Kde získat půjčku na byt nebo dům v Ostravě?

Ostrava je poměrně specifickým regionem v naší zemi. Už dávno ale není místem, kde by podmínky k životu byly tak špatné. Právě naopak.

 Kde získat půjčku na byt nebo dům v Ostravě?

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Stále zlepšující-se kvality města neustále lákají nové a nové obyvatele. A pokud jste jedním z nich, jistě uvažujete o koupi nové nemovitosti. V takovém případě je otázka jasná, a to kde vlastně získat potřebné finanční prostředky?. Pojďme se podívat, jaké existují varianty.
 

Hledáte jednoduchost? Zkuste nebankovní segment

Dnes už dávno neplatí, že by jedinou možností na našem trhu byly výhradně banky. Právě naopak. Díky neustále se rozšiřujícímu trhu totiž patří mezi dobré možnosti i nebankovní půjčky. I prostřednictví jich lze nákup dobu, stejně jako bytu v Ostravě poměrně snadno realizovat. A to proto, že mnohdy nabízejí sumy, které na to opravdu stačí.

Podíváme-li se konkrétně, tak můžeme bez problémů získat třeba částky okolo 200 000 Kč – u společnosti Cetelem. Ty se mohou hodit v případě, kdy kupujete například družstevní byt, kde se ceny odkupu pohybují i v nižších relacích. Díky nízkým cenám nemovitostí v dané oblasti však lze bez problémů využít třeba i pětisettisícového úvěru. Ten nabídne například společnost Cofidis.


Nezapomínejte porovnat

Jakou půjčku si vybrat a v jakém segmentu tedy již víme. Důležité je také nezapomenout porovnat si jednotlivé nabídky. A to nejenom s ohledem na rozsah nabízených částek, ale třeba i s ohledem na úrokové sazby, nebo délku splácení, po kterou budete získanou půjčku vracet. Poměrně dobrým a přehledným webem na dané porovnání je portál Pujckyprehledne.cz, který mapuje právě nebankovní segment a půjčky, které lze na nákup nemovitosti využít.

Mimo to ale služby webu můžete ocenit již ve chvíli, kdy budete bydlet. Přináší vám i nabídku mikropůjček, které se mohou hodit v situacích, kdy vám budou chybět peníze na energie, na nájem, nebo na fond oprav.

Přehled všech článků

Archiv článků

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Hledáte reality i za účelem krátkodobé rekreace? Vyberte si je na stránce MegaUbytko. Stačí, abyste nahlédli do katalogů ubytování v Beskydech a ubytování v Ostravě a vybrali si z velkého výběru objektů vhodných pro krátkodobé ubytování. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad a proto neváhejte a zvolte si chatu, chalupu, apartmán či penzion přesně dle Vašich požadavků.

Nové byty Praha 10 - Malý Háj: Komfortní domov v zeleni s výbornou dostupností a komunitním životem.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

-->