FAVORIT REAL s.r.o.

Ostrava, Poděbradova 1239/43
FAVORIT REAL s.r.o.

Favorit Real s.r.o. poskytuje valitní služby v oblasti realit za rozumné ceny. Prodej, výkup a pronájem bytů.

Nemovitosti: 79

WEB: www.favorit-real.cz

E-mail: favoritreal@seznam.cz

Tel.: 725 731 272

Nabídka realitní kanceláře

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 11. np./ 16. np., ul. Zdeňka Bára, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 11. np./ 16. np., ul. Zdeňka Bára, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 11. np./ 16. np., ul. Zdeňka Bára, Ostrava - Dubina Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Z kuchyně je vstup na lodžii. Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Předsíň je čtvercová. Obývací pokoj je velmi prostorný. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky, nové výtahy). Na patře jsou uzamykatelné dveře pro dva byty, před bytem je komora. Velice nízké měsíční náklady, revitalizace na domě splacena. V ceně je zahrnutý úvěr ve výši 230.000 Kč.

1 580 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 19 hod. 10
Byt 2+1 se zasklenou lodžií, 3p./4p., na ul. U Lesa, Ostrava - Hrabůvka

Byt 2+1 se zasklenou lodžií, 3p./4p., na ul. U Lesa, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Byt 2+1 se zasklenou lodžií, 3p./4p., na ul. U Lesa, Ostrava - Hrabůvka Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví na ul. U Lesa, Ostrava - Hrabůvka, v blízkosti Bělského Lesa. Byt se nachází ve třetím patře. Byt prošel rekonstrukcí, neprůchozí pokoje, novější kuchyňská linka se spotřebiči, v koupelně sprchový kout a keramické obklady, podlahy plovoucí a keram. dlažba, nová elektroinstalace, v obývacím pokoji biokrb. V obývacím pokoji je zasklená lodžie s výhledem do zeleně a klidové zóny. Dům prošel celkovou revitalizací (plastová okna, fásada, zateplení). Do fondu oprav se platí pouze 283 Kč. Úvěr za revitalizaci je 887 Kč, ten bude do 5 let na domě splacený. Vhodné jako investice.

1 225 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 dny 10
Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 2.np./ 8. np., ul. Františka Formana, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 2.np./ 8. np., ul. Františka Formana, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 2.np./ 8. np., ul. Františka Formana, Ostrava - Dubina Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Kuchyň je spojená s obývacím pokojem.Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo, vana i sprchový kout. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Lodžie se nachází v ložnici a před vstupem do dětského pokoje jsou úložné prostory. K bytu náleží sklepní koje. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky, nové výtahy). Velice nízké měsíční náklady. Úvěr na domě je vyplacen. Výborné parkování před domem. Téměř bezbariérový zadní vstup do domu (jeden schod).

1 750 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 5 dny 10
Byt 3+1 v cihlovém domě, OSVL, 2. np./ 5. np., na ul. Českobratrská, Moravská Ostrava

Byt 3+1 v cihlovém domě, OSVL, 2. np./ 5. np., na ul. Českobratrská, Moravská Ostrava

Ostrava

Byt 3+1 v cihlovém domě, OSVL, 2. np./ 5. np., na ul. Českobratrská, Moravská Ostrava Nabízíme Vám byt 3+1 v osobním vlastnictví ve velmi vyhledávané lokalitě Moravské Ostravy. Byt prošel částečnou rekonstrukcí - kompletně nová elektřina v mědi, omítky, hotové odpady, stoupačky v plastu. Koupelna je po kompletní rekonstrukci (vana i sprchový kout, podlahové vytápění, snížené stropy s bodovým osvětlením). Byt má kombinované vytápění a náleží k němu zděný sklep o velikosti 30 m2. Lokalita je v centru Ostravy.

2 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 dny 7
Byt 3+1 s balkónem a garáží, DRVL (s možností převodu), 3NP/4NP, ulice Lumírova, Ostrava - Výškovice

Byt 3+1 s balkónem a garáží, DRVL (s možností převodu), 3NP/4NP, ulice Lumírova, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Nabízíme vám družstevní byt (s možností převodu do OSVL), dispozice 3+1,76 m² + garáž, situovaný do 3NP/4NP (2 patro), panelového domu bez výtahu, ulice Lumírova, Ostrava - Výškovice. Nabízený byt je v původním stavu - umakartové jádro, původní kuchyňská linka. Byt má velmi dobrou dispozici a neprůchozí pokoje přístupné z předsíně, kde najdeme i praktickou komoru. Dům je po celkové revitalizaci - plastová okna, střecha, zateplení, vstup do domu, svislé rozvody apod. Součástí je také sklepní kóje a vytápěná garáž o výměře 18 m², která je umístěna ve sníženém podlaží u vchodu do budovy. Byt je možno po doplacení poměrné části úvěru za revitalizaci domu, převést do jednoho roku do OSVL. Klidná a žádaná lokalita. V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost, MHD, MŠ i ZŠ, obchody, lékaři. Doporučujeme prohlídku.

