FAVORIT REAL s.r.o.

Ostrava, Poděbradova 1239/43
FAVORIT REAL s.r.o.

Favorit Real s.r.o. poskytuje valitní služby v oblasti realit za rozumné ceny. Prodej, výkup a pronájem bytů.

Nemovitosti: 63

WEB: www.favorit-real.cz

E-mail: favoritreal@seznam.cz

Tel.: 725 731 272

Nabídka realitní kanceláře

Byt 3+kk s balkónem, 94m², 3NP/4NP, OSVL, ulice Tyršova, Ostrava - Moravská Ostrava

Byt 3+kk s balkónem, 94m², 3NP/4NP, OSVL, ulice Tyršova, Ostrava - Moravská Ostrava

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 3+kk s balkónem, situovaný do 2NP/3NP cihlového domu v centru města Ostravy, ulice Tyršova. Nabízený byt je po kompletní a vkusné rekonstrukci, vše je zánovní a minimálně používané. V bytě byla změněna původní dispozice, včetně vybudování praktické komory, šatny a druhé koupelny se sprchou a wc (u ložnice). Hlavní koupelna je s vanou, sprchou, prostorem pro pračku, oknem a také podlahovým vytápěním. Je provedena kompletně nová elektroinstalace, nové omítky, vyrovnání podlah, renovace původních dveří, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (zn. GORENJE, BOSCH). V každé místnostii je přípojka televize i internetu. Byt je nabízen i s kompletním zařízením (vestavěné skříně, nábytek na míru). Dům stojí v samotném centru města Ostravy, v klidné ulici, nedaleko hotelu Imperial. Funguje jako společenství vlastníků a je průběžně udržován z našetřených peněz společenství. V bytě jsou nová okna, placena z vlastních zdrojů majitele. Součástí bytu je také prostorný sklep. Lze využívat i udržovaný dvorek za domem. Vážným zájemcům doporučujeme prohlídku.

3 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 9 hod. 10
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, 10.np./ 11. np., ul. Výškovická 104, Ostrava - Zábřeh

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, 10.np./ 11. np., ul. Výškovická 104, Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, 10.np./ 11. np., ul. Výškovická 104, Ostrava - Zábřeh Exkluzivně nabízíme byt 3+1 bez balkonu, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Pokoje jsou neprůchozí. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Úvěr na bytě je vyplacen. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky).

1 750 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 10 hod. 10
Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 13. np./ 16. np., ul. Bohumíra Četyny, Ostrava - Bělský Les

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 13. np./ 16. np., ul. Bohumíra Četyny, Ostrava - Bělský Les

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 13. np./ 16. np., ul. Bohumíra Četyny, Ostrava - Bělský Les Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. Ve čtvercové kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Lodžie se nachází v kuchyni. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Koupelna je zvětšená. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Pokoje jsou neprůchozí. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Předsíň je čtvercová. Obývací pokoj je velmi prostorný. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. K bytu náleží komora, která je před bytem. Na patře je uzamykatelná chodba pro dva byty. Na bytě je vyplacený úvěr. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky).

1 700 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 10 hod. 10
Prodej bytu 2+1 Ostrava-Jih

Prodej bytu 2+1 Ostrava-Jih

Ostrava

Prodej bytu 2+1 v Osvl na ulici Jana Maluchy 4 NP/5NP. Byt je v původním, ale zachovalém stavu. V chodbě a koupelně je položená dlažba, Koupelna je spojena s WC. Lokalita s výbornou dostupností všech služeb a občanskou vybaveností. Možnost parkování před domem. Více informací u makléře.

700 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 22 hod. 9
Pronájem kanceláře, 40m², ulice Žofinská, Ostrava - Moravská Ostrava

Pronájem kanceláře, 40m², ulice Žofinská, Ostrava - Moravská Ostrava

Ostrava

Nabízíme vám dlouhodobý pronájem kanceláře, ulice Žofinská, Ostrava, Moravská - Ostrava. Nabízený prostor je situovaný do přízemí a sestává se ze dvou místností. Kuchyňský koutek v jedné z kanceláří. Toaleta na chodbě. V objektu - oploceném areálu, se nachází více firem - převážně se zaměřením na automobily (pneuservis, čištění vozidel apod.).

