplexních služeb, který vše zařídí a provede vás celým procesem? Vyzkoušejte naši nabídku. Naše služby máme hned trojnásobně pojištěné s možností připojištění v případě stěhování cenných předmětů. Na žádost klienta zajistíme také dohled partnerskou bezpečnostní službou. Obstaráme veškeré stěhovací služby od demontáže nábytku a jeho zabalení až po rozmístění na místo, mytí oken, hloubkové čištění koberců a instalaci elektrozařízení a IT.

Přehled všech článků

Archiv článků

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

27. 05. 19 Slza a Trojzubec. Ostrava prodá pozemky v centru. Na jednom vyroste mrakodrap

Hledáte si vhodné bydlení nebo jen krátkodobé ubytování? U nás si můžete rezervovat pěkné ubytování na dovolenou za rozumnou cenu. Doporučujeme Vám hlavně katalog ubytování Beskydy, kde si s lehkostí vyberete a rezervujete svůj pobyt přímo u majitele.

Zámečnictví - Istalatérství Jan Kavka z Paskova nabízí prodej, instalace a servis kotlů na tuhá paliva značky EkoKomfort, EkoPerfekt a Viadrus.

Developer FINEP nabízí prodej bytů Praha v žádaných lokalitách za atraktivní ceny!

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

-->