1 890 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 5 dny 10
Byty 1+kk s lodžií, OSVL, 11NP/13, 29m², ulice Bohumínská, Ostrava

Byty 1+kk s lodžií, OSVL, 11NP/13, 29m², ulice Bohumínská, Ostrava

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 1+kk s lodžií, situovaný do 11NP/13NP, panelového domu, ulce Bohumínská, Ostrava. Nabízený byt je v udržovaném, původním stavu, Koupelna i WC zvlášť - umakartové jádro. V pokoji položeny parkety. Dům funguje jako společenství vlastníků a je již po kompletní revitalizaci - plastová okna, zateplení, nové výtahy, kamerový systém, vstup do domu apod. Byt vhodný i jako výborná investice - nizké měsíční poplatky ve výši 1872,- Kč. Skvělá dostupnost do centra města. U domu řeka, park.

595 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 7 dny 9
Komerční objekt Ostrava-Heřmanice, ul. Vrbická

Komerční objekt Ostrava-Heřmanice, ul. Vrbická

Ostrava

Komerční objekt o zastavěné ploše a nádvoří o výměře 324m2 s okolní ostatní plochou o výměře 554m2 se nachází v části města Ostrava - Heřmanice, v lokalitě rozptýlené zástavby rodinných domů, ulice Vrbická. Budova je volně stojící, nepodsklepená, základy jsou betonové, svislá konstrukce je zděná, střecha plochá. Budova má vnitřní rozvody elektřina 230/380V, napojení na obecní vodovod, vytápění budovy je ústřední s kotlem na tuhá paliva, možnost připojení plynového kotle (plynová přípojka je umístěna u budovy), vytápění je možné i pomocí dvou klimatizačních jednotek, odpad je sveden do žumpy, vnitřní alarm s kamerovým systémem napojený na centrální pult ochrany. Objekt je doposud využíván jako prodejna potravin a smíšeného zboží, přičemž je tvořen vstupní prodejní částí, skladem, kanceláří, sociálním zázemím, chladírnou, kotelnou a bourárnou, která má vstup na boční rampu. Objekt je velmi dobře přístupný z asfaltové komunikace a je umístěn v těsné blízkosti zastávky MHD. K objektu náleží i přilehlé zpevněné parkoviště. Předmětem prodeje může být i vnitřní vybavení prodejny.

2 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 7 dny 10
Rodinný dům, obec Žabeň, okres Frýdek-Místek

Rodinný dům, obec Žabeň, okres Frýdek-Místek

Žabeň

Rodinný dům o výměře zastavěné plochy včetně nádvoří 271m2 je zděný, jednopodlažní, částečně podsklepený, má sedlovou střechu se střešní krytinou Eternit, okna jsou původní dřevěná, vytápění domu je ústřední pomocí kotle na tuhá paliva. Dům je napojen na obecní vodovod a elektrickou energii, odpad je sveden do žumpy, napojení na plyn chybí. Dům je tvořen vstupní předsíní, komorou, kuchyní, dvěma pokoji, přičemž obývací pokoj je průchozí do ložnice, koupelnou společnou s WC a prostornou garáží s dílnou, která je přístupná i přes koupelnu. Ocelovým schodištěm je umožněn vstup do podkroví. Okolí domu tvoří oplocená zahrada o výměře 572m2, na které je postavena další garáž s komorou, plechová bouda a studna. Dům se nachází v klidné části obce a je určen k rekonstrukci.

1 600 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 7 dny 10
Byt 3+kk s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 7. np./ 7. np., ul. Zdeňka Vavříka, Ostrava - Bělský Les

Byt 3+kk s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 7. np./ 7. np., ul. Zdeňka Vavříka, Ostrava - Bělský Les

Ostrava

Byt 3+kk s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 7. np./ 7. np., ul. Zdeňka Vavříka, Ostrava - Bělský Les Exkluzivně nabízíme byt 3+kk s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (sporák, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka, MVT, elektrická trouba ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Kuchyň je propojená s obývacím pokojem. Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Lodžie se nachází v ložnici. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Pokoje jsou neprůchozí. V bytě jsou dvě komory. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (střecha, plastová okna z vlastních zdrojů).

1 670 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 7 dny 10
Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 3.np./ 4. np., ul. Václava Jiříkovského 62, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 3.np./ 4. np., ul. Václava Jiříkovského 62, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, 3.np./ 4. np., ul. Václava Jiříkovského 62, Ostrava - Dubina Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. Byt je v nízké zástavbě, kde je pouze 12 bytů. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V kuchyni je zatažené topení s průduchem. Zástěna za KL je protažena až do stropu. Na pracovní desce přidané výsuvné zásuvky. Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť a s bidetovou sprchou. TV stěna s podsvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě je noční světlo a na dveřích kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky). Revitalizace na domě bude splacená a měsíční náklady na bydlení budou velice nízké (bez úvěru). K bytu náleží sklepní koje. Fond oprav činí pouze 388 Kč.

1 599 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 7 dny 9
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť