FAVORIT REAL s.r.o.

Ostrava, Poděbradova 1239/43
FAVORIT REAL s.r.o.

Favorit Real s.r.o. poskytuje valitní služby v oblasti realit za rozumné ceny. Prodej, výkup a pronájem bytů.

Nemovitosti: 62

WEB: www.favorit-real.cz

E-mail: favoritreal@seznam.cz

Tel.: 725 731 272

Nabídka realitní kanceláře

Byt 3+kk se zasklenou lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 1. np./ 8. np., ul. Jana Škody, Ostrava - Dubina

Byt 3+kk se zasklenou lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 1. np./ 8. np., ul. Jana Škody, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 3+kk s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, zvýšené přízemí/ 8. np., ul. Jana Škody, Ostrava - Dubina Exkluzivně nabízíme byt 3+kk se zasklenou lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, plynová varná deska, elektrická trouba, lednice ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Pokoje jsou neprůchozí. Vstup na lodžii z obývacího pokoje. U vstupu do bytu se nachází komora, v předsíni je prostor pro velkou vestavěnou skříň. Pokoje jsou velmi prostorné. V celém bytě jsou na podlahách zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče. Anuita je vyplacená. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky). V blízkosti domu je mateřská a základní škola, dětské hřiště před domem. Dále nedaleko domu potraviny, sportovní hala, zastávka tram.

1 450 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 22 hod. 10
Velkometrážní byt 3+kk o ploše 76m² s lodžií , OSVL, 1. np./ 7. np., ul. Jana Škody, Ostrava - Dubina

Velkometrážní byt 3+kk o ploše 76m² s lodžií , OSVL, 1. np./ 7. np., ul. Jana Škody, Ostrava - Dubina

Ostrava

Velkometrážní byt 3+kk o ploše 76m² s lodžií , OSVL, 1. np./ 7. np., ul. Jana Škody, Ostrava - Dubina Exkluzivně nabízíme byt 3+kk s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně všech vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Kuchyň je spojená s obývacím pokojem, ve kterém je vstup do lodžie. Pokoje jsou velmi prostorné. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Pokoje jsou neprůchozí. Lodžie se nachází v obývacím pokoji. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky). Anuita je vyplacená.

1 450 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 22 hod. 10
Byt 3+1 s lodžií, po rekonstrukci, nízká zástavba, OSVL, 3. p./ 3. p., ul. Václava Košaře, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 s lodžií, po rekonstrukci, nízká zástavba, OSVL, 3. p./ 3. p., ul. Václava Košaře, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po rekonstrukci, nízká zástavba, OSVL, 3. p./ 3. p., ul. Václava Košaře, Ostrava - Dubina V kuchyni je nová kuchyňská linka v bílém lesku, včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Kuchyň je propojená s obývacím pokojem. Lodžie se nachází v ložnici. Předsíň je prostorná. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, umyvadlo se skříňkou, baterie, nasvícené zrcadlo a vana, příprava pro pračku. WC je zvlášť. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Nové interiérové dveře a obložky, nové vstupní dveře. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Vstup na lodžii z ložnice, pokoje jsou neprůchozí. Dům je po částečné revitalizaci (plastová okna, nový vstup do domu). Anuita je vyplacená.

1 510 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 22 hod. 7
Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 14. np./ 16. np., ul. Zdeňka Bára, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 14. np./ 16. np., ul. Zdeňka Bára, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 14. np./ 16. np., ul. Zdeňka Bára, Ostrava - Dubina Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Z kuchyně je vstup na lodžii. Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Předsíň je čtvercová. Obývací pokoj je velmi prostorný. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky, nové výtahy). Na patře jsou uzamykatelné dveře pro dva byty, před bytem je komora. Velice nízké měsíční náklady, revitalizace na domě splacena. Úvěr na domě je vyplacen.

1 630 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

včera 8
Byt 3+kk s balkónem, 94m², 3NP/4NP, OSVL, ulice Tyršova, Ostrava - Moravská Ostrava

Byt 3+kk s balkónem, 94m², 3NP/4NP, OSVL, ulice Tyršova, Ostrava - Moravská Ostrava

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 3+kk s balkónem, situovaný do 2NP/3NP cihlového domu v centru města Ostravy, ulice Tyršova. Nabízený byt je po kompletní a vkusné rekonstrukci, vše je zánovní a minimálně používané. V bytě byla změněna původní dispozice, včetně vybudování praktické komory, šatny a druhé koupelny se sprchou a wc (u ložnice). Hlavní koupelna je s vanou, sprchou, prostorem pro pračku, oknem a také podlahovým vytápěním. Je provedena kompletně nová elektroinstalace, nové omítky, vyrovnání podlah, renovace původních dveří, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (zn. GORENJE, BOSCH). V každé místnostii je přípojka televize i internetu. Byt je nabízen i s kompletním zařízením (vestavěné skříně, nábytek na míru). Dům stojí v samotném centru města Ostravy, v klidné ulici, nedaleko hotelu Imperial. Funguje jako společenství vlastníků a je průběžně udržován z našetřených peněz společenství. V bytě jsou nová okna, placena z vlastních zdrojů majitele. Součástí bytu je také prostorný sklep. Lze využívat i udržovaný dvorek za domem. Vážným zájemcům doporučujeme prohlídku.

3 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 10
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, 10.np./ 11. np., ul. Výškovická 104, Ostrava - Zábřeh

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, 10.np./ 11. np., ul. Výškovická 104, Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, 10.np./ 11. np., ul. Výškovická 104, Ostrava - Zábřeh Exkluzivně nabízíme byt 3+1 bez balkonu, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Pokoje jsou neprůchozí. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Úvěr na bytě je vyplacen. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky).

1 750 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

včera 10
Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 13. np./ 16. np., ul. Bohumíra Četyny, Ostrava - Bělský Les

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 13. np./ 16. np., ul. Bohumíra Četyny, Ostrava - Bělský Les

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 13. np./ 16. np., ul. Bohumíra Četyny, Ostrava - Bělský Les Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. Ve čtvercové kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Lodžie se nachází v kuchyni. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Koupelna je zvětšená. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Pokoje jsou neprůchozí. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Předsíň je čtvercová. Obývací pokoj je velmi prostorný. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. K bytu náleží komora, která je před bytem. Na patře je uzamykatelná chodba pro dva byty. Na bytě je vyplacený úvěr. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky).

1 700 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

včera 10
Prodej bytu 2+1 Ostrava-Jih

Prodej bytu 2+1 Ostrava-Jih

Ostrava

Prodej bytu 2+1 v Osvl na ulici Jana Maluchy 4 NP/5NP. Byt je v původním, ale zachovalém stavu. V chodbě a koupelně je položená dlažba, Koupelna je spojena s WC. Lokalita s výbornou dostupností všech služeb a občanskou vybaveností. Možnost parkování před domem. Více informací u makléře.

700 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 dny 9
Pronájem kanceláře, 40m², ulice Žofinská, Ostrava - Moravská Ostrava

Pronájem kanceláře, 40m², ulice Žofinská, Ostrava - Moravská Ostrava

Ostrava

Nabízíme vám dlouhodobý pronájem kanceláře, ulice Žofinská, Ostrava, Moravská - Ostrava. Nabízený prostor je situovaný do přízemí a sestává se ze dvou místností. Kuchyňský koutek v jedné z kanceláří. Toaleta na chodbě. V objektu - oploceném areálu, se nachází více firem - převážně se zaměřením na automobily (pneuservis, čištění vozidel apod.).

5 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 5
Byt 2+1 s balkónem po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 12. np., ul. Ahepjukova, Moravská Ostrava

Byt 2+1 s balkónem po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 12. np., ul. Ahepjukova, Moravská Ostrava

Ostrava

Byt 2+1 s balkónem po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 12. np., ul. Ahepjukova, Moravská Ostrava Exkluzivně nabízíme byt 2+1 s balkónem, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Pokoje jsou neprůchozí. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu a schránky)

1 660 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 dny 10
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť