FAVORIT REAL s.r.o.

Ostrava, Poděbradova 1239/43
FAVORIT REAL s.r.o.

Favorit Real s.r.o. poskytuje valitní služby v oblasti realit za rozumné ceny. Prodej, výkup a pronájem bytů.

Nemovitosti: 73

WEB: www.favorit-real.cz

E-mail: favoritreal@seznam.cz

Tel.: 725 731 272

Nabídka realitní kanceláře

Pronájem, Byt 2+1, 53 m² - Ostrava - Hrabůvka

Pronájem, Byt 2+1, 53 m² - Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Nabízíme pronájem bytu v OSVL na ulici Závodní, 3NP/3NP. Byt se nachází v lokalitě s výbornou dostupností všech služeb. Byt se nachází v domě po celkové revitalizaci. Zateplení, fasáda, plastová okna, nový vchod. Byt prošel celkovou rekonstrukcí. Nové omítky, plovoucí podlaha v celém bytě, nové dveře. Koupelna a wc má obklady a na zemi dlažbu. V kuchyni plynová deska s elektrickou troubou. Klidné bydlení.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 hod. 10
Byt 3+1 s lodžií, DRVL (s možným převodem). 1NP/6NP, 74m², J. Misky, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 s lodžií, DRVL (s možným převodem). 1NP/6NP, 74m², J. Misky, Ostrava - Dubina

Ostrava

Nabízíme vám družstevní byt, dispozice 3+1 s lodžií, situovaný do přízemí pětipatrového panelového domu, ulice J. Misky, Ostrava - Dubina. Nabízený byt je po dílčích rekonstrukcích - zvětšené zděné bytové jádro se sprchou i rohovou vanou, rohová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, sklokeramická varná deska, el. trouba), rekonstrukce elektřiny v bytovém jádře. Dům je po celkové revitalizaci - plastová okna, zateplení, vstup do domu apod. Byt lze do jednoho roku převést do osobního vlastnictví s doplatkem 243 tis. V okolí domu veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku.

1 089 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 8 hod. 10
Byt 3+1 s lodžií, OSVL, 65m², 7NP/8NP, ulice Jana Maluchy, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 s lodžií, OSVL, 65m², 7NP/8NP, ulice Jana Maluchy, Ostrava - Dubina

Ostrava

Nabízíme Vám byt o dispozici 3+1 s lodžií, situovaný do 7NP/8NP, panelového domu s výtahem, ulice Jana Maluchy, Ostrava - Dubina. Nabízený byt je po kompletní rekonstrukci (vše je nové a nepoužité). Nově postavené bytové jádro s novými zařizovacími předměty, vkusnými keramickými obklady a prostorem pro pračku. WC zvlášť a je závěsné, komfortní revizní dvířka. V celém bytě provedena nová elektroinstalace (včetně revize) a nové rozvody vody i odpadů. V obývacím pokoji je příprava pro TV a internet. Mírně snížené stropy s úsporným LED osvětlením a nové podlahy, včetně jejich vyrovnání. Kuchyňská linka je ve vysokém lesku zn. IKEA (prodloužená záruční doba), včetně vestavěných spotřebičů - el. trouba, plynová varná deska, digestoř, MW trouba, myčka (vše značky Whirpoool), volně stojící lednice v třídě A++ (značky Zanussi). Všechny spotřebiče jsou v záruce. Interiérové dveře a zárubně, dále nové vstupní dveře. Součástí bytu je také praktická komora a sklepní box. V oknech jsou nové žaluzie. Byt má dispozici s neprůchozími pokoji, prostornou čtvercovou kuchyní a prostorem pro velké vestavěné skříně v předsíni. Vstup na prostornou lodžii z obývacího pokoje. Dům má nová plastová okna a nový výtah, no domě nevázne úvěr. Téměř bezbariérový vstup do domu (pouze jeden schod). Lokalita s dobrou dostupností a veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti domu je škola, školka, obchody apod. Před domem prostorné parkoviště.

1 460 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 10
Byt 3+kk v cihlovém domě, OSVL, 3. p./ 3. p., na ul. Ludmilina, Ostrava - Mariánské Hory

Byt 3+kk v cihlovém domě, OSVL, 3. p./ 3. p., na ul. Ludmilina, Ostrava - Mariánské Hory

Ostrava

Byt 3+kk v cihlovém domě, OSVL, 3. p./ 3. p., na ul. Ludmilina, Ostrava - Mariánské Hory Nabízíme k prodeji byt 3+kk s možností využívat zahradu ve dvoře domu, v nízké zástavbě cihlového domu, OSVL, 3p./3p., po luxusní rekonstrukci, na ul. Ludmilina, Ostrava – Mariánské Hory Nabízíme luxusní a prostorný byt 3+kk v cihlovém domě na náměstí vedle kostela a dále v blízkosti centra Ostravy. Výměra bytu je 76 m2 a nachází se v 3. patře cihlového domu (nad bytem je půda). V domě pouze 8 bytových jednotek, ve dvoře možnost využívat zahradu, která je oplocená. Kuchyň je propojená s obývacím pokojem. Kuchyňská linka zahrnuje pracovní ostrůvek, ve kterém se nachází varné centrum a digestoř, ostrůvek přechází v jídelní pult. Hlavní část kuchyňské linky zahrnuje lednici s mrazákem, v panelu elektrickou troubu spolu s MTV, myčku, pračku, dále dostatek zásuvek pro všechny další potřebné spotřebiče a dostatečně velkou pracovní plochu. Pod celou plochou vrchních a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Koupelna s oknem. V koupelně je vana, ale zároveň i sprchový kout s podomítkovou baterií, dvě umyvadla se skříňkou, baterie, nasvícené zrcadlo. Wc je závěsné a je v koupelně. Koupelna je nasvícená LED pásky. V rámci rekonstrukce proběhla nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Dále nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. V rámci rekonstrukce nové topení. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, fasáda, nový vstup do domu, nová střecha). V domě není výtah. Utvořeno Společenství vlastníků. S provozem bytu jsou spojené velmi nízké provozní náklady, do fondu oprav se platí 1.836 Kč.

2 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 10
Byt 3+1 s dvěma lodžiemi , OSVL, 3 np./ 11. np., na ul. Výškovická 87, Ostrava - Zábřeh

Byt 3+1 s dvěma lodžiemi , OSVL, 3 np./ 11. np., na ul. Výškovická 87, Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Byt 3+1 s dvěma lodžiemi , OSVL, 3 np./ 11. np., na ul. Výškovická 87, Ostrava - Zábřeh Exkluzivně nabízíme byt 3+1 se dvěma lodžiemi, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednička, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Na pracovní desce jsou výsuvné zásuvky. Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Změna dispozic v koupelně - s oknem. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, listely, umyvadlo, baterie, nasvícené zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC s umyvadlem je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Nasvíceny panel pro TV v obývacím pokoji. Příprava pro TV ve všech pokojích. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Nízké náklady na bydlení, revitalizace na domě bude splacena.

1 779 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 dny 10
Byt 2+1 s lodžií, v OSVL, 4. np./ 8. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice

Byt 2+1 s lodžií, v OSVL, 4. np./ 8. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Byt 2+1 s lodžií, v OSVL, 4. np./ 8. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice Exkluzivně nabízíme byt 2+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně všech vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, umyvadlo a designové baterie, velké podsvícené zrcadlo včetně designových světel a dále vana. Koupelna je zvětšená. Vstup do kuchyně z obývacího pokoje. Lodžie se nachází v ložnici. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky, nový výtah, lodžie). Vyhledávaná lokalita v blízkosti zeleně, nedaleko domu Bělský les a povodí Odry. V blízkosti zdravotnické centrum, zastávka MHD, potraviny, škola a školka. Náklady na bydlení jsou nízké, velice slušný a čistý vchod.

1 550 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 dny 10
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií , OSVL, 4. np./ 8. np., ul. J. Matuška, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií , OSVL, 4. np./ 8. np., ul. J. Matuška, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií , OSVL, 4. np./ 8. np., ul. J. Matuška, Ostrava - Dubina V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednička, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Vrchní skříňky jsou vytaženy až do stropu. Na pracovní desce jsou výsuvné zásuvky. Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, listely, umyvadlo, baterie, nasvícené zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. TV ve všech pokojích. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.

1 740 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 dny 10
Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 4.np./ 8. np., ul. Václava Jiříkovského 32, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 4.np./ 8. np., ul. Václava Jiříkovského 32, Ostrava - Dubina

Ostrava

REZERVOVÁNO Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 4.np./ 8. np., ul. Václava Jiříkovského 32, Ostrava - Dubina Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V kuchyni je zatažené topení s průduchem. Zástěna za KL je protažena až do stropu. Na pracovní desce přidané výsuvné zásuvky. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. TV stěna s podsvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě je noční světlo a na dveřích kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky). Revitalizace na domě bude splacená a měsíční náklady na bydlení jsou velice nízké. K bytu náleží sklepní koje. Fond oprav činí pouze 911 Kč.

1 740 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 dny 10
Byt 3+1 s komorou, po kompletní rekonstrukci, 10.np./ 11. np., ul. Františka Hajdy 32, Ostrava - Hrabůvka

Byt 3+1 s komorou, po kompletní rekonstrukci, 10.np./ 11. np., ul. Františka Hajdy 32, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Byt 3+1 s komorou, po kompletní rekonstrukci, 10.np./ 11. np., ul. Františka Hajdy, Ostrava - Hrabůvka Exkluzivně nabízíme byt po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba, lednice). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Přívod na pračku. WC je zvlášť. Koupelna je nasvícena LED pásky. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový výtah, kamerový systém). Vstup do domu je bezbariérový.

1 850 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 dny 10
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií , OSVL, 4. np./ 8. np., ul. J. Misky, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií , OSVL, 4. np./ 8. np., ul. J. Misky, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií , OSVL, 4. np./ 8. np., ul. J. Misky, Ostrava - Dubina V kuchyni je nová kuchyňská linka ve tvaru L na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednička, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Vrchní skříňky jsou vytaženy až do stropu. Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, designové umyvadlo s baterií, nasvícené zrcadlo a vana. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. TV ve všech pokojích. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.

1 740 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 10
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť