Renáta Moskalová, JIMOX - reality

Ostrava, Fr. Hajdy 1403/9
Renáta Moskalová, JIMOX - reality

Realitní kancelář JIMOX-REALITY byla založena již počátkem roku 2005. Za tuto dobu jsme si vydobyli své pevné místo na realitním trhu. Zakládáme si na tom, že se řadíme k menším realitním kancelářím, které prostředkovávají prodej, koupi či pronájem menšího množství nemovitostí. Každá zakázka je realizována od začátku až do konce jednou osobou, tudíž má realitní zprostředkovatel (makléř) přehled o veškerých úkonech. Pro úložku kupní ceny spolupracujeme s EVB advokátní kancelář s.r.o. Od 10.4.2021 máme uzavřeno zákonem vyžadované pojištění. Renáta Moskalová jednatelka

Nemovitosti: 2

WEB: www.jimox-reality.cz

E-mail: jimox@seznam.cz

Tel.: 775 249 941

Nabídka realitní kanceláře

 3+1, os.vl., J. Herolda, uzamykatelné patro, komora

3+1, os.vl., J. Herolda, uzamykatelné patro, komora

Hrabůvka, Ostrava

Exkluzivní nabídka prodeje bytu o velikosti 3+1,  v osobním vlastnictví  - možno financovat úvěrem,  o výměře cca  65m2. Byt je umístěn v 6. patře/16. VELKOU VÝHODOU je uzamykatelný chodba a komora na patře naproti bytu. Další výhodou je orientace na dvě světové strany - J a Z.  Dům je po celkové revitalizaci, má 2 výtahy, kamerový systém.
Bytu dominuje čtvercová předsíň, ze které se vchází do obývacíhi pokoje, dětského pokoje a čtvercové kuchyně s balkonem a kuchyňskou linkou do tvaru "U", dále pak do rekonstruované prostorné koupelny o rozměru cca 1,5 x 2,5m. V  pokojích jsou plovoucí podlahy, v kuchyni, koupelně a na WC je položená dlažba.
Měsíční platba činí 2956,- Kč na 3 osoby + inkaso.
V okolí domu veškerá občanská vybavenost (škola,školka,restaurace, obchody, MHD, dostatek zeleně, poliklinika) v blízkosti se nachází Bělský les.

Byt je volný po dohodě k nastěhování.

2 999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 9
RD 4+1, prostorný s bohatým zázemím, Rychvald

RD 4+1, prostorný s bohatým zázemím, Rychvald

Rychvald

Prodej prostorného RD v klidné části obce Rychvald. Slunné vyvýšené místo u lesa, ul. Revoluční. Jedná se o celopodsklepený zateplený dům.
1PP: 5 místností (sklad otopu, zavařenin, místnost s umývadlem, s el. bojlerem, kotelny s podávacím kotlem na hň. uhlí) sklepy mají dlažbu a obklady, snadná údržba, je do něj samostatný vstup. Ve sklepě jsou plastová okna.
1NP: zádvěří, předsíň, velká koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, 4 místnosti, kuchyň, komora, ze které je vstup do velkého prostorného podkroví (možno zřídit další místnosti).
IS: voda - vodovod a studna na pozemku, el. 220/380V, plyn na vaření, vytápění kotlem na hň. uhlí. Měs. zálohy cca 4000 Kč (voda, el.,  plyn). V bytě jsou plastová okna, podlahy částečně dlažba (PŘ, KU, KOU) a plovocí podlaha v pokojích.
Pozemek cca 2000m2, na kterém se nachází: kotec pro psa, umělé jezírko (plastová vana), houpačka, zahradní domeček (např. pro děti), polykarbonátový skleník, ovocné stromky.
Na pozemku je taktéž stavba hospodářské budovy, jejíž součástí jsou garáže až pro 3 auta, + další 2 místnosti.
Před vstupem do domu je kryté posezení.
Dům prošel základní rekonstrukcí před 10 lety.

Kompenzace ceny je možná bytem 2+1 s balkónem v klidné lokalitě Ostravska, nejlépe nízká zástavba.

Další foto na vyžádání.
 

4 950 000 Kč

Stav: Dobrý

Rezervováno před 4 měsíci 1
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


-->