Renáta Moskalová, JIMOX - reality

Ostrava, Fr. Hajdy 1403/9
Renáta Moskalová, JIMOX - reality

Realitní kancelář JIMOX-REALITY byla založena již počátkem roku 2005. Za tuto dobu jsme si vydobyli své pevné místo na realitním trhu. Zakládáme si na tom, že se řadíme k menším realitním kancelářím, které prostředkovávají prodej, koupi či pronájem menšího množství nemovitostí. Každá zakázka je realizována od začátku až do konce jednou osobou, tudíž má realitní zprostředkovatel (makléř) přehled o veškerých úkonech. Pro úložku kupní ceny spolupracujeme s EVB advokátní kancelář s.r.o. Od 10.4.2021 máme uzavřeno zákonem vyžadované pojištění. Renáta Moskalová jednatelka

Nemovitosti: 2

WEB: www.jimox-reality.cz

E-mail: jimox@seznam.cz

Tel.: 775 249 941

Nabídka realitní kanceláře

RD dům,  300 m², pozemek 946 m²

RD dům, 300 m², pozemek 946 m²

Bartovice, Ostrava

S výhradním zastoupením majitele Vám nabízíme ke koupi dvougenerační rodinný dům nacházející se v Ostravě - Bartovicích. Jedná se o rodinný dům  po rekonstrukci, ve  velmi dobnrém stavu, je možno využít k bydlení dvou rodin nebo rozdělení na 2 samostatné bytové jednotky s vlastními vchody za účelem pronájmu. K nemovitosti náleží pozemek o rozloze 946 m2, altán s udírnou, dvojgaráž a skleník. V přízemí domu se nachází předsíň, ze které se vstupuje do prvního nadzemního podlaží. 1NP:  dispozičně řešeno jako 4 + kk s koupelnou a samostatnou toaletou. Z předsíně po schodišti, ale i ze zahrady se dostaneme do druhého nadzemního podlaží, které je řešeno jako bytová jednotka 3+1, koupelna s WC.  Ve sklepě domu se nachází několik místností (technická místn  ost, sklad a pod.).  IS: el.voda, plyn, kanalizace. ÚT plynový kotel.  Průkaz energetické náročnosti (PENB) se zpracovává, proto uvádím Třída G . Pro více informací, nebo sjednání  prohlídky, nás kontaktujte.

Financování Vám zdarma vyřídí náš hypoteční specialista s dlouholetou praxí v oboru, za nejvýhodnějších aktuálních podmínek na trhu.

6 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 měsíci 13
Pozemky ke stavbě Řepiště 1200 a 1400m2

Pozemky ke stavbě Řepiště 1200 a 1400m2

Řepiště

voda, el. a plyn v dosahu, nutno vidět. Včetně podílu na společné příjezdové cestě.
Krásné klidné a slunné místo
Bližší info na dotaz.

990 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před rokem 0
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


-->