Komerční prostory, obchodní prostory k pronájmu Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 263
Pronájem, Obchodní prostor, 650 m², U Moravy, Orlová - Lutyně

Pronájem, Obchodní prostor, 650 m², U Moravy, Orlová - Lutyně

Orlová

Nabízíme vám k dlouhodobému pronájmu větší nebytový prostor, situovaný do prvního patra obchodního komplexu Morava, Orlová - Lutyně. Nabízený prostor je většího rozměru, vhodný i pro rozdělení na nekolik částí jako, obchodní prostory, showroom, kanceláře, příp. drobné služby. Prostor je prozatím bez stavebních úprav. Vhodné k vlastnímu přizpůsobení. V prostoru je možnost tekoucí vody i vlastní WC. V patře se nachází také větší terasa, která po dohodě může sloužit nájemníkům. Samotný objekt nyní prochází rozsáhlou rekonstrukcí (okna, zateplení, osvětlení, kamerový systém apod.). Objekt je na veřejně známém místě s větší koncentrací lidí a již plně obsazen nájemci. Jedná se o poslední větší volný prostor v tomto objektu. Skvělá komunikace s majitelem. Doporučujeme prohlídku.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 3 měsíci 7
Pronájem, Obchodní prostor v přízemí, 27 m², U Moravy, Orlová - Lutyně

Pronájem, Obchodní prostor v přízemí, 27 m², U Moravy, Orlová - Lutyně

Orlová

Nabízíme vám k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor, situovaný do přízemí obchodního komplexu Morava, Orlová - Lutyně. Nabízený prostor je menšího rozměru, vhodný jako kancelář (realitka, cestovka, pojištění), příp. drobné služby (prodej zmrzliny, kávy s sebou, kosmetika atd.). Prostor je prozatím bez stavebních úprav. Vhodné k vlastnímu přizpůsobení. V prostoru je možnost tekoucí vody i vlastní WC. Nízké zálohy na topení. Samotný objekt nyní prochází rozsáhlou rekonstrukcí (okna, zateplení, osvětlení, kamerový systém apod.). Objekt je na veřejně známém místě s větší koncentrací lidí a již plně obsazen nájemci. Jedná se o poslední volný prostor v tomto objektu. Skvělá komunikace s majitelem. Doporučujeme prohlídku.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 3 měsíci 4
Pronájem obchod a služby, 70 m², Ostrava, ul. 28. října

Pronájem obchod a služby, 70 m², Ostrava, ul. 28. října

Mariánské Hory, Ostrava

Nově nabízíme do pronájmu 70 m2 obchodních prostor s výlohou na hlavní třídu. První čelní místnost - výloha, následují 2 samostatné zadní místnosti a místnost se sociálním zázemím - umývadlo, sprcha, WC. Vytápění elektrické se sníženou sazbou, ohřev vody el. bojlerem. Výborná dostupnost do všech směrů Ostravy, autem i přes MHD. Doporučujeme rezervaci již na první prohlídce. Více informací u makléře.

8 900 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 13
Pronájem obchod a služby v Českém Těšíně, ul. Tovární

Pronájem obchod a služby v Českém Těšíně, ul. Tovární

Český Těšín

Nabízím k pronájmu obchodně skladové prostory o velikosti 30 m2, nacházející se v přízemí budovy v uzavřeném areálu na ul. Tovární. Prostor je rozdělen na dvě části. K dispozici je sociální zázemí, parkování v areálu za poplatek za parkovací místo. Prostor je v původním stavu a po dohodě se zájemcem je možno tyto prostory přizpůsobit (podlahy, ad.) V ceně nájmu nejsou zahrnuty zálohy na energie. Cena nájmu je uvedena bez DPH v případě plátců. Kauce je zde 2 měsíční nájem. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte si zavolat o prohlídku. Těší se na vás Monika Wytrzensová

3 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 6
Pronájem obchod a služby, 125 m², Ostrava, ul. Brandlova

Pronájem obchod a služby, 125 m², Ostrava, ul. Brandlova

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k pronájmu atraktivní prostory v centru Ostravy. Nová moderní, energeticky nenáročná stavba upoutá každého návštěvníka. Lité podlahy od prestižní firmy v kombinaci s dřevěným prosvětleným interiérem a štědrou terasou zanechají silný reprezentativní dojem. Součásti nabídky jsou také dvě parkovací místa před budovou v uzamykatelném areálu. Skutečný potenciál nabízených prostor Vám určitě odkryje osobní prohlídka. Na případné dotazy Vám rádi odpovíme telefonicky, e-mailem, nebo při prohlídce.

45 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 9
Pronájem obchod a služby, 124 m², Opava, ul. U Pošty

Pronájem obchod a služby, 124 m², Opava, ul. U Pošty

Město, Opava

Nabízíme pronájem kancelářského prostoru, o výměře 124 m2, který se nachází v Opavě na ulici U Pošty. Je to kousek od Ostrožné ulice (pěší zóny). K vybavení provozu náleží elektronické zabezpečení prostoru při odchodu. Kamerový systém i kódové rámy při vstupu. Nedílnou součástí oken ze dvora jsou mříže a z vnitřní strany okenní žaluzie. Internet a dva televizory pro vlastní reklamu a kamerový systém. Nelze opomenout dvě velké výlohy. K dispozici je WC a kuchyňka. Parkování před provozovnou lze dohodnout. Vytápění je zabezpečeno plynovým kotlem. Pro plátce DPH je to cena bez DPH. Pro neplátce je to cena konečná. Pro další informace neváhejte oslovit makléře.

20 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 10
Pronájem obchod a služby, 27 m², Ostrava, ul. Dr. Martínka

Pronájem obchod a služby, 27 m², Ostrava, ul. Dr. Martínka

Ostrava

Nabízíme pronájem obchodního prostoru na velmi frekventovaném místě v Obchodním centru VENUŠE v Ostravě Hrabůvce na ulici Dr. Martínka. Prostory lze využít jako prodejnu, showroom, nebo kontaktní místo. Výtah zvyšuje klientům pohodlí a umožňuje i bezbariérový přístup. Nabízí se možnost umístění reklamy na výlohy a po dohodě i na budovu. Pro upřesnění informací kontaktujte makléře.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 3
Pronájem obchod a služby, 322 m², Český Těšín, ul. Kysucká

Pronájem obchod a služby, 322 m², Český Těšín, ul. Kysucká

Český Těšín

Podnikáte? Hledáte nové prostory pro svou provozovnu, e-shop, nebo plánujete začít nový projekt, třeba sociální služby pro mládež, fitness, horolezecká stěna, dětské centrum stylu Žirafa? Tyto prostory vás mohou zaujmout jak svou velikostí, tak polohou. Nabízím k pronájmu obchodní prostory ve 2. podlaží v centru obytné části Českého Těšína - Svibice na ul. Kysucká o celkové užitné ploše 322 m2, která se může využít jako sklad, sportovní vyžití, prodejna. Prostor může být zvětšen o další prostory o velikosti asi 140 m2, kde každá z nich má samostatně řešené sociální zázemí a samostatný vstup. V případě, že byste měli zájem o oba prostory, tak je k dispozici také výtah. K ceně nájmu je třeba připočítat zálohu na energie (elektřina, voda, topení). Pro více informací nebo případný zájem o prohlídku nás neváhejte kontaktovat a domluvit si prohlídku. Těší se na vás Monika Wytrzensová.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 17
Pronájem obchodu, 120 m², Ostrava, ul. Masarykovo náměstí

Pronájem obchodu, 120 m², Ostrava, ul. Masarykovo náměstí

Moravská Ostrava, Ostrava

Exkluzivně nabízíme k pronájmu komerční prostory v samotném srdci historické Ostravy o výměře 120 m2 a to na Masarykově náměstí s výlohami. Jedná se o prostory v přízemí budovy se samostatným vstupem z náměstí po rekonstrukci se zachovalými dobovými prvky. Prostory jsou vhodné k jakémukoli druhu podnikání, po úpravách je možné prostory využívat také jako gastronomické zařízení. Jedná se o přední část komerčního prostoru. V případě zájmu lze pronajmout celou část a to 300 m2. Doporučuji osobní prohlídku nemovitosti, kde objevíte její potenciál.

40 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 6
Pronájem obchodního objektu, 1075 m², Nový Jičín

Pronájem obchodního objektu, 1075 m², Nový Jičín

Žilina, Nový Jičín

Nabízíme pronájem skladovací haly o výměře 395 m2 v Žilině u Nového Jičína. Výška haly je cca 10 metrů a je zde možnost k výškovému naskladnění. Halu lze pronajmout i částečně. Před halou je zpevněný pozemek o výměře 650 m2 vhodný pro parkování osobních a nákladních vozidel. V těsné blízkosti haly je jednopodlažní budova s kanceláří o výměře 30m2, kterou lze pronajmout samostatně. Pro více informací nebo případné prohlídky kontaktujte makléře.

20 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 3
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->