IL REALITY

Praha - Stodůlky, Bucharova 12
IL REALITY

IL REALITY Vám nabízí kompletní realitní služby a díky dlouholetým zkušenostem v oboru Vám zajistí plynulý prodej a nákup nemovitostí.

Nemovitosti: 3

WEB: www.ilreality.cz

E-mail: info@ilreality.cz

Tel.: 773 310 077

Nabídka realitní kanceláře

Prodej, Dům na klíč, 1 336 m2, Bravantice

Prodej, Dům na klíč, 1 336 m2, Bravantice

Bravantice

Nabízíme Vám prodej pozemku, který je určen k výstavbě rodinného domu v obci Bravantice o výměře 1 336 m2. Pozemek je ve velice klidné lokalitě a s dobrou dostupností, 5 min od nájezdu na dálnici. Příjezd je po obecní komunikaci. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě - kanalizace, voda, elektřina, plyn. V případě vašeho zájmu vám zajistíme výstavbu domů na klíč, zajistíme kompletní financování na koupi pozemku a také na výstavbu domu a to našim finančním specialistou. Domy na klíč již od 1 999 000.- Kč. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Zveme Vás na prohlídku.

3 270 000 Kč

Stav: Projekt Balkon

před 4 dny 10
Pronájem, luxusních kanceláří, plně vybavených s veškerým zázemím Ostrava

Pronájem, luxusních kanceláří, plně vybavených s veškerým zázemím Ostrava

Ostrava

Pronájem kanceláří, Ostrava, 28. října. Nabízíme Vám více typů kanceláří od 15m2 v Ostravě v moderní budově City Centre, která se nachází v blízkosti centra Ostravy a samotného obchodního centra Karolína. Pro Vás jsou připravené plně vybavené luxusní kanceláře, které splňují potřeby pro každodenní nebo jen příležitostné využívání. Můžete si vybrat další služby jako je vyřizování Vašich telefonátů, můžete si zde zřídit pouze poštovní schránku a nebo využívat kanceláře pouze v určité dny v týdnu, nebo využívat sdílenou kancelář. Novinka pro Vás: pořiďte si virtuální kanceláře s prestižní firemní adresou, kterou můžete využívat pro svou vlastní společnost, firmu, fyzickou osobu. Možnost využití profesionálních služeb recepce, po dohodě možnost využití služby pošty - pro Vás možné využité poštovní služby za poplatek. Ve společných prostorách je k dispozici kuchyňka, jednací a konferenční místnosti. Kancelář je umístěna na velice lukrativním místě, dostupnost dálnice, MHD. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a budeme jednat přímo s manažerem centra osobně, nehradíte provizi RK. Zveme Vás na osobní prohlídku! Kancelář si můžete ihned rezervovat po prohlídce.

0 Kč za měsíc

Stav: Novostavba Balkon

před 2 týdny 7
Pronájem jednotky 1+kk, 19m², Frýdek-Místek, po rekonstrukci

Pronájem jednotky 1+kk, 19m², Frýdek-Místek, po rekonstrukci

Frýdek-Místek

Pronájem jednotky 1+kk s balkónem, ulice Pionýrů ve Frýdku-Místku, 19 m2, která je po kompletní rekonstrukci, nová koupelna, sprchový kout, nové WC, nová kuchyňská linka, na podlaze položeny plovoucí podlahy, v koupelně je dlažba, byt se nachází v 8 NP, veškerá občanská dostupnost v dosahu pěti minut chůze. K dispozici po dohodě, prohlídky dle domluvy s makléřkou. Doporučuji osobní prohlídku! Nájemné 5 500,- Kč, které je včetně služeb a záloh na teplo pro 1 osobu. Jedná se o menší byt a je vhodný pro 1 osobu, děkujeme za pochopení. Kauce 2 nájmy, odměna RK 1 nájemné. Není zde možnost čerpat příspěvek na bydlení.

5 500 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 3 týdny 8
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť