Doporučené realitní kanceláře

Byty na prodej Moravskoslezský kraj

Nejnovější inzeráty
Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 8. np./ 11. np., na ul. Generála Píky, Moravská Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 8. np./ 11. np., na ul. Generála Píky, Moravská Ostrava

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 8. np./ 11. np., na ul. Generála Píky, Moravská Ostrava Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, aktuálně probíhá rekonstrukce, která bude mít podobu viz foto. Dokončení rekonstrukce srpen 2021. V kuchyni je nová kuchyňská linka ve vysokém lesku včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruk. Pod celou plochou vrchních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo, vana a sprchový kout. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě na dveřích je kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. K bytu náleží sklepní koje. Dům je po kompletní revitalizaci včetně nových lodžií.

3 450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 10
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií, OSVL, 4. np./ 11. np., na ul. Slavíkova, Ostrava - Poruba

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií, OSVL, 4. np./ 11. np., na ul. Slavíkova, Ostrava - Poruba

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií, OSVL, 4. np./ 11. np., na ul. Slavíkova, Ostrava - Poruba Aktuálně probíhá rekonstrukce, která bude dokončena 1/2 března 2021. Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. 
V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu. V koupelně je van i sprchový kout, velkoformátové obklady, volně stojící umyvadlo na skříňce, nasvícené zrcadlo. WC je zvlášť. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě na dveřích je kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. 
 K bytu náleží sklepní koje. Výborné parkování u domu.

3 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 10
Byt 3+kk s terasou, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 6. np., ul. Husova, Moravská Ostrava

Byt 3+kk s terasou, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 6. np., ul. Husova, Moravská Ostrava

Ostrava

Novinka. Exkluzivně Vám nabízíme luxusní a prostorný byt 3+ kk s terasou v cihlovém domě v naprosto klidném prostředí v centru města v "Rezidenci Husova", ke kterému náleží zahrada za domem, na které bude nové dětské hřiště a "relax" zóna s pergolou a grilem. V rámci komfortu je v domě nově vybudovaný výtah. Celková výměra je 84 m2 a nachází se v posledním patře (5p.) cihlového domu. Výměra samotného bytu je 70 m2 + zděný sklep (7m2) + terasa (7m2). Velkou výhodou tohoto bytu je provoz na elektřinu a podlahové vytápění. Každý pokoj je regulovatelný na dotykový termostat. Možnost ovládaní na dálku přes chytrý telefon. Byt prošel změnou dispozice, tak aby splňovala požadavky dnešní doby, protože kuchyň je propojená s obývacím pokojem. Dále bylo myšleno na úložné prostory a v bytě je nově vybudovaná šatna. Ložnicový a dětský pokoj jsou neprůchozí. Okna bytu jsou do dvou stran. V rámci nákladné rekonstrukce budou použity kvalitní materiály a nadstandardní vybavení. Kuchyňská linka s ostrůvkem zahrnuje veškeré vestavěné spotřebiče. Pod celou plochou vrchních a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Koupelna s oknem, vana, závěsné wc a umyvadlo se skřínkou. Veškerý koupelnový nábytek je vyrobený na míru od stolaře. Koupelna je nasvícena LED pásky. V bytě právě začíná rekonstrukce, kterou lze ovlivnit dle přání budoucích majitelů. Dále nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. V obývacím pokoji nasvícený dvojitý rastr. Úsporné LED osvětlení v celém bytě. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, nový vstup do domu s video zvonkem, nové chodby, nový výtah). Náklady na bydlení jsou velmi nízké, revitalizace na domě je splacena. V domě se nachází pouze 12 bytů, na každém patře dvě bytové jednotky.

6 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 10
Byt 3+1 s lodžií, OSVL, 67m², 12NP/12NP, ulice Výškovická, Ostrava - Výškovice

Byt 3+1 s lodžií, OSVL, 67m², 12NP/12NP, ulice Výškovická, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 3+1 s lodžií, situovaný do 12NP/12NP panelového domu po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, výtahy, vstup do domu apod.). Byt je v udržovaném stavu a v bytě je provedena rekonstrukce - rohová kuchyňská linka, zděná koupelna s rohovou vanou a keramickými obklady. Součástí bytu jsou také vestavěné skříně. Byt je nově vymalován a má praktickou dispozici s prostornou předsíní a čtvercovou kuchyní s lodžií. Součástí bytu je také sklepní kóje. Krásný výhled z oken směrem na Beskydy. V blízkosti domu veškerá občanská vybavenost a Bělský Les. Doporučujeme prohlídku.

3 000 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před týdnem 10
Nabízíme k prodeji byt 3+1 s francouzským oknem, 2NP/4NP, 59 m2, na ul. Svazácká, Ostrava - Zábřeh

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s francouzským oknem, 2NP/4NP, 59 m2, na ul. Svazácká, Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s francouzským oknem, 2NP/4NP, 59 m2, na ul. Svazácká, Ostrava - Zábřeh. Nabízíme byt 3+1 s francouzským oknem, ve 2. patře, 59 m2, na ulici Svazácká, v Ostravě. V kuchyni je nová kuchyňská linka se spotřebiči (plynový sporák, el. trouba, pračka a digestoř). V koupelně je vana s obklady. WC je zvlášť. V celém bytě je nová elektřina v mědi, nové podlahy. Dům prošel kompletní revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda). Veškerá občanská vybavenost.

2 360 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 týdny 9
Bruntál. prodej družstevního bytu  3+1, rekonstrukce, lodžie 69m² - byt

Bruntál. prodej družstevního bytu 3+1, rekonstrukce, lodžie 69m² - byt

Bruntál

Nabízíme Vám k prodeji družstevní byt o dispozici 3+1a přibližné celkové ploše cca 69,21 m2 v Bruntále. Byt se nachází v 5. podlaží, dům je s výtahem. Byt je orientován na severovýchod a je po kompletní rekonstrukci, včetně zděného jádra s rohovou vanou, koupelna je samostatná. Na podlaze jsou plovoucí podlahy. Za zmínku také stojí vestavná pracovna s knihovnou, kterou jistě oceníte při práci z domova. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost a na náměstí je to cca 5 minut chůze. Dům je po kompletní revitalizaci (zateplení fasády, výměna oken, stoupačky) a navíc je bezbariérový včetně výtahu pro vozíčkáře. V bytě je možnost připojení na internet. Součástí bytu je i sklepní kóje. Měsíční platby jsou cca 3 500,- Kč bez elektřiny a plynu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Dům je udržovaný a je obydlen bezproblémovými nájemníky. Byt se prodává včetně vybavení. Bruntál je město v Moravskoslezském kraji, v Nízkém Jeseníku, jehož území se rozkládá na obou stranách historické zemské hranice Moravy a Slezska, přičemž zástavba vlastního Bruntálu leží ve Slezsku, zatímco na Moravě leží téměř celé katastrální území Karlovec a jižní okraj k. ú. Bruntál-město. Byt nelze převést do osobního vlastnictví. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 890 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 10
Nabízíme k prodeji nadstandardní byt 3+kk s balkonem, v luxusní novostavbě, 2NP/5NP, OSVL, 99 m2, na ul. Vítězná, Ostrava - Mor

Nabízíme k prodeji nadstandardní byt 3+kk s balkonem, v luxusní novostavbě, 2NP/5NP, OSVL, 99 m2, na ul. Vítězná, Ostrava - Mor

