Komerční prostory, Činžovní domy na prodej, Opava

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, bytový dům, 187 m2, Opava - Město

Prodej, bytový dům, 187 m2, Opava - Město

Město, Opava

Nabízíme prodej domu v centru města Opavy, který se nachází v atraktivní lokalitě s jedinečnou dostupností veškeré občanské vybavenosti. V přízemí a prvním patře budovy jsou komerční prostory, o celkové výměře 170 m2, které nyní slouží jako sídlo pojišťovny. Vytápění je řešeno stropními infra - panely. Možnost přestavby na mezonetový byt či více bytových jednotek. Ze zadní části domu je pak vstup na schodiště vedoucí do druhého patra, ve kterém se nachází bytová jednotka 3+1, o celkové výměře 84 m2. Dále ve třetím patře další bytová jednotka 4+kk, o výměře 85 m2, s šatnou a technickou místností. Oba byty byly kolaudovány v roce 2015. Za domem se rovněž nachází přístavek sloužící k uložení jízdních kol a parkovací plocha 31 m2. Cena k jednání. Více informací Vám rádi poskytneme na pobočce realitní kanceláře nebo u makléře.

8 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, rodinný dům 7+2, 209 m2, Hlučín, ul. Úzká

Prodej, rodinný dům 7+2, 209 m2, Hlučín, ul. Úzká

Hlučín

Nabízíme k prodeji rodinný dům vhodný díky své poloze a vnitřnímu uspořádání k přebudování na bytový dům se 7 samostatnými pokoji a zázemím na každém patře zvlášť. K domu náleží malá okrasná zahrada, dvůr a garáž. Dům je po částečné rekonstrukci - nové 2. podlaží, rozvody vody i elektřiny a nová střecha pokrytá beronitem. Objekt se nachází v centru města Hlučína, v sousedství budovy Technických služeb a autobusového nádraží. Velký půdní prostor se dá také využít, třeba i k bydlení. Cena k jednání. Více informací Vám rád a kdykoliv poskytne makléř.

5 499 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 19
Prodej, rekreační objekt, Mokřinky, Melč

Prodej, rekreační objekt, Mokřinky, Melč

Melč, Melč

Prodej částečně dokončeného rekreačního objektu vedle Domu s pečovatelskou službou u řeky Moravice v Mokřinkách u Zálužné a bývalých lázní Jánských Koupelí. Objekt stojí u hlavní silnice, zastávky autobusu před objektem, parkování na vlastním pozemku. Prodej četně projektové dokumentace a stavebního povolení. Informace žádejte u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

2 700 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 28
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře