Komerční prostory k pronájmu, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 151
Pronájem, Obchodní prostor, 650 m², U Moravy, Orlová - Lutyně

Pronájem, Obchodní prostor, 650 m², U Moravy, Orlová - Lutyně

Orlová

Nabízíme vám k dlouhodobému pronájmu větší nebytový prostor, situovaný do prvního patra obchodního komplexu Morava, Orlová - Lutyně. Nabízený prostor je většího rozměru, vhodný i pro rozdělení na nekolik částí jako, obchodní prostory, showroom, kanceláře, příp. drobné služby. Prostor je prozatím bez stavebních úprav. Vhodné k vlastnímu přizpůsobení. V prostoru je možnost tekoucí vody i vlastní WC. V patře se nachází také větší terasa, která po dohodě může sloužit nájemníkům. Samotný objekt nyní prochází rozsáhlou rekonstrukcí (okna, zateplení, osvětlení, kamerový systém apod.). Objekt je na veřejně známém místě s větší koncentrací lidí a již plně obsazen nájemci. Jedná se o poslední větší volný prostor v tomto objektu. Skvělá komunikace s majitelem. Doporučujeme prohlídku.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 měsíci 7
Pronájem, Obchodní prostor v přízemí, 27 m², U Moravy, Orlová - Lutyně

Pronájem, Obchodní prostor v přízemí, 27 m², U Moravy, Orlová - Lutyně

Orlová

Nabízíme vám k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor, situovaný do přízemí obchodního komplexu Morava, Orlová - Lutyně. Nabízený prostor je menšího rozměru, vhodný jako kancelář (realitka, cestovka, pojištění), příp. drobné služby (prodej zmrzliny, kávy s sebou, kosmetika atd.). Prostor je prozatím bez stavebních úprav. Vhodné k vlastnímu přizpůsobení. V prostoru je možnost tekoucí vody i vlastní WC. Nízké zálohy na topení. Samotný objekt nyní prochází rozsáhlou rekonstrukcí (okna, zateplení, osvětlení, kamerový systém apod.). Objekt je na veřejně známém místě s větší koncentrací lidí a již plně obsazen nájemci. Jedná se o poslední volný prostor v tomto objektu. Skvělá komunikace s majitelem. Doporučujeme prohlídku.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 3 měsíci 4
Pronájem kancelářského prostoru, 19 m², Český Těšín

Pronájem kancelářského prostoru, 19 m², Český Těšín

Český Těšín

Nabízíme k pronájmu kancelář o rozloze 19 m2 v komerčním objektu s výtahem v samém historickém centru města. Kancelář je vybavena koberci a žaluziemi. Sociální zázemí a kuchyňka se nachází na chodbě pro více kanceláří. Cena je včetně služeb a energií. Atraktivní nabídka - dobrá adresa pro vaši firmu. Kauce + poplatek pro RK.

4 120 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 7
Pronájem kancelářského prostoru, Orlová, ul. Stará štreka

Pronájem kancelářského prostoru, Orlová, ul. Stará štreka

Poruba, Orlová

Nabízíme k pronájmu prostory s vhodným využitím jako kanceláře, drobná výroba nebo skladovací areál. Rozsáhlá třípodlažní budova strategicky umístěná v průmyslovém areálu poblíž ulice Ostravská. Více informací u makléře.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 11
Pronájem obchod a služby v Českém Těšíně, ul. Tovární

Pronájem obchod a služby v Českém Těšíně, ul. Tovární

Český Těšín

Nabízím k pronájmu obchodně skladové prostory o velikosti 30 m2, nacházející se v přízemí budovy v uzavřeném areálu na ul. Tovární. Prostor je rozdělen na dvě části. K dispozici je sociální zázemí, parkování v areálu za poplatek za parkovací místo. Prostor je v původním stavu a po dohodě se zájemcem je možno tyto prostory přizpůsobit (podlahy, ad.) V ceně nájmu nejsou zahrnuty zálohy na energie. Cena nájmu je uvedena bez DPH v případě plátců. Kauce je zde 2 měsíční nájem. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte si zavolat o prohlídku. Těší se na vás Monika Wytrzensová

