Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

Pojištění majetku přináší možnost, jak co nejlépe ochránit váš majetek proti nechtěným událostem. Pojišťovny ovšem můžou nabízet pojistnou smlouvu, která vyhovuje jim, ale jejich klientům už méně. Vybrat ten správný produkt tak nemusí být někdy vůbec jednoduché.

Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

Dobrá pojistná smlouva je základ

 

Pojištění bytu či jiného majetku může být někdy problematické. Dobrá pojistná smlouva by vás měla chránit před rizikem podpojištění, což znamená, že nekrátí plnění z důvodu nedostatečné pojistné částky. Majetek neoceňuje složitě, ale navrhuje částku paušálně v m² obytné plochy domácnosti nebo nemovitosti. Lepší pojišťovny do svých smluv rovnou zahrnují zdarma pojištění občanské vybavenosti s možností připojistit vlastníka nebo opatrovatele psa jako bonus.
 

Ušetřete svůj čas s online pojištěním

Zajímavá metoda, která vám ušetří čas strávený na pobočce pojišťovny je majetkové pojištění online. K takovému pojištění stačí znát velikost obytné plochy domácnosti či nemovitosti v m². Základní i katastrofická rizika by měla být zahrnuta v ceně pojistky v co nejširším spektru. Jedná se například o:

  • rozbití skla
  • pojištění elektroniky bez limitu
  • zajištění náhradního ubytování až na 12 měsíců a mnoho dalšího

Pojišťovny nabízejí také nonstop asistenční služby pro pomoc v nouzi.
 

Nechte si vypracovat bezplatně kalkulaci ceny

Pokud stále váháte, jaké pojištění zvolit, nechte si nezávazně spočítat svou kalkulaci ceny pojištění majetku. Toto také můžete učinit z pohodlí vašeho domova bez zbytečné návštěvy pojišťovny. Dopřejte si chvíli klidu a pozorně si přečtěte, co vše je zahrnuto v základním pojištění. Může tam být kupříkladu uvedeno pojištění chránící vaši nemovitost před povodní a záplavami, ale venkovní bazén bude za příplatek.

 

Sjednání majetkového pojištění by mělo být co nejjednodušší a vám dobře srozumitelné. S dobrým pojištěním se nemusíte obávat o svůj majetek.

Přehled všech článků

Archiv článků

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Máte už dost dovolených v zahraničí a opět byste rádi zažili skvělou domácí dovolenou? Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad. U nás si můžete rezervovat pěkné ubytování na dovolenou za rozumnou cenu. Doporučujeme Vám hlavně katalog ubytování Beskydy, kde si s lehkostí vyberete a rezervujete svůj pobyt přímo u majitele. Ubytování v blízkosti největšího města Ostravska zase naleznete na stránce ubytování Ostrava. Vybrat si zde můžete z nabídky hotelů, penzionů a chat.

Poptáváte nové byty Praha? Nabídka plánovaných bytů od developera FINEP vás jistě zaujme!

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Hledáte krátkodobé ubytování pro strávení vaší dovolené? Doporučujeme Vám si prohlédnout ubytování Ostrava na oblíbeném portálu Hauzi.cz. Jelikož je Ostrava třetí největší město v Česku, nabízí Vám mnoho atrakcí a kulturních památek. Na Hauzi najdete bohatou nabídku ubytování, ale také blog, kam se vydat na výlet v Ostravě a okolí.

-->