Komerční prostory na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 232
Prodej penzionu, Frýdlant nad Ostravicí

Prodej penzionu, Frýdlant nad Ostravicí

Nová Ves, Frýdlant nad Ostravicí

Nabízíme k prodeji jedinečnou nemovitost s osobitým charakterem. Dům je umístěn na parcele o rozloze 2149 m2 v části Nová Ves, která navazuje na podhůří Moravskoslezských Beskyd. Dispozice domu je členěna do čtyř podlaží a spojena centrálním schodištěm, které zaručuje samostatnou dostupnost každého patra nemovitosti. Prostorné pokoje a úložné prostory v celém domě. Výborné technické zázemí, nová sauna. Dům je vytápěn elektrickým kotlem a oba obývací pokoje mají krbové jednotky, které dokreslují celý charakter této jedinečné nemovitosti. Udržovaná a vzrostlá zahrada , zapuštěný bazén, který prošel renovací v loňském roce, terasa. Vkusné zařízení a použité materiály jak v interiéru, tak v exteriéru domu jen podtrhují nadčasovost stavby. Dům je v současnosti užíván jako rodinný, ale jeho velikost a umístění skýtá možnost komerčního využití. Doporučujeme.

12 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 38 min. 26
Prodej restaurace, stravování, 264 m², Havířov, ul. Konzumní

Prodej restaurace, stravování, 264 m², Havířov, ul. Konzumní

Šumbark, Havířov

Nabízíme k prodeji komerční objekt na pozemku 507 m2 vhodný na provozování restaurace. K dispozici projekt na dokončení. Vlastní oplocená zahrádka a rampa. Vhodné také jako ordinace, nebo obchodní prostory. Proběhla rekonstrukce vnitřních prostor, objekt je připraven k dokončení dle potřeb nového majitele. Parkování u nemovitosti, výborná lokalita. Zajistíme výhodné financování. Pro domluvení prohlídky kontaktujte makléře.

3 157 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 48 min. 6
Prodej restaurace, stravování, Krnov, ul. Chářovská

Prodej restaurace, stravování, Krnov, ul. Chářovská

Pod Cvilínem, Krnov

Nabízíme kompletně vybavenou restauraci včetně zavedené klientely. Restaurace má stavebně oddělenou stravovací místnost s celkovou kapacitou 80 míst. V kuchyni se vaří denně přes 300 obědů, které se z větší části rozvážejí na objednávky do firem. Kuchyně je plně vybavená veškerým příslušenstvím - kotel, trouba, konvektomat, šokery, kuchyňské roboty, pětidvéřový chladící pult a vzduchotechnika. Součástí kuchyně jsou prostory pro výrobu lahůdek. Zahradní posezení za restaurací má kapacitu 120 míst je zde výčep, taneční parket a dětské hřiště. Ve 2. NP se nachází salónek, WC, šatny a sociální zázemí pro zaměstnance, kancelář, technické místnosti. Nad restaurací se nachází byt 3+1, který má samostatný vchod z chodby. Byt je prostorný o velikosti 112 m3 a je po rekonstrukci: nová okna, rozvody topení, vody plynu elektřiny, nové podlahy. Kuchyně je zhotovena na míru. V bytě jsou dvě koupelny. Tato nemovitost se prodává formou elektronické dobrovolné aukce, která se koná 21.12.2020 v 15:00 h.

5 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 31
Prodej historického objektu, Velká Polom, ul. 9. května

Prodej historického objektu, Velká Polom, ul. 9. května

Velká Polom, Velká Polom

Nabízíme k prodeji historickou nemovitost s rozsáhlým pozemkem. Nemovitost je z podstatné části po rekonstrukci. Hotová je celá nová střecha včetně krovů, zateplení a střešní krytiny v dobovém provedení. Dále elektrorozvody, omítky, odpady, částečně podlahy, izolace a vzduchotechnika jsou již hrubě zavedeny. Součástí prodeje je sýpka a panský dům vhodný k úpravě na stylové restaurační, obchodní, pivovarské či hotelové, wellnes a jiné zařízení. Zřícenina historické vodní tvrze, která je momentálně v zakonzervovaném stavu, nabízí široké možnosti budoucího využití. Momentálně vedle objektu započala developerská výstavba řadových a bytových domů, jejichž centrem bude právě budova, která je předmětem prodeje. Již nyní se jedná o velmi žádanou lokalitu k bydlení vzhledem k perfektnímu napojení na Ostravu a Opavu již hotovou rychlostní komunikací včetně prodloužené ulice Rudná. Vzdálenost do Ostravy - Poruby je 10 Km, do Opavy 18 Km. Do objektu bylo již investováno více než 20.000.000,- Kč.

12 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 34
Prodej komerční nemovitosti, Ostrava, Partyzánské náměstí

Prodej komerční nemovitosti, Ostrava, Partyzánské náměstí

Ostrava

Nabízíme k prodeji formou licitace zajímavý komerční objekt v lukrativní části centra Ostravy, blízko Hornické polikliniky na Partyzánském náměstí. Místo je vhodné k provozování kadeřnictví, kosmetického, masážního a tetovacího salónu. Nabízí se velké možností využití a vše bude záležet na novém majiteli. Cena uvedená v inzerci není cenou konečnou. Pro více informací kontaktujte makléře. Rádi Vám odpovíme na veškeré dotazy při prohlídce nemovitosti.

1 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 6
Prodej restaurace, stravování, Rýmařov, ul. třída Hrdinů

Prodej restaurace, stravování, Rýmařov, ul. třída Hrdinů

Rýmařov

Nabízíme dům vhodný k podnikání i bydlení. V domě je k dispozici třída autoškoly 140 m2, restaurace 280 m2 a byt 3+1 o výměře 80 m2. Restaurace je plně vybavená a provozu schopná. Tato nemovitost se prodává formou dobrovolné elektronické aukce. Tato nemovitost se prodává formou elektronické dobrovolné aukce. Která se koná 18.12.2020 v 15:00

1 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 27
Prodej restaurace, stravování, 852 m², Karviná, ul. Dačického

Prodej restaurace, stravování, 852 m², Karviná, ul. Dačického

Ráj, Karviná

Nabízíme k prodeji komerční objekt, dlouhodobě fungující, se zavedenou restaurací v městské částí Ráj. Restaurace nabízí kapacitu 70 míst uvnitř + 50 míst na terase + banketka (možno využít jako prodejnu, sklad apod.). Objekt je po celkové rekonstrukci a je ve velmi dobrém stavu. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůže zdarma naše hypoteční centrum.

5 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 8
Prodej nájemního domu, 320 m², Ostrava, ul. Kostelní

Prodej nájemního domu, 320 m², Ostrava, ul. Kostelní

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k prodeji dům, určený k rekonstrukci. Možnost využití jako sídlo firmy, popř. nájemní dům s kancelářemi či byty a komerčním prostorem v přízemí domu. Bližší informace u makléře. Zajímavá investice. Cena za nemovitost = cena za pozemek dle cenové mapy. Makléř doporučuje.

3 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 3
Prodej nájemního domu, 354 m², Ostrava, ul. Zengrova

Prodej nájemního domu, 354 m², Ostrava, ul. Zengrova

Vítkovice, Ostrava

Nabízíme ke koupi nájemní dům o čtyřech bytových jednotkách situovaných jako 3+kk v přízemí, 3+kk v 1. nadzemním patře, 2+kk ve 2. nadzemním patře, 3+1 ve třetím nadzemním patře. Dům se nachází v Ostravě Vítkovicích na ulici Zengrové. Nemovitost je zateplená, po rekonstrukci, střecha je 1 rok stará, vytápění je plynovým kotlem s rozvodem do ústředního topení, kanalizace obecní. Dům je vhodný jak pro investora, tak i pro početnou rodinu. Nemovitost je podsklepena, je zde i garáž pro 1 automobil. Pokud jste zastánci malé zahrady, překvapí Vás, sice malá, ale příjemná zahrada s posezením a grilem. Makléř doporučuje prohlídku, a pokusí se zodpovědět veškeré Vaše dotazy. S financováním Vám vypomůže naše úvěrové centrum, zastoupené finanční poradkyní.

4 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 30
Prodej bytových domů v Jiříkově u Rýmařova

Prodej bytových domů v Jiříkově u Rýmařova

Jiříkov, Jiříkov

Nabízíme k prodeji komplet čtyř nájemních, bytových domů v obci Jiříkov u Rýmařova. Bytové domy jsou rekonstruované, částečně v různých stupních rekonstrukce nebo původním stavu. Domy celkově obsahují 28 bytů, z toho je polovina bytů obsazena platícími nájemníky. Vlastníkem nemovitostí je bonitní obchodní společnost s kladným ročním výnosem. Prodej lze realizovat převodem nemovitostí nebo převzetím obchodní společnosti. Bližší informace k financování nebo hospodaření společnosti u makléře. Výhodná investiční příležitost. Při vážném zájmu a rychlém jednání je možné jednání o ceně.

8 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 44
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->