Byty, 2+1 na prodej, Opava

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, byt 2+1, 52 m2, OV, Opava - Předměstí

Prodej, byt 2+1, 52 m2, OV, Opava - Předměstí

Předměstí, Opava

Prodáme byt 2+1, v osobním vlastnictví, o velikosti 52 m2, na výhodně situovaném místě, v blízkosti centra Opavy, na ulici Vodní. Byt se nachází v 6. NP revitalizovaného bytového panelového domu, a je orientován výhradně na jižní stranu, s výhledem na historické centrum města. Je v udržovaném stavu, má plastová okna, nové rozvody vody a odpadu. Podlahy jsou z dřevěných parket a PVC. Vytápění a ohřev teplé vody je centrální dálkové. Byt má také balkón a náleží k němu sklepní kóje a podíl na společných prostorech v domě. Nízké náklady na bydlení. Více informací Vám rádi poskytneme při prohlídce. Možnost zajištění zdarma vhodné varianty financování přes naše hypoteční centrum, spolupracující se všemi bankami.

1 690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 9
Prodej, byt 2+1, 55 m², OV, Opava, ul. Milady Horákové

Prodej, byt 2+1, 55 m², OV, Opava, ul. Milady Horákové

Předměstí, Opava

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt 2+1, o podlahové ploše 55 m2, který je umístěn ve 4. NP panelového domu v žádané části Opavy. Bytový dům je revitalizován. V samotném bytě je vyzděné bytové jádro, vyměněna plastová okna, vybudovány nové elektrické rozvody a odpady, v pokojích položeny plovoucí podlahy. V kuchyni je umístěna moderní kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči. K bytu náleží nadstandardně zabezpečený sklep. V horizontu jednoho roku bude k bytu vybudován balkón. V bezprostřední blízkosti se nachází mateřská a základní škola a další občanská vybavenost. V případě více zájemců může realitní kancelář využít pro výběr kupujícího formu licitace. Více informací Vám ochotně poskytne makléř.

1 799 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 15
Prodej, byt 2+1, 45 m2, OV, Opava - Kateřinky

Prodej, byt 2+1, 45 m2, OV, Opava - Kateřinky

Kateřinky, Opava

Prodáme slunný byt 2+1, v osobním vlastnictví, o velikosti 45 m2, na výhodně situovaném místě v Opavě Kateřinkách, nedaleko centra Opavy. Byt se nachází ve 2. NP revitalizovaného bytového panelového domu, a je po větší rekonstrukci se zděným bytovým jádrem, plastovými okny, rozvody elektřiny, vody a odpadu. Má také novější kuchyňskou linku, dveře, a podlahy z laminátu a PVC. Vytápění a ohřev teplé vody je centrální dálkové. Byt je orientován pouze na jihozápadní stranu a náleží k němu také praktická sklepní kóje a podíl na společných prostorech v domě. Nízké náklady na bydlení. Více informací Vám rádi poskytneme při prohlídce, včetně možnosti vhodného financování.

1 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 8
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

27. 05. 19 Slza a Trojzubec. Ostrava prodá pozemky v centru. Na jednom vyroste mrakodrap

Doporučené realitní kanceláře

-->