Ostrava

Nabízíme k prodeji nadstandardní byt 3+kk s balkonem, v luxusní novostavbě, 2NP/5NP, OSVL, 99 m2, na ul. Vítězná, Ostrava - Moravská Ostrava. Nabízíme nadstandardní byt 3+kk v luxusní novostavbě na ul. Vítězná v blízkosti Komenských sadů. Dům byl kolaudován v roce 2015. Prodej bytu je včetně vybavení. Samotný byt byl velice málo užívaný a vše je v perfektním stavu. Součástí prodeje: Kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů značky AEG (lednice, MTV, el. trouba, indukce, myčka). Sedací souprava v kůži a konferenční stůl. Jídelní stůl a židle. Manželská postel a vestavěna skříň přes celou šíři pokoje. Osvětlení, rolety a závěsy. Ostatní vybavení (viz foto). V bytě je technická místnost, ve které je dostatek úložného prostoru a pračka. V dětském pokoji se nachází šatna, která je vyrobena na míru. Prostorná koupelna s oknem má dvě umyvadla, vana, WC. Další samostatné WC je u vstupu do bytu. Pokoje jsou neprůchozí. Byt lze změnit na dispozici 4+kk. Vlastní parkovací stání v suterénu domu. Okna bytu jsou do tři stran. Všechny pokoje mají francouzská okna se vstupy na balkon.

6 700 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 2 týdny 10
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s komorou, OSVL, 2. np./ 4. np., na ul. Nádražní 103/2636, Moravská Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s komorou, OSVL, 2. np./ 4. np., na ul. Nádražní 103/2636, Moravská Ostrava

Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s komorou, OSVL, 2. np./ 4. np., na ul. Nádražní 103/2636, Moravská Ostrava Aktuálně probíhá rekonstrukce bytu, která bude dokončena na začátku měsíce červen 2021. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo, vana a sprchový kout. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Okna bytu jsou situována mimo hlavní silnici. V bytě je komora. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. 
 Náklady spojené s užíváním bytu jsou ve výši 3778 Kč + elektřina. K bytu náleží sklepní koje. Výborné parkování u domu. Před domem se nachází základní škola, nedaleko mateřská škola.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 6
Byt 4+1 s lodžií a garáží, OSVL, 77m², 3NP/4NP, ulice Karola Šmidkeho, Ostrava - Poruba

Byt 4+1 s lodžií a garáží, OSVL, 77m², 3NP/4NP, ulice Karola Šmidkeho, Ostrava - Poruba

Nabízíme vám ojedinělou nabídku bytu v osobním vlastnictví, dispozice 4+1 s lodžií a garáží, 77m², situovaného do 3NP/4NP, skeletového domu, ulice Karola Šmidkeho, Ostrava - Poruba. Nabízený byt je v původním stavu, vhodný k pěkné rekonstrukci, dle vlastních představ. Pokoje jsou samostatné a neprůchozí. Přístupné z prostorné předsíně. Lodžie bytu je přes všechny pokoje a byt je orientován na západní stranu. Velikým bonusem je garáž v osobním vlastnictví přímo v domě. Součástí bytu je také sklep. Dům je již po revitalizaci. A v domě je také prostorný výtah stojící přímo na patře. Klidná a žádaná lokalita 8. Porubského obvodu. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí a perfektní dopravní dostupnost je samozřejmostí. Doporučujeme prohlídku.

4 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 10
Byt 2+1, OSVL, 6NP/8NP, 56m², ulice Mánesova, Ostrava - Moravská Ostrava

Byt 2+1, OSVL, 6NP/8NP, 56m², ulice Mánesova, Ostrava - Moravská Ostrava

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 2+1 bez balkónu, situovaný do 6NP/8NP, panelového domu s výtahem. Nabízený byt je po rekonstrukci koupelny a toalety. Zděné jádro. V kuchyni je zánovní kuchyňská linka. Byt je prostorný, má neprůchozí pokoje, širokou předsín s prostorem na komoru a vestavné skříně. Okna orientována na dvě strany. Byt vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ, případně k drobným úpravám a jako investice k pronájmům. Součástí bytu je také sklep. Dům po celkové revitalizaci - plastová okna, zateplení, výtah. Lokalita poblíž centra města. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí. Poplatky spojené s užíváním 4127,- Kč, se zálohami pro 2 osoby.

1 799 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 týdny 5
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

-->