3 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 6
Pronájem kanceláře, 25 m², Orlová, ul. Masarykova třída

Pronájem kanceláře, 25 m², Orlová, ul. Masarykova třída

Lutyně, Orlová

Nabízíme na pronájem kancelář v centru Orlové (v budově Esamu). Kancelář je bez vybavení, výhodou je nízký nájem a bez vratné kauce. Ke kanceláři je i zázemí - toaleta a menší kuchyň, která se nachází hned vedle. Možnost také umístění reklamy na budovu. Nachází se na frekventovaném místě vedle obchodu. Vhodné např. pro pojišťovnu nebo cestovní kancelář a jiné. Pro více informací volejte makléře. Parkování v blízkosti, dobrý dojezd i autobusů. Doporučujeme.

4 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 5
Pronájem obchod a služby, 322 m², Český Těšín, ul. Kysucká

Pronájem obchod a služby, 322 m², Český Těšín, ul. Kysucká

Český Těšín

Podnikáte? Hledáte nové prostory pro svou provozovnu, e-shop, nebo plánujete začít nový projekt, třeba sociální služby pro mládež, fitness, horolezecká stěna, dětské centrum stylu Žirafa? Tyto prostory vás mohou zaujmout jak svou velikostí, tak polohou. Nabízím k pronájmu obchodní prostory ve 2. podlaží v centru obytné části Českého Těšína - Svibice na ul. Kysucká o celkové užitné ploše 322 m2, která se může využít jako sklad, sportovní vyžití, prodejna. Prostor může být zvětšen o další prostory o velikosti asi 140 m2, kde každá z nich má samostatně řešené sociální zázemí a samostatný vstup. V případě, že byste měli zájem o oba prostory, tak je k dispozici také výtah. K ceně nájmu je třeba připočítat zálohu na energie (elektřina, voda, topení). Pro více informací nebo případný zájem o prohlídku nás neváhejte kontaktovat a domluvit si prohlídku. Těší se na vás Monika Wytrzensová.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 17
Pronájem restaurační kuchyně, 30 m², Karviná, ul. Kašparova

Pronájem restaurační kuchyně, 30 m², Karviná, ul. Kašparova

Hranice, Karviná

Nabízíme pronájem restaurační kuchyně v restauraci Pedro v Karviné. Kuchyň se pronajíma včetně zařízení ( profi sporák, pizza trouba, lednice, gril na propan butan, nerezové stoly ). Talíře, příbory, friťáky nejsou součastí vybavení ! Uvedena cena nájmu je bez záloh na energie. Nutno zaplatit kauci majiteli a provizi RK. Pro více informací volejte makléři. Doporučujeme nezávaznou prohlídku.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 8
Pronájem obchod a služby, 193 m², Havířov, ul. Dlouhá třída

Pronájem obchod a služby, 193 m², Havířov, ul. Dlouhá třída

Podlesí, Havířov

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o výměře 193 m2. Nacházejí se v objektu Na Terase v Havířově - Podlesí. Tento nebytový prostor lze využít jako tělocvična nebo fitness, kulturistiku, aerobik nebo podobné aktivity a podnikatelské účely. Prostory se skládají z tří místností, které lze variabilně přizpůsobit potřebám. K dispozici je taktéž soc. zázemí. Nájem je stanoven bez zálohy na energie, teplo a vodu. Je požadována kauce ve výši 3 měsíčních nájmů + nákladová položka pro RK.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 15
Pronájem kancelářského prostoru, 331 m², Havířov

Pronájem kancelářského prostoru, 331 m², Havířov

Město, Havířov

Nabízíme k pronájmu kancelářské a skladovací prostory o Havířově na ul. Dělnická v areálu firmy Gascontrol. Kanceláře jsou umístěné v přízemí (88 m2) a v prvním patře (243 m2). V příloze modře označené obsazené prostory.Jedná se o reprezentativní prostory se sociálním zařízením. K dispozici jsou parkovací místa naproti budovy. Možno pronajmout každé patro jednotlivě. V přízemí se nachází prostor, který lze využít jako sklad. Vhodné jako kanceláře, pro služby, školící prostory, atd. Bližší informace u makléře.Zveme Vás na prohlídku.

90 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 18
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->