Pozemky, Stavební pozemky na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 243
Nová Pláň - pozemek pro bydlení 11.103 m2, Slezská Harta - pozemek

Nová Pláň - pozemek pro bydlení 11.103 m2, Slezská Harta - pozemek

Nová Pláň

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební parcelu v podhůří Nízkého Jeseníku s nádherným výhledem na Slezskou Hartu. Parcela o celkové rozloze 11 103m2 je z přední části (4 105m2) určena dle územního plánu pro výstavbu rodinného domu. Minimální výměra pozemku pro stavbu nesmí být dle rozhodnutí ÚP menší než 1500m2. IS jsou k dispozici na hranici pozemku. Nemovitost se nachází na klidném, nerušeném místě v blízkosti přírody. Díky tomu dokáže zajistit potřeby i více náročným klientům, kteří vyžadují maximální soukromí a klid. Zadní část parcely svou mírnou svažitostí nabízí skvělý výhled do okolí. Nová Pláň je díky místní přehradě Slezská Harta obcí s bohatým zázemím pro rekreaci a sport. Dobrou kuchyní je pověstný zdejší penzion. Veškerou občanskou vybavenost pak zajišťuje 12km vzdálený Bruntál. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

11 755 900 Kč

Balkon

před 3 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení, 2000 m2, Holčovice

Prodej pozemku k bydlení, 2000 m2, Holčovice

Holčovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební parcelu o celkové ploše 2000 m2, která se nachází v klidné části obce, přímo u lesa. Elektřina na pozemku, příjezdová cesta obecní. Pozemek je možné financovat úvěrem, který vám zdarma vyřídíme. Více informací v RK.

890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 7
Prodej pozemku, 580 m², Chuchelná

Prodej pozemku, 580 m², Chuchelná

Chuchelná, Chuchelná

Nabízíme k prodeji pozemek, o výměře 580 m2, který se nachází ve svahu mírného kopce, v obci Chuchelná. Na pozemku se nachází stavba. Inženýrské sítě leží cca 20 metrů od stavby. Více informací u makléře.

790 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 1359 m², Ostravice

Prodej pozemku k bydlení, 1359 m², Ostravice

Ostravice, Ostravice

Exkluzivně nabízíme rovinatý pozemek o celkové rozloze 1359 m2 v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd na Ostravici s krásným výhledem na hory. Napojení na vodovodní a plynovou přípojku je možno provést přímo na pozemku. V současné době probíhá vyřizování žádosti o změnu územního využití - ke stavbě RD. Zárověň je možnost koupit vedlejší pozemek, kde je již výstavba RD povolena. K pozemku je skvělé vlakové a autobusové spojení v pravidelných intervalech. Obec Ostravice je známá pro svou nabídku sportovních aktivit jako je např. cykloturistika, jízdárna, dětské sportovní centrum, golf, bowling, přírodní koupání v peřejích, velké fotbalové hřiště, v zimě sjezdové lyžování a běžkování a především krásná příroda v každém ročním období v bezprostředním okolí Lysé hory. Více informací o pozemku telefonicky nebo s makléřem na prohlídce.

675 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 1750 m², Ostravice

Prodej pozemku k bydlení, 1750 m², Ostravice

Ostravice, Ostravice

Exkluzivně nabízíme pozemek o celkové rozloze 1750 m2, určený k výstavbě RD, v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd na Ostravici s krásným výhledem na hory. Rovinatý pozemek vznikne oddělením udržované zahrady parkového typu viz. přiložený nákres. Navíc je možno dokoipit i sousední pozemek o rozloze 1359 m2. K pozemku je skvělé vlakové a autobusové spojení v pravidelných intervalech. Obec Ostravice je známá pro svou nabídku sportovních aktivit jako je např. cykloturistika, jízdárna, dětské sportovní centrum, golf, bowling, přírodní koupání v peřejích, velké fotbalové hřiště, v zimě sjezdové lyžování a běžkování a především krásná příroda v každém ročním období v bezprostředním okolí Lysé hory. Více informací o pozemku telefonicky nebo s makléřem na prohlídce.

1 663 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 3923 m², Ostrava Hrabová

Prodej pozemku k bydlení, 3923 m², Ostrava Hrabová

Hrabová, Ostrava

Ve výhradním zastoupení majitele, bych Vám ráda nabídla ke koupi pozemky o rozloze 3 923 m2 v obci Hrabová. Na části pozemku je možnost provést výstavbu rodinného domu. Návrh nejvhodnějšího financování Vám bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce. Těšíme se na společnou prohlídku.

3 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 709 m², Orlová

Prodej pozemku k bydlení, 709 m², Orlová

Orlová

Nabízíme k prodeji zahradu, která je určená k výstavbě rodinného domu. Výhodou je klidná a žádaná lokalita a především rovinatý terén. Veškeré inženýrské sítě se nachází v těsné blízkosti. Příjezd je zajištěn po obecní, asfaltové komunikaci. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Parkování na ulici nebo na pozemku. Doporučujeme. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme.

580 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 1871 m², Ostrava, ul. Nad Lučinou

Prodej pozemku k bydlení, 1871 m², Ostrava, ul. Nad Lučinou

Bartovice, Ostrava

Nabízíme k prodeji pozemek, který je určený dle ÚZ především k výstavbě rodinných domů, dále pro výstavbu rekreačních objektů, pro zahrady, sady aj. (více informací dle vyjádření MěÚ). Velmi dobrá dostupnost do Ostravy i Havířova. V blízkosti se nachází tyto sítě - elektřina, plyn, vodovod, kanalizace v těchto místech není a je potřeba řešit pomocí ČOV. Příjezd po obecní komunikaci a v blízkosti se nachází základní občanská vybavenost. Pro bližší informace volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme. Doporučujeme.

895 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 2267 m², Ostrava, ul. Těšínská

Prodej pozemku k bydlení, 2267 m², Ostrava, ul. Těšínská

Radvanice, Ostrava

Nabízíme ke koupi velmi prostorný stavební pozemek o celkové rozloze 2267 m2 v samém srdci obce Radvanice u Ostravy. Pozemek je vhodný jak k honosnému bydlení. Pozemek se nachází u hlavní obecní silnice Těšínská, vedoucí prakticky středem Radvanic. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Makléř doporučuje prohlídku. S financováním Vám vypomůže naše úvěrové centrum v zastoupení finanční specialistkou.

2 470 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 16
Prodej pozemku k bydlení, Petřvald, ul. Lesní

Prodej pozemku k bydlení, Petřvald, ul. Lesní

Petřvald, Petřvald

Nabízíme k prodeji pozemek určený dle ÚP k rodinné zástavbě. Pozemek je čtvercový, o výměře 2890 m² v obci Petřvald u Karviné s podílem na příjezdové cestě. Elektřina je vedena na hranici pozemku, odpady se řeší ČOV. Pozemek je umístěn v okrajové části obce, přímo u lesa. Jedná se o klidnou lokalitu plnou zeleně. Příjezdová cesta je po zpevněné komunikaci, s realizací nové asfaltové cesty se počítá v letošním roce. Lokalita s dobrou dostupností do Ostravy, Orlové či Karviné. Cena nezahrnuje služby RK. Náš finanční poradce Vám rád vysvětlí možnosti financování koupě samotného pozemku i budoucí výstavby.

838 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 3
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->