Kde získat půjčku na byt nebo dům v Ostravě?

Ostrava je poměrně specifickým regionem v naší zemi. Už dávno ale není místem, kde by podmínky k životu byly tak špatné. Právě naopak.

 Kde získat půjčku na byt nebo dům v Ostravě?

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Stále zlepšující-se kvality města neustále lákají nové a nové obyvatele. A pokud jste jedním z nich, jistě uvažujete o koupi nové nemovitosti. V takovém případě je otázka jasná, a to kde vlastně získat potřebné finanční prostředky?. Pojďme se podívat, jaké existují varianty.
 

Hledáte jednoduchost? Zkuste nebankovní segment

Dnes už dávno neplatí, že by jedinou možností na našem trhu byly výhradně banky. Právě naopak. Díky neustále se rozšiřujícímu trhu totiž patří mezi dobré možnosti i nebankovní půjčky. I prostřednictví jich lze nákup dobu, stejně jako bytu v Ostravě poměrně snadno realizovat. A to proto, že mnohdy nabízejí sumy, které na to opravdu stačí.

Podíváme-li se konkrétně, tak můžeme bez problémů získat třeba částky okolo 200 000 Kč – u společnosti Cetelem. Ty se mohou hodit v případě, kdy kupujete například družstevní byt, kde se ceny odkupu pohybují i v nižších relacích. Díky nízkým cenám nemovitostí v dané oblasti však lze bez problémů využít třeba i pětisettisícového úvěru. Ten nabídne například společnost Cofidis.


Nezapomínejte porovnat

Jakou půjčku si vybrat a v jakém segmentu tedy již víme. Důležité je také nezapomenout porovnat si jednotlivé nabídky. A to nejenom s ohledem na rozsah nabízených částek, ale třeba i s ohledem na úrokové sazby, nebo délku splácení, po kterou budete získanou půjčku vracet. Poměrně dobrým a přehledným webem na dané porovnání je portál Pujckyprehledne.cz, který mapuje právě nebankovní segment a půjčky, které lze na nákup nemovitosti využít.

Mimo to ale služby webu můžete ocenit již ve chvíli, kdy budete bydlet. Přináší vám i nabídku mikropůjček, které se mohou hodit v situacích, kdy vám budou chybět peníze na energie, na nájem, nebo na fond oprav.

Přehled všech článků

Archiv článků

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Hledáte si vhodné bydlení nebo jen krátkodobé ubytování? U nás si můžete rezervovat pěkné ubytování na dovolenou za rozumnou cenu. Doporučujeme Vám hlavně katalog ubytování Beskydy, kde si s lehkostí vyberete a rezervujete svůj pobyt přímo u majitele.

Zámečnictví - Istalatérství Jan Kavka z Paskova nabízí prodej, instalace a servis kotlů na tuhá paliva značky EkoKomfort, EkoPerfekt a Viadrus.

Developer FINEP nabízí prodej bytů Praha 9 Prosek za atraktivní ceny!

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.