Komerční prostory na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 23
Prodej, komerční objekt, Kopřivnice,

Prodej, komerční objekt, Kopřivnice,

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji komerční objekt určený k truhlářské výrobě. Celková plocha pozemků 2620 m2, zastavěná plocha 516 m2. Příjezd po obecní komunikaci. Objekt je vybaven topným systémem řízený počítačem pro spalování odpadu z truhlářské výroby. Je možné odkoupit včetně zásob materiálů, strojního vybavení a je možná dohoda na uplatnění pracovníků s praxí 20 let atd. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

10 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 32
Prodej, komerční objekt, 420 m2, Studénka, ul. Butovická

Prodej, komerční objekt, 420 m2, Studénka, ul. Butovická

Butovice, Studénka

Nabízíme k prodeji komerční objekt (stavba občanského vybavení) určené k rekonstrukci, ve Studénce - Butovicích. Objekt se skládá z obchodních prostor, 3 skladů, 2 kanceláří. Sociální zázemí je zabezpečeno menším WC a také sprchovým koutem. Výhodou tohoto komerčního prostoru je rovněž prostorná dvougaráž, která je vybavena pohodlným technickým zázemím. V okolí objektu se nachází zahrada. Makléř doporučuje prohlídku. S financováním Vám vypomůže náš úvěrový specialista.

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 31
Prodej, obchodní prostor, 420 m2, Nový Jičín, ul. Na Valech

Prodej, obchodní prostor, 420 m2, Nový Jičín, ul. Na Valech

Nový Jičín

Nabízíme Vám k prodeji tržnici v centru Nového Jičína, o rozloze 420 m2. Na pozemek jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě. K dispozici projektová dokumentace. Objekt je vhodný pro přestavbu dle představ nového majitele. Volný ihned. S financováním Vám rádi pomůžeme. Cena k jednání.

1 495 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 9
Prodej, nájemní dům, Bílovec, ul. Bezručova

Prodej, nájemní dům, Bílovec, ul. Bezručova

Bílovec

Nabízíme vám nedaleko centra Bílovce Komerční budovu. V nedávné době využívaná jako provozovna lékařů. Dům prošel v roce 2000 rozsáhlou rekonstrukcí (rozvody elektrické energie, topení, rozvody vody, podlahy, střecha, okna, apod. ). V současné době dům částečně pronajatý. Tento vedený jako bytový dům - možnost 4 bytových jednotek. U domu vlastní parkoviště. Výborná dostupnost, v obci veškerá občanská vybavenost. Více informací u makléře, s financováním Vám pomůže naše Hypoteční centrum.

4 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 9
Prodej, logistický areál, 1188 m2, Nový Jičín, Sedlnice

Prodej, logistický areál, 1188 m2, Nový Jičín, Sedlnice

Sedlnice, Sedlnice

Nabízíme pro zájemce logistický areál na okraji obce Sedlnice, nedaleko Nového Jičína, s dojezdem na dálnici 8 km. Nadstandardní zastavěná plocha dává možnost pro různé využití nemovitosti (spedice, skladování, zásobování a ostatní logistika). Střežený objekt je plně samostatný, s nadstandardní skladovou i parkovací plochou zabezpečenou neprůhledným plotem a kamerovým systémem se dvěma vjezdy (1x pro kamiony, cisterny nebo autobusy a 1x pro osobní vozy majitelů). Bližší informace u makléře. Prohlídka objektu nezbytná.

13 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 47
Prodej, komerční objekt, Příbor, ul. Ostravská

Prodej, komerční objekt, Příbor, ul. Ostravská

Příbor

Nabízíme k prodeji dům v obci Příbor. Jedná se o dvoupodlažní stavbu v okrajové části obce u hlavní komunikace na Ostravu. V domě původně restaurace, nyní prodejna se zázemím. Možnosti úprav dle představ nového majitele. Lze využít k bydlení, ale vzhledem k lokalitě se nabízí možnost komerčního využití přízemí a případné vybudování bytové jednotky v podkroví (vypracován projekt). Výhodou atraktivní lokalita s dobrou dostupností a parkovištěm v blízkosti. Financování zajistíme. Doporučujeme.

2 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 4
Prodej, nájemní dům, Bílovec, ul. Tkalcovská

Prodej, nájemní dům, Bílovec, ul. Tkalcovská

Bílovec

Nabízíme k prodeji poslední neo-renesanční nemovitost svého druhu v Bílovci. Jedná se o velice hodnotnou pozdní historickou památku. Dům prošel kompletní rekonstrukcí zvenčí i zevnitř, kde bylo postupováno dle starých a moderních kvalitních technologií s péči o historický objekt. Měděná střecha, opláštěné komíny, kotle (každá jednotka svůj), vestavěné skříně a šatny, moderní kuchyně,myčky, trouby elektrické, velké koupelny s rohovou vanou. Okna - plastová, žaluzie a síta proti hmyzu. Závěsy a záclony. Podlahy plovoucí, dlažba, kusové koberce. Oba byty mají svítidla a tak stejně celý dům. Sklep má kóje pro nájemníky. V přízemí jsou kanceláře nebo obchodní prostory. Ve II.NP a III.NP jsou dva nadstandardní byty 3+1 s překrásnými výhledy z oken. Ze zadní (neviditelné) strany domu na střeše, je stožár se satelity a internetem napojený na každou jednotku. Stálí nájemníci. Zajímavá investice. Více informací u makléře.

12 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 11
Prodej, komerční objekt, Příbor, ul. Frenštátská

Prodej, komerční objekt, Příbor, ul. Frenštátská

Příbor

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní dům v Příboře. Jedná se o oplocenou stavbu s garáží v blízkosti centra města. V domě dvě bytové jednotky a další místnosti využívané původně jako kanceláře. Naposledy objekt sloužil jako ubytovna. Možné využití jako sídlo firmy, ubytovna, ordinace apod. Výhodou klidná lokalita s dobrou dopravní dostupností a bezproblémovým parkováním. Dům nabízí různé možnosti úprav dle potřeb nového majitele. Lze i pronajmout. Financování zajistíme. Doporučujeme.

5 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 10
Prodej, komerční objekt, Kopřivnice, Kpt. Jaroše

Prodej, komerční objekt, Kopřivnice, Kpt. Jaroše

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji dům v centru Kopřivnice.Dům po celkové rekonstrukci - okna, zateplení apod. Výhodou atraktivní lokalita s vynikající dostupností. Vhodné jako restaurace, penzion, ale také např. ordinace, sídlo firmy, drobná provozovna apod. Objekt v současnosti slouží jako prosperující pizzerie, ale je možné jakékoli jiné komerční využití dle představ nového majitele. V přízemí fungující restaurace s kuchyní a zázemím, v prvním poschodí dva pokoje s příslušenstvím a kancelář. Pro více info kontaktujte makléře. Doporučujeme.

7 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 9
Prodej, obchodní objekt, Příbor

Prodej, obchodní objekt, Příbor

Příbor

Nabízíme k prodeji komerční areál 5198 m2, sestávající ze čtyř budov v centru města. Tyto byly využívány jako skladovací prostory s kancelářemi i sociálním zázemím. Patrové budovy jsou tvořeny železobetonovým skeletem s cihlovým obvodovým zdivem 90 - 60 cm tloušťky. Podlahy i schodiště v budovách je betonové, na střechách je plechová krytina. Budovy s pozemkem jsou kompletně oploceny. Více informací u makléře.

22 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 24
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře