Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Rozhodli jste se, že neponecháte nic náhodě a ochráníte svůj majetek kvalitním pojištěním bytu? Přestože si pojišťovny neúčtují astronomické částky, nikdy není na škodu, když se vám cenu pojistného podaří stlačit dolů.

 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Zabezpečte svůj domov před vloupáním

Riziko vloupání patří mezi nejčastější důvody pro sjednání pojištění bytu. A protože se tuto kriminální činnost většinou nepodaří objasnit, kompenzace ze strany pojišťovny přijde vhod. Investujete-li do bezpečnostních dveří a dalších zabezpečovacích systémů, nejenže snížíte riziko úspěšného vloupání – zároveň dosáhnete slevy na pojištění, a to až o několik desítek procent.

 

Nechte si stanovit optimální pojistnou částku

Stanovení pojistné částky, která odpovídá aktuální hodnotě vašeho majetku, je velmi důležité. V případě nejhoršího scénáře, kdy přijdete o celou domácnost, vám pojišťovna uhradí škody v plné výši. V současné době jsou produkty připraveny tak, aby nehrozilo riziko podpojištění, nicméně v průběhu času může hodnota vašeho majetku klesat. Za předměty pojištění za příliš vysokou částku dostanete částku odpovídající skutečné hodnotě.

Přehled všech článků

Archiv článků

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Poptáváte prodej družstevního bytu? Nabídka developera FINEP vás jistě zaujme!

Hledáte si vhodné bydlení nebo jen krátkodobé ubytování? U nás si můžete rezervovat pěkné ubytování na dovolenou za rozumnou cenu. Doporučujeme Vám hlavně katalog ubytování Beskydy, kde si s lehkostí vyberete a rezervujete svůj pobyt přímo u majitele.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Hledáte krátkodobé ubytování pro strávení vaší dovolené? Doporučujeme Vám si prohlédnout ubytování Ostravsko na oblíbeném portálu Hauzi.cz.

-->