Komerční prostory, obchodní prostory na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 52
Prodej rodinného domu, 159 m², Bruntál, ul. Krátká

Prodej rodinného domu, 159 m², Bruntál, ul. Krátká

Bruntál

Nabízíme prodej rodinného domu o 7 místnostech využívaného jako obchod. V přízemí jsou dvě velké místnosti, o rozměru přibližně 120 m2, dále sociální zařízení a komora. V patře se nachází 4 místnosti, sociální zařízení a komora. Dům je podsklepen. Má velkou půdu, která se dá využít k zbudování dalších obytných místností. Hotová částečná rekonstrukce - nová okna, elektřina, obklady a koupelna. Další informace získáte na realitní kanceláři.

2 995 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 7
Prodej obchodního objektu, 747 m², Orlová, ul. Polní

Prodej obchodního objektu, 747 m², Orlová, ul. Polní

Lutyně, Orlová

Ve výhradním zastoupení majitele, si Vám dovoluji nabídnout ke koupi objekt Squashového centra včetně souvisejících pozemků a veškerého vybavení. Prostory byli využity jako sportovní hala s kavárnou. V přízemí se nachází dva certifikované klimatizované squashové kurty ASB Babinsky, bar s recepcí, kavárna s kapacitou 24 míst a sociální zázemí. Schodištěm se dostáváme do patra, kde je klimatizovaná a ozvučená tělocvična se zrcadlovou stěnou. Dále pak šatny se sprchami pro muže a ženy. Budova je vytápěna podlahovým topením a klimatizací. Objekt je tedy možno ihned provozovat bez dalších nákladů, případně po menších úpravách jej možno využívat k rozličným účelům (sídlo firmy, showroom apod.) K budově náleží dvě parkoviště s devíti parkovacími místy. Výhodou jsou velmi nízké náklady na provoz. Návrh nejvhodnějšího financování Vám bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce. Těšíme se na společnou prohlídku.

10 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 24
Prodej obchodního prostoru, Ostrava, ul. Musorgského

Prodej obchodního prostoru, Ostrava, ul. Musorgského

Moravská Ostrava, Ostrava

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zavedený bar s možnosti přenechání nájemní smlouvy. Bar je prostorný, vybavený. Nachází v přímém dění Stodolní ulice. Více informací sdělí makléř zájemci na prohlídce. Doporučujeme.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej historického objektu, Velká Polom, ul. 9. května

Prodej historického objektu, Velká Polom, ul. 9. května

Velká Polom, Velká Polom

Nabízíme k prodeji historickou nemovitost s rozsáhlým pozemkem. Nemovitost je z podstatné části po rekonstrukci. Hotová je celá nová střecha včetně krovů, zateplení a střešní krytiny v dobovém provedení. Dále elektrorozvody, omítky, odpady, částečně podlahy, izolace a vzduchotechnika jsou již hrubě zavedeny. Součástí prodeje je sýpka a panský dům vhodný k úpravě na stylové restaurační, obchodní, pivovarské či hotelové, wellnes a jiné zařízení. Zřícenina historické vodní tvrze, která je momentálně v zakonzervovaném stavu, nabízí široké možnosti budoucího využití. Momentálně vedle objektu započala developerská výstavba řadových a bytových domů, jejichž centrem bude právě budova, která je předmětem prodeje. Již nyní se jedná o velmi žádanou lokalitu k bydlení vzhledem k perfektnímu napojení na Ostravu a Opavu již hotovou rychlostní komunikací včetně prodloužené ulice Rudná. Vzdálenost do Ostravy - Poruby je 10 Km, do Opavy 18 Km. Do objektu bylo již investováno více než 20.000.000,- Kč.

12 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 34
Prodej obchodního objektu, 642 m², Ostrava, ul. Paličkova

Prodej obchodního objektu, 642 m², Ostrava, ul. Paličkova

Nová Ves, Ostrava

Nabízíme k prodeji komerční objekt v Ostravě - Nové Vsi. V areálu je budova, ve které jsou v 1. NP dílny, šatna, garáž a zavedená restaurace. Ve 2. NP jsou kancelářské prostory, 4 x bytové jednotky 1+kk, 1 x byt 2+1 a prostor ve kterém je možné také dobudovat další bytovou jednotku. Podsklepená budova je ve výborném technickém stavu. Celková plocha pozemku je 4 782 m2 a je možné ho z části využít pro výstavbu RD. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. Detailnější informace získáte u makléře.

12 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 17
Prodej obchod a služby, 317 m², Příbor, ul. Frenštátská

Prodej obchod a služby, 317 m², Příbor, ul. Frenštátská

Příbor

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní dům v Příboře. Jedná se o oplocenou stavbu s garáží v blízkosti centra města. V domě dvě bytové jednotky a další místnosti využívané původně jako kanceláře. Naposledy objekt sloužil jako ubytovna. Možné využití jako sídlo firmy, ubytovna, ordinace apod. Výhodou klidná lokalita s dobrou dopravní dostupností a bezproblémovým parkováním. Dům nabízí různé možnosti úprav dle potřeb nového majitele. Doporučujeme.

6 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 9
Prodej komerční nemovitosti, Ostrava, Partyzánské náměstí

Prodej komerční nemovitosti, Ostrava, Partyzánské náměstí

Ostrava

Nabízíme k prodeji zajímavý komerční objekt v lukrativní části centra Ostravy, blízko Hornické polikliniky na Partyzánském náměstí. Místo je vhodné k provozování kadeřnictví, kosmetického, masážního a tetovacího salónu. Nabízí se velké možností využití a vše bude záležet na novém majiteli. Pro více informací kontaktujte makléře. Rádi Vám odpovíme na veškeré dotazy při prohlídce nemovitosti.

2 199 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 6
Prodej komerčního objektu a čerpací stanice, Radvanice

Prodej komerčního objektu a čerpací stanice, Radvanice

Radvanice, Ostrava

Nabízíme prodej komerční nemovitosti včetně benzínové čerpací stanice na frekventované ulici Těšínská v Ostravě. Část komerčních prostor byla restaurace a je možné je využít jako obchodní či skladovací prostory. Skládá se z velké místnosti cca 70 m2, kuchyně 23 m2, kanceláře 12 m2, sociální místnosti 5 m2 + chodba a menší šatna, technická místnost a chladící prostor 10 m2, dále je vedle kulturní sál cca 75 m2, 2 kanceláře + sociální místnost cca 65 m2. Nemovitost má další prostory s venkovním vstupem cca 40 m2 s vysokými garážovými vraty, které jsou v této chvíli využívány na přestavbu vozidel na LPG, technická místnost na nářadí 30 m2 a sklepní prostory cca 70 m2. Dále je součástí prodeje čerpací stanice - 2 stojany na benzín a naftu a stojan LPG. Objem nádoby je 2x 5000 l a u LPG 2 x 4500 l. Na pozemku je větrná elektrárna, která může zásobovat energiemi areál. Areál je kompletně oplocený.

16 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 30
Prodej komerčního objektu, Ostrava, ul. Cholevova

Prodej komerčního objektu, Ostrava, ul. Cholevova

Ostrava

Nabízíme k prodeji komerční objekt bývalého kasina s barem a hospůdkou v Ostravě Hrabůvce na ulici Cholevova. Budovu je možné upravit a využít k mnoha účelům podnikání. Například sídlo firmy, kontaktní místo, administrativní centrum, služby, prodejnu atd. Vše dle vlastních představ a potřeb. Výhodou je vlastní parkovištěm pro 10 aut před vstupem do objektu a oddělený přístup k rampě kde může být zaparkovaný i kamión. Ve dvou podlažích je k dispozici cca 800 m². Pro více informací kontaktujte makléře, nebo si domluvte osobní prohlídku.

12 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 5
Prodej obchod a služby, 140 m², Ostrava, ul. Jiřího Herolda

Prodej obchod a služby, 140 m², Ostrava, ul. Jiřího Herolda

Bělský Les, Ostrava

Nabízíme Vám k prodeji komerční prostory v rušné části města Ostrava - Hrabůvka, které prošli částečnou rekonstrukcí. Prostory lze využít jako kancelář, sídlo firmy nebo k jinému využití. V prostorech je příprava na projekční plátno, projektor a další. K prostorům náleží i sociální zařízení jako je koupelna se sprchovým koutem, WC, sklad a zařízená kuchyň. S koupi této nemovitostí Vám pomůže naše hypoteční centrum. Pro další informace a domluvení prohlídky volejte makléři.

3 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 7
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->