5 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 5
Byt 2+1 s balkónem po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 12. np., ul. Ahepjukova, Moravská Ostrava

Byt 2+1 s balkónem po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 12. np., ul. Ahepjukova, Moravská Ostrava

Ostrava

Byt 2+1 s balkónem po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 12. np., ul. Ahepjukova, Moravská Ostrava Exkluzivně nabízíme byt 2+1 s balkónem, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Pokoje jsou neprůchozí. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky)

1 660 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 dny 10
Byt 1+1, OSVL, 50m², 1NP/3NP, ulice Matrosovova, Ostrava - Hulváky

Byt 1+1, OSVL, 50m², 1NP/3NP, ulice Matrosovova, Ostrava - Hulváky

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 1+1 bez balkónu, situovaný do přízemí cihlového domu, ulice Matrosovova, Ostrava - Hulváky. Nabízený byt je v původním stavu - nutná rekonstrukce. Vytápění je řešeno pomocí plynových gamat. Ohřev vody přes elektrický boiler. Dům funguje jako společenství vlastníků a je již po výměně oken, opravě střechy a je i zateplen. Součástí bytu je také prostorný sklep. Za domem je také uzavřený společný dvorek.

490 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před týdnem 5
Pronájem byt 2+1 s lodžií, 60m², 3NP/11NP, ulice Staňkova, Ostrava - Výškovice

Pronájem byt 2+1 s lodžií, 60m², 3NP/11NP, ulice Staňkova, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu, byt dispozice 2+1 s lodžií, situovaný do 3NP/11NP panelového domu s výtahem, ulice Staňkova, Ostrava - Výškovice. Nabízený byt je v udržovaném stavu, nově vymalován se zánovní kuch. linkou. Byt má velmi praktickou dispozici - neprůchozí pokoje, okna na 2 strany, prostorná kuchyně se spižírnou, prostorná zděná koupelna, široká předsíň s vestavěnými skříněmi. Byt je nabízen jako nezařízený. Po dohodě možno ponechat lednici, skříň v ložnici a starší pračku. Z oken bytu je pěkný výhled. Dům je velmi dobře udržovaný a je již po kompletní revitalizaci - plastová okna, zateplení, výtah, vstup do domu apod. Velikou výhodou je výborná dopravní dostupnost a veškerá občanská vybavenost v blízkosti domu.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 10
Prodej, byt  2+1, 54m²

Prodej, byt 2+1, 54m²

Ostrava

Prodej bytu 2+1 s lodžií, v Drvl, zvýšené přízemí.

850 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před týdnem 10
Prodej, Chata 5+1, 130m² - Hlubočec, okr. Opava

Prodej, Chata 5+1, 130m² - Hlubočec, okr. Opava

Hlubočec

Nabízíme vám prostornou zděnou chatu, dispozice 5+1 o zastavěné ploše 58 m2, postavenou na pozemku o celkové rozloze 1307 m2, katastrální území Hlubočec, okr. Opava. Chata se nachází v krásném a klidném údolí , v chatové oblasti Setina, vzdálené od vesnice Hlubočec 2 km. Jedná se o krásné místo, s výhledem na potok, louku a lesy, v blízkosti se nachází i rybníček. Vnitřní dispozice je rozdělena na přízemí a dvě patra. V přízemí se nachází vstupní hala, komora, samostatné WC a garáž. První patro tvoří kuchyň, obývací pokoj s jídelnou, se vstupem na balkon, koupelna a samostatné WC. V druhém patře se nachází 4 ložnice se samostatným vstupem. Z chodby je vstup na půdu. Vytápění je pomocí kamen na tuhá paliva. Voda je zavedena z vlastní studny a odpad sveden do septiku. K chatě náleží kůlna umístěna za chatou. Parkování přímo na pozemku. K chatě vede zpevněná příjezdová komunikace. Vhodné pro milovníky pěší turistiky , houbaření, cyklistiky - v okolí cyklistické stezky, které vedou krásnou přírodou až do Hradce nad Moravici. Vhodné pro ty, kdo hledají prostor, klid, zdravé prostředí, přírodu a lesy . Tato chatová oblast se nachází 30 km od Ostravy a 17 km od Opavy. Ideální pro rodiny s dětmi

1 560 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 10
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť