FAVORIT REAL s.r.o.

Ostrava, Poděbradova 1239/43
FAVORIT REAL s.r.o.

Favorit Real s.r.o. poskytuje valitní služby v oblasti realit za rozumné ceny. Prodej, výkup a pronájem bytů.

Nemovitosti: 28

WEB: www.favorit-real.cz

E-mail: favoritreal@seznam.cz

Tel.: 725 731 272

Nabídka realitní kanceláře

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2. np./ 6. np., na ul. Horymírova 120, Ostrava - Zábřeh

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2. np./ 6. np., na ul. Horymírova 120, Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2. np./ 6. np., na ul. Horymírova 120, Ostrava - Zábřeh Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. 
 V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu.  V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. WC je zvlášť. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě na dveřích je kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.  
 K bytu náleží sklepní koje. Dům je po kompletní revitalizaci včetně nového výtahu. Situována na konci ulice, mimo hlavní cestu.

3 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 10
Byt 2+1, DRVL, 7NP/8NP, 56m², ulice Oty Synka, Ostrava - Poruba

Byt 2+1, DRVL, 7NP/8NP, 56m², ulice Oty Synka, Ostrava - Poruba

Nabízíme vám družstevní byt, dispozice 2+1 s dlouhou zasklenou lodžií, situovaná do 7NP/8NP panelového domu, ulice Oty Synka, Ostrava - Poruba. Nabízený byt prošel kompletní rekonstrukcí a vše je ve velmi dobrém a udržovaném stavu. V bytě jsou provedeny kompletně nové rozvody, včetně nové elektroinstalace. V bytě jsou dále nové omítky, zděné jádro se samostatným závěsným WC, nové interiérové dveře s obložkovými zárubněmi a nové vstupní, nové podlahy, kuchyňská linka se spotřebiči, vestavěné skříně apod. Orientace oken na dvě strany s pěkným výhledem. Součástí bytu je také sklep. Dům funguje jako malé družstvo bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Je kompletně revitalizován - plastová okna, zateplení, nový výtah, střecha, vstup do domu apod. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Možná i výměna za byt 3+1 s doplatkem. Více informací telefonicky.

2 700 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 dny 10
Pronájem, Restaurace, 120m², ulice Vřesinská, Ostrava - Poruba

Pronájem, Restaurace, 120m², ulice Vřesinská, Ostrava - Poruba

Nabízíme vám dlouhodobý pronájem pohostinství/restaurace na frekventovaném místě, ulice Vřesinská, Ostrava - Poruba (Restaurace Smyčka). Velikost nabízeného prostoru je zhruba 120m², Plocha předzahrádky cca 200m². Prostor byl využíván pro hostinskou činnost posledních 12 let a je řádně zkolaudován. Nabízí se jako částečně zařízená provozovna. V případě, že by bylo zapotřebí provozu kuchyně, je ji nutno vybavit zařízením. Nejsou zde vázané žádné smluvy s pivovarem a nájem se sjednává bez odstupného předešlému provozovateli. Možno využít i pro jinou formu podnikání. Doporučujeme prohlídku.

20 000 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 5 dny 8
Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, DRVL, 3.np./ 6.np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, DRVL, 3.np./ 6.np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, DRVL, 3.np./ 6.np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba Družstevní vlastnictví bez možnosti převodu do osobního vl. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu.  Ve zvětšené koupelně jsou nové velkoformátové obklady, dlažba, 2x umyvadlo se skříňkou, baterie, nasvícené zrcadlo a vana. WC je zvlášť. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové (bezfalcové) interiérové, nové vstupní dveře, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V předsíni je vestavěná skříň na míru od stolaře. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.  Byt je v nízké zástavbě s bezbariérovým vstupem.

3 190 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 10
Pronájem, Byt 3+kk, 93m², 5NP/6NP, ulice K Šalomounu, Ostrava - Moravská Ostrava

Pronájem, Byt 3+kk, 93m², 5NP/6NP, ulice K Šalomounu, Ostrava - Moravská Ostrava

Ostrava

Nabízíme vám pronájem bytu, dispozice 3+kk, situovaného do 5NP, rezidence Nová Karolina, ulice K Šalomounu, Ostrava - Moravská Ostrava. Součástí nabízené nemovitosti a ceny je kryté parkovací místo v přízemí budovy. Byt je částečně zařízen (lednice, pračka, sedačka, televizor, jídelní stůl s židlemi, postel apod.) a je možnost ponechání zařízení dle domluvy. Pokoje jsou prostorné a neprůchozí, přístupné z předsíně. V ložnici je velká vestavěná skříň. Kuchyně je propojena s obývacím pokojem s výhledem do dvora. Kuchyňská linka je vybavena myčkou, horkovzdušnou troubou, indukční varnou deskou a MW troubou. Koupelna s vanou a dvěma umyvadly. WC je samostatné. Součástí bytu je také praktická komora v předsíni. V bytě je zavedeno internetové připojení. Moderní bydlení v centru města s velmi dobrou dostupností a veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí.

22 500 Kč za měsíc

Stav: Novostavba Balkon

před 2 týdny 10
Rodinný dům 5+kk, v obci Rychvald, pozemek o vel. 7.020m2

Rodinný dům 5+kk, v obci Rychvald, pozemek o vel. 7.020m2

Rychvald

Exklusivně nabízíme prodej RD v žádané a klidné lokalitě, 10min od centra Ostravy, s možností výstavby dalšího RD, popř. více domů, což umožňuje velikost pozemku. Nemovitost byla plně rekonstrukovaná v roce 2019. Konstrukce a materiály: * pálená cihla + zateplení 15cm polystyren * okna plastová * střecha plech pozink * krovy původní, 100% stav, ošetřené ochranným nátěrem * dešťové svody plech pozink * komín je vyvložkován s možností vybudování krbu * stropy betonové * elektřina v mědi, v garáži 380V * vytápění elektrické podlahové rošty * odpady žumpa * voda obecní + studna * plynová přípojka na hranici pozemku * ohřev vody elektřinou Dispozice domu: * dům je částečně podsklepený a je vybaven rekuperací vzduchu 1. NP * vstupní chodba, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem * ložnice * wc + koupelna * box na pračku a sušičku 2. NP * 2x pokoj (velké rozměrné pokoje jdou dále ještě rozdělit) * wc s koupelnou Dům lze popřípadě rozdělit na dvě bytové jednotky se společným vstupem do domu. Vybavení - alarm, satelitní rozvody. Samostatná garáž na pozemku pro dva vozy, technický skladovací domek samostatně stojící, kryté zahradní posezení ke grilování a odpočinku (8x3m). Vybavení rodinného domu lze po domluvě s majitelem přenechat.

10 000 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 3 týdny 10
Byt 2+1 s lodžií, po kompletní rekonstrukci, DRVL, 2. np./ 4. np., na ul. Provaznická 98, Ostrava - Hrabůvka

Byt 2+1 s lodžií, po kompletní rekonstrukci, DRVL, 2. np./ 4. np., na ul. Provaznická 98, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Byt 2+1 s lodžií, po kompletní rekonstrukci, DRVL, 2. np./ 4. np., na ul. Provaznická 98, Ostrava - Hrabůvka Byt je po kompletní rekonstrukci a je v družstevním vlastnictví bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Náklady na bydlení jsou velice nízké 2.675 Kč (z této částky je fond oprav 1.391 Kč). Aktuálně probíhá přístavba nových lodžií. Vstup na lodžii je z obývacího pokoje a je otočena na jižní stranu. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a sprchový kout. Wc je v koupelně. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.

2 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 10
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2.p./ 4.p., na ul. Provaznická, Ostrava - Hrabůvka

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2.p./ 4.p., na ul. Provaznická, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2.p./ 4.p., na ul. Provaznická, Ostrava - Hrabůvka Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s balkónem.v nízké zástavbě, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. Změna dispozice na 3+kk (kuchyň je propojená s obývacím pokojem, koupelna je zvětšená). Náklady na bydlení jsou velice nízké, protože fond oprav je pouze 1.297 Kč. Celkové měsíční platby 2.489 Kč + elektřina. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, lednice, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně je vana, umyvadlo včetně skříňky, nasvícené zrcadlo, nové baterie, příprava pro pračku. WC je zvlášť. Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky.. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.

3 190 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 10
Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci, OSVL, 9. np./ 10. np., na ul. Klegova, Ostrava - Hrabůvka

Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci, OSVL, 9. np./ 10. np., na ul. Klegova, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci, OSVL, 9. np./ 10. np., na ul. Klegova, Ostrava - Hrabůvka abízíme byt 2+1 bez balkónu, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu. Vstup do obývacího pokoje z kuchyně. Koupelna je zvětšená, sprchový kout a vana, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. WC je zvlášť. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. V chodbě na dveřích je kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. K bytu náleží sklepní koje. Výborné parkování u domu. Z bytu je pěkný výhled. Aktuálně se na domě připravuje revitalizace včetně venkovních žaluzií, nebude se navyšovat fond oprav. Plastová okna jsou z roku 2020 a jsou zaplacena předchozím majitelem (nesplácí se ve fondu oprav).

2 990 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 týdny 10
Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci v cihlovém domě s výtahem, DRVL, 3np./ 6np., na ul. Hl. třída, Ostrava - Poruba

Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci v cihlovém domě s výtahem, DRVL, 3np./ 6np., na ul. Hl. třída, Ostrava - Poruba

V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Kuchyňský kout je spojený s obývacím pokojem. Nové závěsy a záclony. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo s uloženým prostorem, designový žebřík, vana. WC je zvlášť. TV příprava a internet v každém pokoji. Prostorná předsíň, ve které jsou dvě vestavěné skříně vyrobené na míru od stolaře. Jeden pokoj je samostatný, jeden průchozí z obývacího pokoje. Podhledy s designovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. K bytu náleží sklepní koje. V domě jsou nebytové prostory, které vlastní družstvo, proto je fond oprav pouze 290 Kč. Zisk z nebytových prostor je vkládám do rozpočtu domu. Jedná se o malé bytové družstvo bez možnosti převodu do osobního vlastnictví.

3 240 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 týdny 10
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


-->