Komerční prostory, skladové prostory k pronájmu Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 21
Pronájem, skladovací prostory, 120 m2, Petřkovice

Pronájem, skladovací prostory, 120 m2, Petřkovice

Petřkovice, Ostrava

Nabízíme k pronájmu skladovací prostory o výměře 120 m2 v Petřkovicích na ulici U Jana. Dům je zateplen a má nová okna. 2x vrata. K dispozici od 1.1.2018. Makléř doporučuje prohlídku.

6 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 3
Pronájem, sklad, 248 m2, Ostrava

Pronájem, sklad, 248 m2, Ostrava

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k pronájmu prostory o výměře 248 m2 v přízemním objektu, který je možno s ohledem na členění vnitřních prostor využít variabilně (např. sklady, výroba, dílny aj.). Výhodou parkování v uzavřeném dvoře a přilehlá rampa pro nakládku materiálu a zboží. Prostor disponuje kancelářemi a sociálním zázemím. Doporučujeme k prohlídce.

17 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 5 dny 11
Pronájem, hala, Vratimov

Pronájem, hala, Vratimov

Vratimov

Nabízíme k pronájmu halu ve Vratimově na ul. Výletní. K pronájmu je celý areál s parkovištěm a zázemím pro obslužný personál skladu. Budovy jsou navzájem propojeny. Celý areál je oplocen. Do centra Ostravy se autem dostanete za cca 15 min, do Frýdku - Místku za 20 min. V blízkosti je vlaková stanice. Občanská vybavenost v obci, MHD, obchody, sportoviště. Pro více informací volejte makléři. Doporučujeme prohlídku.

40 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 6
Pronájem, sklad, 320 m2, Ostrava, ul. Ludvíkova

Pronájem, sklad, 320 m2, Ostrava, ul. Ludvíkova

Radvanice, Ostrava

Pronájem haly o zastavěné ploše 376 m2 s příslušenstvím - pozemkem o celkové výměře 2336 m2 v oploceném areálu. Samotná hala je o výměře 160 m2 a je v současné době využívána jako sklad. Součástí pronájmu jsou i další místnosti jako šatny pro zaměstnance, kuchyňka, sprchy, WC, příruční sklady, rampa a kancelář. Do haly je přivedena elektřina a vodovod, napojeno na kanalizaci, zabezpečeno alarmem, kamerový systém, vytápění kamny na tuhá paliva. Vhodné ke skladování, nebo pro výrobu. Ke skladování lze využít i přilehlých pozemků. Hala je ihned připravena k pronájmu. Nutno vidět. Spotřebu elektřiny si hradí nájemník.

13 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Pronájem, sklady, 1050 m2, Velké Hoštice

Pronájem, sklady, 1050 m2, Velké Hoštice

Velké Hoštice, Velké Hoštice

Nabízíme k pronájmu půdní prostory o rozloze 1050 m2 upravené na skladovací plochy či výrobní. Je zde průmyslový výtah, který je i v mezipatře u nákladní plošiny pro kamiony. Do výtahu se vejdou netypické palety o hmotnosti 1000kg. Podlaha je speciálně upravena. Celá střecha a konstrukce je nová. Na střeše je nový eternit. Každé patro má své elektrické hodiny. Více informací u makléře.

40 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 4
Pronájem, skladový prostor, 10 m2, Ostrava, ul. Místecká

Pronájem, skladový prostor, 10 m2, Ostrava, ul. Místecká

Vítkovice, Ostrava

Pronájem skladového prostoru v mobilních ocelových kontejnerech umístěných v oploceném areálu ulice Místecká v Ostravě. Skladový prostor kontejneru typu M je o rozměrech 2,36 x 4,10 m, výška činí 2,72 m, podlahová plocha 9,67 m2, objem 26,29 m3. Mobilních kontejnerů k uskladnění je více, je možno si pronajmout kontejner o výměře 7 m2 typ S, 10 m2 typ M, 14 m2 typ L, nebo až 28 m2 typ XL. Vhodné k bezpečnému uložení zboží, materiálu, nábytku či zboží. Externí sklady se hodí i pro uložení, zásob, sportovního vybavení, motocyklů, ale i osobních automobilů například veteránů u kontejneru typu XL. Areál je střežený kamerovým systémem, nájemce má přístup po celých 24 hodin. Možnost pronájmu i na kratší dobu než měsíc.

2 990 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 5
Pronájem, sklad, 388 m2, Ostrava - Zábřeh, ul. Zimmlerova

Pronájem, sklad, 388 m2, Ostrava - Zábřeh, ul. Zimmlerova

Zábřeh, Ostrava

Pronájem prostor o celkové výměře 388m2 , z toho skladový prostor celkem 253 m2, kanceláře celkem 26 m2, prodejna 59 m2. Prostor se nachází na velmi frekventovaném místě obchodního areálu ulice Zimmlerova. K dispozici, šatny, WC i sprchy pro zaměstnance a vlastní rampa. Objekt má vlastní prodejní prostor s výlohou do ulice. Využití, jako sklad, prodejna či služby. Ihned volné k pronájmu.

26 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 13
Pronájem, komerční objekt, Ostrava - Zábřeh, ul. Pavlovova

Pronájem, komerční objekt, Ostrava - Zábřeh, ul. Pavlovova

Zábřeh, Ostrava

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v podnikatelském, střeženém areálu. K dispozici jsou volné prostory v I. a II. nadzemním podlaží budovy o výměře 383 m2, celkem 13 volných kanceláří včetně sociálního zázemí. Kanceláře je možno pronajmout i jednotlivě, výměra kanceláří od 20 m2, lze je libovolně upravit odstraněním či vložením příček. Vhodné jako kanceláře, skladovací prostory, drobnou výrobu či služby. Možnost umístění sídla společnosti. Možnost parkování osobních i nákladních automobilů v areálu. Strategická poloha poblíž ulice. Rudná nedaleko sjezdu na dálnici D1.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 5
Pronájem, hala, 275 m2, Ostrava - Zábřeh, ul. Pavlovova

Pronájem, hala, 275 m2, Ostrava - Zábřeh, ul. Pavlovova

Zábřeh, Ostrava

Nebytové prostory v podnikatelském, střeženém areálu. K dispozici je zateplená samostatně stojící plechová hala o výměře 275 m2. Hala je vybavena třífázovým napojením na elektrickou energii, je zde průmyslové osvětlení a ventilace. Hala je vybavena regálovým systémem. Nájemcům nabízíme možnost umístění sídla společnosti. V areálu také nabízíme možnost pronájmu krytých i nekrytých parkovacích stání pro osobní i nákladní automobily. Možnost využití ramp na nakládku a vykládku zboží. Strategická poloha poblíž ulice Rudná nedaleko sjezdu na dálnici D1.

1 000 Kč za m2/rok

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 3
Pronájem, skladovací prostor, Kopřivnice, Lubina

Pronájem, skladovací prostor, Kopřivnice, Lubina

Lubina, Kopřivnice

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor (bývalý chlév) o velikosti 153 m2. V objektu elektřina 220/380 V, voda, teplota celoročně 7-15 stupňů. Vhodné jako dílna nebo sklad. Prostor před rekonstrukcí. Majitel požaduje nájem, vratnou kauci + provize RK.

5 000 Kč za měsíc

Stav: Špatný

před 3 týdny 7
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře