Stěhování kancecláří, firem a skladů

Náš kompletní stěhovací servis zahrnuje také stěhování kanceláří, skladů, firemních provozů, administrativních budov i celých organizací.

Stěhování kancecláří, firem a skladů

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Naší prioritou je minimální narušení chodu provozu a tedy co nejmenší náklady a ztráty způsobené stěhováním. To bude mít na starost náš stěhovací poradce, který pečlivě naplánuje jednotlivé kroky a vytvoří harmonogram celé operace. Nejdříve u vás však zcela zdarma a nezávazně provede prvotní pohlídku a na základě dalších konzultací vytvoří cenovou kalkulaci. Představí vám náš kompletní stěhovací servis se všemi službami a seznámí vás s výhodami naší nabídky.

Stěhování firem a skladů je stěžejní součástí naší dlouholeté praxe na poli komplexních stěhovacích služeb. Nabízíme jak samotné stěhovaní s využitím nejmodernější techniky a stálých kvalifikovaných pracovníků tak doplňkové služby, které můžete mít zdarma nebo za minimální ceny. Jsme schopni přestěhovat doslova jakýkoliv předmět z běžné kanceláře tak náročnější břemena z firemních provozů či skladů. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním trezorů, těžkých strojů, starožitného nábytku, uměleckých předmětů i citlivých lékařských či měřících přístrojů a tiskařských strojů.
 

Naše doplňkové služby při stěhování firem a skladů:

  • montáž a demontáž nábytku
  • úklid, malování, čištění koberců a pokládka podlah
  • odvoz odpadu, nábytku či spotřebičů a zajištění jejich ekologické likvidace
  • nabídka obalového materiálu a balící služba
  • krátkodobé i dlouhodobé skladování a výkup
  • instalace IT a elektro zařízení
  • skartace dokumentů

Potřebujete poradit s přestěhováním firmy, skladu či celé organizace? Jak to celé zorganizovat? Hledáte spolehlivého partnera s nabídkou komplexních služeb, který vše zařídí a provede vás celým procesem? Vyzkoušejte naši nabídku. Naše služby máme hned trojnásobně pojištěné s možností připojištění v případě stěhování cenných předmětů. Na žádost klienta zajistíme také dohled partnerskou bezpečnostní službou. Obstaráme veškeré stěhovací služby od demontáže nábytku a jeho zabalení až po rozmístění na místo, mytí oken, hloubkové čištění koberců a instalaci elektrozařízení a IT.

Přehled všech článků

Archiv článků

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Máte už dost dovolených v zahraničí a opět byste rádi zažili skvělou domácí dovolenou? Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad. U nás si můžete rezervovat pěkné ubytování na dovolenou za rozumnou cenu. Doporučujeme Vám hlavně katalog ubytování Beskydy, kde si s lehkostí vyberete a rezervujete svůj pobyt přímo u majitele. Ubytování v blízkosti největšího města Ostravska zase naleznete na stránce ubytování Ostrava. Vybrat si zde můžete z nabídky hotelů, penzionů a chat.

Poptáváte nové byty Praha? Nabídka plánovaných bytů od developera FINEP vás jistě zaujme!

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Hledáte krátkodobé ubytování pro strávení vaší dovolené? Doporučujeme Vám si prohlédnout ubytování Ostrava na oblíbeném portálu Hauzi.cz. Jelikož je Ostrava třetí největší město v Česku, nabízí Vám mnoho atrakcí a kulturních památek. Na Hauzi najdete bohatou nabídku ubytování, ale také blog, kam se vydat na výlet v Ostravě a okolí.

-->