Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Rozhodli jste se, že neponecháte nic náhodě a ochráníte svůj majetek kvalitním pojištěním bytu? Přestože si pojišťovny neúčtují astronomické částky, nikdy není na škodu, když se vám cenu pojistného podaří stlačit dolů.

 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Zabezpečte svůj domov před vloupáním

Riziko vloupání patří mezi nejčastější důvody pro sjednání pojištění bytu. A protože se tuto kriminální činnost většinou nepodaří objasnit, kompenzace ze strany pojišťovny přijde vhod. Investujete-li do bezpečnostních dveří a dalších zabezpečovacích systémů, nejenže snížíte riziko úspěšného vloupání – zároveň dosáhnete slevy na pojištění, a to až o několik desítek procent.

 

Nechte si stanovit optimální pojistnou částku

Stanovení pojistné částky, která odpovídá aktuální hodnotě vašeho majetku, je velmi důležité. V případě nejhoršího scénáře, kdy přijdete o celou domácnost, vám pojišťovna uhradí škody v plné výši. V současné době jsou produkty připraveny tak, aby nehrozilo riziko podpojištění, nicméně v průběhu času může hodnota vašeho majetku klesat. Za předměty pojištění za příliš vysokou částku dostanete částku odpovídající skutečné hodnotě.

Přehled všech článků

Archiv článků

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

27. 05. 19 Slza a Trojzubec. Ostrava prodá pozemky v centru. Na jednom vyroste mrakodrap

Hledáte si vhodné bydlení nebo jen krátkodobé ubytování? U nás si můžete rezervovat pěkné ubytování na dovolenou za rozumnou cenu. Doporučujeme Vám hlavně katalog ubytování Beskydy, kde si s lehkostí vyberete a rezervujete svůj pobyt přímo u majitele.

Zámečnictví - Istalatérství Jan Kavka z Paskova nabízí prodej, instalace a servis kotlů na tuhá paliva značky EkoKomfort, EkoPerfekt a Viadrus.

Developer FINEP nabízí prodej bytů Praha v žádaných lokalitách za atraktivní ceny!

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

-->