Komerční prostory na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 23
Prodej, obchodní prostory, 360 m2, Kopřivnice

Prodej, obchodní prostory, 360 m2, Kopřivnice

Kopřivnice

Nabízíme Vám k prodeji komerční prostory nedaleko centra Kopřivnice o velikosti 360 m². Tento je v současné době veden jako rozestavěná jednotka, proto je možno se zde plně realizovat. Vedle komplexu se nachází Albert a další prodejny či služby. Více informací u makléře. V obci veškerá občanská vybavenost.

1 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 17 hod. 3
Prodej, komerční objekt, Bílovec, ul. Městský kopec

Prodej, komerční objekt, Bílovec, ul. Městský kopec

Bílovec

Nabízíme Vám komerční objekt nedaleko centra města. Přízemní část byla využívána jako restaurace s hernou, v současné době je zde možnost prodejny, kanceláři a podobně. Ve 2.NP se nachází bytová jednotka 2+1, která je v současné době v pronájmu. Velmi výhodná poloha, parkování na ulici. Více informací u makléře. S financováním Vám pomůžeme. Veškeré občanská vybavenost v okolí.

2 799 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 11
Prodej, komerční budova, 217 m2, Studénka

Prodej, komerční budova, 217 m2, Studénka

Studénka

Nabízíme Vám k prodeji komerční budovu v blízkosti centra obce Studénka u Bílovce. Komerční budova je připravena k rekonstrukci dle představ nového majitele. Vhodné pro různou podnikatelskou činnost nebo jej možné využít jako autoservis, pneuservis, svařovna, dílna a jiné. Dobrá dopravní dostupnost do okolních měst (Ostrava, Bílovec, Příbor, Nový Jičín). S volbou vhodného financování Vám pomůžeme. Více informací u makléře. Makléři doporučuji prohlídku.

490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 9
Prodej, komerční prostory, 800 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej, komerční prostory, 800 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Nabízíme prodej komerčních prostor, o celkové ploše 800 m2, které se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm. Je nabízeno první a druhé patro. Společné schodiště. Příprava na výtah, výtahová šachta. Vhodné jako skladovací prostory či prostory k podnikání. Možnost předělat na bytové jednotky. Více informací u makléře.

2 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, dům 340 m2, Štramberk, Kopec

Prodej, dům 340 m2, Štramberk, Kopec

Štramberk, Štramberk

Nabízíme k prodeji roubenku v atraktivní lokalitě Štramberka. Dům po celkové rekonstrukci byl využíván ke komerčním účelům jako kavárna a loutkové divadlo. V přízemí prostorná místnost s barovým pultem a krbem, kuchyně. V patře další otevřený prostor, sociální zařízení, 2 malé místnosti - kancelář, sklad, šatna apod. Dům nabízen včetně zařízení, ale není podmínkou. U domu vybudována terasa, pod domem klenutý sklep se vchodem z domu i z ulice. Dům nabízí celou řadu možností komerčního využití dle představ nového majitele. Po drobných úpravách vhodný i k bydlení. Výhodou atraktivní lokalita na hlavní turistické trase, krásný výhled, zabezpečovací zařízení. Cena může být předmětem jednání, financování zajistíme. Doporučujeme.

2 945 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 15
Prodej, kancelářské prostory, Nový Jičín, ul. Novosady

Prodej, kancelářské prostory, Nový Jičín, ul. Novosady

Nový Jičín

Nabízíme prodej komerčního objektu - provozně administrativní budovy v blízkosti centra města Nový Jičín. Objekt dříve sloužil jako rodinný dům, který prošel v letech 2005 - 2007 rozsáhlou rekonstrukcí a přístavbou. K objektu náleží udržovaná zahrada a parkovací plocha pro 5 automobilů. V objektu se nachází 7 kanceláří, místnost serveru, denní místnost - kuchyňka, zimní zahrada, WC muži, WC ženy, koupelna, sklad, úklidová komora, garáž, sklep. Část objektu lze využívat jako samostatný byt 2+kk vč. zimní zahrady. Vynikající poloha - FÚ, OSSZ 2 minuty, centrum 3 minuty, na silnici E462 - 4 minuty a na dálnici D1 - 15 minut. Napojeno na všechny dostupné inženýrské sítě - elektřina, plyn, vodovod, kanalizace. Zaveden vysokorychlostní internet 10Gbit/10Gbit. Další vybavení - klimatizace, zabezpečovací zařízení vnitřní i vnější. V případě zájmu možno ponechat kancelářský nábytek. Objekt volný dle dohody. Atraktivní nabídka pro vaši firmu - volejte makléře!

7 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 21
Prodej, skladové prostory, Příbor

Prodej, skladové prostory, Příbor

Příbor

Nabízíme k prodeji komerční areál 5198 m2, sestávající ze čtyř budov v centru města. Tyto byly využívány jako skladovací prostory s kancelářemi i sociálním zázemím. Patrové budovy jsou tvořeny železobetonovým skeletem s cihlovým obvodovým zdivem 90 - 60 cm tloušťky. Podlahy i schodiště v budovách je betonové, na střechách je plechová krytina. Budovy s pozemkem jsou kompletně oploceny. Více informací u makléře.

22 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 24
Prodej, logistický areál, 1188 m2, Nový Jičín, Sedlnice

Prodej, logistický areál, 1188 m2, Nový Jičín, Sedlnice

Sedlnice, Sedlnice

Nabízíme pro zájemce logistický areál na okraji obce Sedlnice, nedaleko Nového Jičína, s dojezdem na dálnici 8 km. Nadstandardní zastavěná plocha dává možnost pro různé využití nemovitosti (spedice, skladování, zásobování a ostatní logistika). Střežený objekt je plně samostatný, s nadstandardní skladovou i parkovací plochou zabezpečenou neprůhledným plotem a kamerovým systémem se dvěma vjezdy (1x pro kamiony, cisterny nebo autobusy a 1x pro osobní vozy majitelů). Bližší informace u makléře. Prohlídka objektu nezbytná.

14 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 47
Prodej, komerční objekt, 420 m2, Studénka, ul. Butovická

Prodej, komerční objekt, 420 m2, Studénka, ul. Butovická

Butovice, Studénka

Nabízíme k prodeji komerční objekt (stavba občanského vybavení) ve Studénce - Butovicích. Objekt se skládá z obchodních prostor, 3 skladů, 2 kanceláří. Sociální zázemí je zabezpečeno menším WC a také sprchovým koutem. Výhodou tohoto komerčního prostoru je rovněž prostorná dvougaráž, která je vybavena pohodlným technickým zázemím. V okolí objektu se nachází zahrada. Makléř doporučuje prohlídku.

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 31
Prodej, obchodní prostor, 420 m2, Nový Jičín, ul. Na Valech

Prodej, obchodní prostor, 420 m2, Nový Jičín, ul. Na Valech

Nový Jičín

Nabízíme Vám k prodeji tržnici v centru Nového Jičína, o rozloze 420 m2. Na pozemek jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě. K dispozici projektová dokumentace. Objekt je vhodný pro přestavbu dle představ nového majitele. Volný ihned. S financováním Vám rádi pomůžeme. Cena k jednání.

1 975 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 9
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře