2+1, OV-Poruba, Hl. třída

Poruba, Ostrava

před 10 měsíci 12

ID zakázky: 1296300

Kód: 2+1, OV-Poruba, Hl. třída

Stav bytu: Velmi dobrý

Vlastnictví: Družstevní

Podlaží: 2. podlaží z celkem 6

Plocha podlahová: 55 m2

Doprava: MHD

Balkón: ano

EPB: G - Mimořádně nehospodárná

2 349 000 Kč

Kontaktovat prodejce

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka bytu 2+1 v žádané části Ostravy - Poruby, na Hlavní třídě (u kruhového objezdu). Jedná se o družstevní byt - družstvo nájemníků, a převod do os. vl. se neplánuje, výhodou je však dobré hospodaření družstva. Dům je po revitalizaci, má výtah.

Byt má výměru 56 m2, je umístěný ve  3. NP/7, součástí je balkón s výhledem do dvora, na jižní stranu.

Byt prošel před časem účelnou rekonstrukcí v hodnotě cca 300 tis., elektřina v mědi, zděné jádro, místo na pračku je v koupelně, v předsíni velké vestavěné skříně, v kuchyni je rohová kuch. linky na míru s vestavěnou troubou a myčkou, el. varná deska a plocha ke stolování pod oknem. Nové podlahy a omítky. Předností jsou neprůchozí prostorné pokoje.

K bytu náleží sklep, za domem a v okolí je dostatek parkovacích míst.

Náklady na bydlení ve výši 3655,- Kč  (4 osoby) včetně fondu oprav, který je ve výši 785,- Kč. Přeplatek za loňský rok cca 4000 Kč.

Dům se nachází ve velmi žádané lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti.

Pro více informací včetně financování a na prohlídky bytu nás kontaktujte.

Energetický štítek náročnosti budovy zatím nemáme k dispozici, je nutné dle zákoa uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G – mimořádně nehospodárnou.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Renáta Moskalová, JIMOX - reality

Renáta Moskalová, JIMOX - reality

Realitní kancelář JIMOX-REALITY byla založena již počátkem roku 2005. Za tuto dobu jsme si vydobyli své pevné místo na realitním trhu. Zakládáme si na tom, že se řadíme k menším realitním kancelářím, které prostředkovávají prodej, koupi či pronájem menšího množství nemovitostí. Každá zakázka je realizována od začátku až do konce jednou osobou, tudíž má realitní zprostředkovatel (makléř) přehled o veškerých úkonech. Pro úložku kupní ceny spolupracujeme s EVB advokátní kancelář s.r.o. Od 10.4.2021 máme uzavřeno zákonem vyžadované pojištění. Renáta Moskalová jednatelka

Adresa: Ostrava, sídlo: Dvouletky 597/45

Nemovitosti: 2

Kontakt na prodejce

-->