JIMOX - reality

Vratimov, Okružní 43
JIMOX - reality

Realitní kancelář JIMOX-REALITY byla založena již počátkem roku 2005. Za tuto dobu jsme si vydobyli své pevné místo na realitním trhu. Zakládáme si na tom, ž e se řadíme k menším realitním kancelářím, které zprostředkovávají prodej či pronájem menšího množství nemovitostí. Naši makléři se každé zakázce věnují a realizují ji od začátku až do konce, tudíž mají o veškerých úkonech přehled.' na 'Realitní kancelář JIMOX-REALITY byla založena v lednu 2005. Za tuto dobu jsme si vydobyli své pevné místo na realitním trhu. Zakládáme si na tom, že se řadíme k menším realitním kancelářím, které zprostředkovávají prodej či pronájem menšího množství nemovitostí. Naši makléři se každé zakázce věnují a realizují ji od začátku až do konce, tudíž mají o veškerých úkonech přehled.

Nemovitosti: 7

WEB: www.jimox-reality.cz

E-mail: jimox@seznam.cz

Tel.: 775 249 941

Nabídka realitní kanceláře

Chata s č. ev. s možností přestavby na RD

Chata s č. ev. s možností přestavby na RD

Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí

Exkluzivně nabízíme ke koupi chatu s větším pozemkem v lukrativní části Frýdlantu nad Ostravicí, lokaita restaurace Park, cca 700m. Jižní strana. Celková výměra oplocené zahrady je 1393 m2. na pozemku se nachází dřevěná chata s verandou a zděnou přístavbou o dispozici 2,5 +1.  Nemovitá věc je napojena na  IS: voda, el., vytápění na TP nebo el., kanalizace.  Možnost napojení na plyn  -  u komunikaci před pozemkem. příjezd po večejné asfaltové komunikaci.

Výhodou je možnost přestavby na rod. dům, v souladu s územním plánem.

Další info na vyžádádní.

1 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 1
2+1 ul. E. Rošického, OV-Poruba

2+1 ul. E. Rošického, OV-Poruba

Poruba, Ostrava

Exkluzivně nabízíme ke koupi družstevní podíl v BD v Ostravě - Porubě, na ul. Evžena Rošického.

Jedná se o komplexně revitalizovaný dům, slušný, čistý vchod s kamerovým systémem, výtah zastavuje na patře, byty i sklepy zajištěné dvojími dveřmi. K bytu náleží sklepní kóje.

Byt o ploše 59,3 m2 je situovaný ve 3 NP domu, má balkón na jižní stranu a komoru s vestavěnými skříněmi, ze které je možné udělat např. pracovnu, nebo prostor pro spaní (tím vznikne menší byt "3+1"). Byt je vhodný k rekonstrukci dle představ budoucího nájemce, taktéž je možné jen nově vymalovat a ihned bydlet.
Výhodou je, že je byt situovaný na 2 světové strany sever - jih. Jádro je umakartové, původní, stejně jako kuchyňská linka či PVC na podlaze.

Měsíční platby na 1 osobu jsou ve výši 3831,- Kč, vč. nájmu=fond oprav, který činí 2242,- Kč.
Byt je k dispozici ihned.

1 095 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 12
Stavební pozemek Vratimov, ul. U Lípy

Stavební pozemek Vratimov, ul. U Lípy

Vratimov

Prodej stavebního pozemku o výměře cca 1377 m2, klidné vyvýšené místo s výhledem do okolí.  IS: voda, el. u pozemku. Rovina. Parcela je částečně oplocená. Příjezd částečně po obecní místní komunikaci a následně po příjezdové komunikaci k parcele - je  předmětem prodeje.

830 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 1
Chata s č. popisným k trvalému bydlení Dolní Těrlicko

Chata s č. popisným k trvalému bydlení Dolní Těrlicko

Dolní Těrlicko, Těrlicko

Exkluzivní prodej chaty ve velmi dobrém technickém stavu, k celoročnímu bydlení, v klidné části obce Dolní Těrlicko. Nemovitost je celá podsklepená: velká dílna, sušárna, kotelna, místo pro AP a umývadlo pro použití při práci nebo odpočinku na zahradě. Schodiště do 1.NP.   V1.NP je zádveří,  koupelna s rohovou vanou a WC, obývací pokoj a kuchyň. V patře je ložnice a pracovna (bývalý dětský pokoj)  s balkónem, v dalším podlaží - střešním prostoru -  je pokoj a předsíň.
IS : elektřina, studna, ohřev vody el. bojlerem, vytápění ústřední topení na TP nebo el. přímotop.
Ze zadu směrem do zahrady je terasa na posezení s houpačkou, v předu kotec pro psa, popř. uložné místo na dřevo, kolo, moto  apod.
Oplocená zahrada 475m2, zastavěná plocha 58m2.
Příjezd po obecní asf. komunikaci, k chatě samotné část zpevněná a část nezpevněná komunikace, pouze pro vlastníky okolních nemovitostí. při podpisu kupní smlouvy bud epro nového majitele zřízeno věcné břemeno chůze a jízdy - na nemovitost. Nyní je pouze na jméno majitele chaty - prodejem padá.
Financování je možné řešit částečně úvěrem.  Financování ůžeme zajistit.

DOPORUČUJEME - velmi hezké, klidné a slunné místo, od severu chráněno lesním porostem. Přehrada

1 130 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 27
Stavební parcela OV- Michálkovice

Stavební parcela OV- Michálkovice

Michálkovice, Ostrava

Prodej stavebního pozemku o rozloze 1 000 m2. Na pozemku se nachází pergola a studna. IS:  na hranici pozemku je plyn, elektřina;  voda 100 m. Do budoucna je plánovaná výstavba kanalizace.

960 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 2
Byt  2+1 os. vl., OV-Zábřeh

Byt 2+1 os. vl., OV-Zábřeh

Zábřeh, Ostrava

Byt 2+1 v os.vl.,  balkon,   56m2, nízká zástavba, 2.NP/4.NP. Neprůchozí pokoje. Dům je po celkové rekonstrukci.  Bližší info na vyžádádní.

Financování můžeme zajistit.

999 900 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 5 měsíci 2
Stavební parcely Bruzovice

Stavební parcely Bruzovice

Bruzovice

Exluzivní prodej  dvou pozemků ke stavbě rod. domů v obci Bruzovice, část Bruzovičky. celková výměra  je 4387m2. Pozemek je určen pro výstavbu RD. Možnost rozparcelovat na 2 parcely.  IS:  voda, plyn, elektřina v dosahu. Při prodeji pozemku jako celek je  cena 320 kč/m2

420 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 1
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť