FAVORIT REAL s.r.o.

Ostrava, Poděbradova 1239/43
FAVORIT REAL s.r.o.

Favorit Real s.r.o. poskytuje valitní služby v oblasti realit za rozumné ceny. Prodej, výkup a pronájem bytů.

Nemovitosti: 57

WEB: www.favorit-real.cz

E-mail: favoritreal@seznam.cz

Tel.: 725 731 272

Nabídka realitní kanceláře

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 2.np./ 8. np., ul. Františka Formana, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 2.np./ 8. np., ul. Františka Formana, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 2.np./ 8. np., ul. Františka Formana, Ostrava - Dubina Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Kuchyň je spojená s obývacím pokojem.Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo, vana i sprchový kout. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Lodžie se nachází v ložnice, před vstupem do dětského pokoje jsou úložné prostory. K bytu náleží sklepní koje. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky, nové výtahy). Velice nízké měsíční náklady. Úvěr na domě je vyplacen. Výborné parkování před domem.

1 750 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 18 hod. 10
Byt 2+1 s balkónem a komorou v nižší zástavbě, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 8. np., ul. Ahepjukova, Moravská Ostrav

Byt 2+1 s balkónem a komorou v nižší zástavbě, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 8. np., ul. Ahepjukova, Moravská Ostrav

Ostrava

Byt 2+1 s balkónem a komorou, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 8. np., ul. Ahepjukova, Moravská Ostrava Exkluzivně nabízíme byt 2+1 s balkónem a komorou, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba, lednice). Spotřebiče jsou v záruce. Pod celou plochou vrchních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Pokoje jsou neprůchozí. Okna bytu na dvě strany, na konci bytu se nachází komora (šatna). K bytu náleží sklepní koje. Podlahová plocha bytu včetně sklepa a lodžie je 64 m2, samotná plocha bytu je 59,3 m2. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky, nový výtah). Výborné parkování před domem. Lokalita v blízkosti centra Ostravy, Měsíční náklady na bydlení jsou nízké, fond oprav je 1.601 Kč.

1 620 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

včera 10
Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 2.np./ 8. np., ul. Jaromíra Matuška, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 2.np./ 8. np., ul. Jaromíra Matuška, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 2.np./ 8. np., ul. Jaromíra Matuška, Ostrava - Dubina Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Lodžie je přes celý obývací pokoj. Kuchyň je spojená s obývacím pokojem. Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Předsíň je velmi prostorná i pro vestavěnou skříň. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky). Revitalizace na domě bude splacená a měsíční náklady na bydlení budou velice nízké. V bytu náleží sklepní koje. Výborné parkování u domu. Před domem se nachází základní škola, nedaleko mateřská škola.

1 590 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

včera 8
Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 5. np./ 7. np., ul. Břenkova, Ostrava - Zábřeh

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 5. np./ 7. np., ul. Břenkova, Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 5. np./ 7. np., ul. Břenkova, Ostrava - Zábřeh Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. V panelu je lednice, MVT, elektrická trouba, pračka a potravinová skříň. V kuchyni jsou výsuvné zásuvky. Topení je v kuchyni zatažené (s průduchem). Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V bytě jsou nové parapety i přidané zásuvky s revizí elektřiny. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť a s bidetovou sprchou. V koupelně je nasvícené zrcadlo i nika nad vanou. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Podhledy jsou rozfázované. V chodbě je noční světlo. V obývacím pokoji je TV stěna s husím krkem i s podsvícením. Obývací pokoj je zvětšený. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky). Sklepy jsou zabezpečené. Nízké náklady na bydlení, revitalizace na domě splacena. Klidná lokalita, u domu je škola a školka, v blízkosti zastávka MHD, potraviny a další služby.

1 720 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

včera 10
Byt 3+1 s lodžií a komorou, OSVL, 5. np./ 12. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice

Byt 3+1 s lodžií a komorou, OSVL, 5. np./ 12. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií a komorou, OSVL, 5. np./ 12. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice Nabízíme byt 3+1 s lodžií a komorou na ulici Lumírova, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba, lednice, pračka). Spotřebiče jsou v záruce. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Kuchyň je čtvercová s prostorem pro jídelní stůl a židle. Vstup na lodžii z kuchyně. V rámci rekonstrukce je v chodbě nově přistavěná komora. Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dvě umyvadla se skříňkou, baterie, nasvícené zrcadlo, vana. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. V domě jsou dva nové výtahy, bezbariérový nájezd do domu. Velice dobré parkování před domem. V blízkosti zastávka MHD, potraviny, škola a školka, Bělský les.

1 830 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

včera 6
Byt 3+1 s lodžií a komorou, OSVL, 3. np./ 8. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice

Byt 3+1 s lodžií a komorou, OSVL, 3. np./ 8. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií a komorou, OSVL, 3. np./ 8. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně všech vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Předsíň je velmi prostorná i pro vestavěnou skříň. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky, nový výtah, lodžie).

1 550 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 dny 10
Byt 3+1 s lodžií, OSVL, 11. np./ 16. np., na ul. 30. dubna, Moravská Ostrava

Byt 3+1 s lodžií, OSVL, 11. np./ 16. np., na ul. 30. dubna, Moravská Ostrava

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií, OSVL, 11. np./ 16. np., na ul. 30. dubna, Moravská Ostrava Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. Kuchyň je čtvercová. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Lodžie je v kuchyni. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Chodba je čtvercová. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky, nový výtah).

1 920 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 dny 10
Byt 4+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 1. np./ 6. np., ul. Jana Maluchy, Ostrava - Dubina

Byt 4+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 1. np./ 6. np., ul. Jana Maluchy, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 4+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 1. np./ 6. np., ul. Jana Maluchy, Ostrava - Dubina Exkluzivně nabízíme byt 4+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně všech vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba ). Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Kuchyň je propojená s obývacím pokojem, koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, designové umyvadlo s baterie, nasvícené velké zrcadlo, vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. V bytě se nachází velké množství úložných prostor. Okna bytu jsou do dvou stran. Lodžie se je v ložnici. K bytu náleží sklepní koje.

1 790 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 dny 10
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, 2. np./ 13. np., OSVL, na ul. Dr. Martínka, Ostrava - Hrabůvka

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, 2. np./ 13. np., OSVL, na ul. Dr. Martínka, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s balkonem, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (lednice, digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem. Balkón se nachází v kuchyni. V bytě je navíc designová skříňka s nasvíceným zrcadlem a v předsíni je komora. Nivelace podlah. Podlahy jsou vinylové. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Sklepy jsou zabezpečené, a vchody jsou krásně čisté. Vstup do domu je bezbariérový. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky). Okna jsou otočená mimo hlavní silnici (směr poliklinika).

1 650 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 6 dny 10
Byt 2+1 v OSVL, 3NP/3NP na ulici Čujkovova, Ostrava - Zábřeh

Byt 2+1 v OSVL, 3NP/3NP na ulici Čujkovova, Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Pronájem bytu 2+1 v Osvl na ulici Čujkovova ve třetím patře. Byt se nachází v domě po celkové revitalizaci. Zateplení, fasáda, nová plastová okna, nový vchod. Byt prošel celkovou rekonstrukcí. V bytě je nová elektřina, omítky, v kuchyni nová kuchyňská linka. V koupelně je okno, nová sanita,( rohová vana) obklady a dlažba. V celém bytě jsou položeny nové plovoucí podlahy. V obývacím pokoji francouzské okno. Nabízíme bydlení s dobrou dostupností všech služeb.

7 400 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 6
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť