JIMOX - reality

Vratimov, Okružní 43
JIMOX - reality

Realitní kancelář JIMOX-REALITY byla založena již počátkem roku 2005. Za tuto dobu jsme si vydobyli své pevné místo na realitním trhu. Zakládáme si na tom, ž e se řadíme k menším realitním kancelářím, které zprostředkovávají prodej či pronájem menšího množství nemovitostí. Naši makléři se každé zakázce věnují a realizují ji od začátku až do konce, tudíž mají o veškerých úkonech přehled.' na 'Realitní kancelář JIMOX-REALITY byla založena v lednu 2005. Za tuto dobu jsme si vydobyli své pevné místo na realitním trhu. Zakládáme si na tom, že se řadíme k menším realitním kancelářím, které zprostředkovávají prodej či pronájem menšího množství nemovitostí. Naši makléři se každé zakázce věnují a realizují ji od začátku až do konce, tudíž mají o veškerých úkonech přehled.

Nemovitosti: 5

WEB: www.jimox-reality.cz

E-mail: jimox@seznam.cz

Tel.: 775 249 941

Nabídka realitní kanceláře

3+1. B. Nikodéma, OV-Poruba

3+1. B. Nikodéma, OV-Poruba

Poruba, Ostrava

Exkluzivně nabízíme ke koupi  byt v Ostravě - Porubě, ul. B. Nikodéma o výměře 80m2,  6p./6., výhodou je, že byt je bokem na patře, čili majitel má  klid a soukromí, k bytu náleží sklep a komora vedle bytu.
Dům je po revitalizaci, zateplený, plastová okn,. bezbariérový přístup.
Byt je taktéž po rekonstrukci, stačí se  jen nastěhovat a užívat si  klidného bydlení.
Okna sever - jih. Výhled do volného prostoru.
V kuchyni je rohová KL na míru vč. vestavěné trouby a varné desky, spížní skříňky, pultík s možností sezení + jídelní stůl.
V koupelně je rohová vana s tryskami. WC je se zabudovaným splachovačem.

Měsíční náklady dle záloh, majitelé mají vyšší zálohy, čili  vrací se při vyúčtování několik tisíc. Celkové náklady měsíčně se vším do 6000,- kč.
VÝHODA při koupi bytu - nyní je byt dr., možno převést do os. vl. , tudíž je možné financovat úvěrem a neplatí se  daň z nabytí nemovitostí.
Poplatky celkem za převod bytu  do os. vl.  cca do 35,000,- kč + převod. čl. práv 9000,- kč.

Veškeré  smlouvy a právní služby v ceně, vč.  příp. úložky  peněz u advokáta - dle typu smlouvy.  Cena je konečná.
 

 

2 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 10
Chata s č. ev. s možností přestavby na RD

Chata s č. ev. s možností přestavby na RD

Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí

Exkluzivně nabízíme ke koupi chatu s větším pozemkem v lukrativní části Frýdlantu nad Ostravicí, lokaita restaurace Park, cca 700m. Jižní strana. Celková výměra oplocené zahrady je 1393 m2. na pozemku se nachází dřevěná chata s verandou a zděnou přístavbou o dispozici 2,5 +1.  Nemovitá věc je napojena na  IS: voda, el., vytápění na TP nebo el., kanalizace.  Možnost napojení na plyn  -  u komunikaci před pozemkem. příjezd po večejné asfaltové komunikaci.

Výhodou je možnost přestavby na rod. dům, v souladu s územním plánem.

Další info na vyžádádní.

1 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 1
Stavební pozemek Vratimov, ul. U Lípy

Stavební pozemek Vratimov, ul. U Lípy

Vratimov

Prodej stavebního pozemku o výměře cca 1377 m2, klidné vyvýšené místo s výhledem do okolí.  IS: voda, el. u pozemku. Rovina. Parcela je částečně oplocená. Příjezd částečně po obecní místní komunikaci a následně po příjezdové komunikaci k parcele - je  předmětem prodeje.

830 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 1
Stavební parcela OV- Michálkovice

Stavební parcela OV- Michálkovice

Michálkovice, Ostrava

Prodej stavebního pozemku o rozloze 1 000 m2. Na pozemku se nachází pergola a studna. IS:  na hranici pozemku je plyn, elektřina;  voda 100 m. Do budoucna je plánovaná výstavba kanalizace.

960 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 11 měsíci 2
Stavební parcely Bruzovice

Stavební parcely Bruzovice

Bruzovice

Exluzivní prodej  dvou pozemků ke stavbě rod. domů v obci Bruzovice, část Bruzovičky. celková výměra  je 4387m2. Pozemek je určen pro výstavbu RD. Možnost rozparcelovat na 2 parcely.  IS:  voda, plyn, elektřina v dosahu. Při prodeji pozemku jako celek je  cena 320 kč/m2

420 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 11 měsíci 1
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť