Komerční prostory, skladové prostory k pronájmu Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 19
Pronájem, skladovací prostory, 258 m2, Bruntál

Pronájem, skladovací prostory, 258 m2, Bruntál

Bruntál

Nabízíme pronájem výrobní (skladovací) haly na ploše 258 m2 v uzavřené hale se zpevněnou podlahou v rámci uzavřeného skladového a výrobního areálu. Do haly vedou samostatná velká vjezdová vrata. V areálu jsou dále k pronájmu volné zpevněné plochy vhodné i pro garážování vozidel. Prostory jsou vhodné jak pro dlouhodobé skladování, tak jako překladiště kamionů na menší vozidla. V daných prostorech se nacházejí dvě propojené místnosti s vlastním vstupem i vjezdem a sociální zařízení. V nabídce je i varianta pronájmu další haly. Hala je nově zrekonstruována - plastová okna, sekční vrata, topení, místní jeřáb na 2000 kg. Součástí je také zázemí - kancelář, šatny, sprchy a soc. zařízení na ploše 120 m2. Možnost využití zastřešené plochy před halou. Energie - voda, plyn, elektřina (trafo 400 kW) - vlastní měření. Bližší informace Vám rádi sdělíme při prohlídce či osobním jednání.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 5
Pronájem, sklady, 555 m2, Ostrava - Heřmanice

Pronájem, sklady, 555 m2, Ostrava - Heřmanice

Heřmanice, Ostrava

Nabízíme k pronájmu skladovací prostory o výměře 555 m2 v Ostravě - Heřmanicích s výbornou dostupností. Sklad je v blízkosti průmyslové zóny, s vlastním parkovištěm. Elektřina a voda k dispozici. Hala disponuje jeřábem o hmotnosti 12 500 kg, kanceláří, alarmem, který je napojen na místní policejní stanici s dojezdem 15 minut. Ideální hala pro uskladnění materiálu např. kovovýroby, skla, strojů atd. Halu je možno pronájmout od 1.7.2018 na 1 rok. Doporučujeme prohlídku.

35 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 14
Pronájem, sklady, 1050 m2, Velké Hoštice

Pronájem, sklady, 1050 m2, Velké Hoštice

Velké Hoštice, Velké Hoštice

Nabízíme k pronájmu půdní prostory o rozloze 1050 m2 upravené na skladovací plochy či výrobní. Je zde průmyslový výtah, který je i v mezipatře u nákladní plošiny pro kamiony. Do výtahu se vejdou netypické palety o hmotnosti 1000kg. Podlaha je speciálně upravena. Celá střecha a konstrukce je nová. Na střeše je nový eternit. Každé patro má své elektrické hodiny. Je zde možnost si pronajmout i přízemní prostory, které jsou o rozloze 550m2. Také je zde vytápěná část budovy a o rozloze 220 m2, kde se nacházají kanceláře, sociálky, wc. Také k dispozici a to o dvacet korun na m2 dražší než půdné prostory. Více informací u makléře.

40 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 4
Pronájem, hala, 557 m2, Opava-Komárov

Pronájem, hala, 557 m2, Opava-Komárov

Komárov, Opava

Nabízíme k pronájmu průmyslovou halu v Opavě-Komárově o celkové podlahové ploše 557 m2. Hala je přizpůsobená pro nájezd kamiónů. Vrata mají výšky 4,2 m a je jich tam 5. Podlaha v hale je asfaltová a je zde zavedena elektřina a voda. Parkování v areálu. Možnost pronájmu kanceláře v přilehlé budově. Více informací u makléře.

30 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 4
Pronájem, kancelářské prostory, Ostrava, ul. Smetanovo nám.

Pronájem, kancelářské prostory, Ostrava, ul. Smetanovo nám.

Moravská Ostrava, Ostrava

Pronájem skladovacích či kancelářských prostor v přízemí o výměře 20 m2 v centru Ostravy. Místnost je sucha. ale bez oken, součástí prostoru je WC a výlevka. Možno využít jako sklad tiskopisů oděvů, potravin a podobně. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

3 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 4
Pronájem, sklady, Krnov

Pronájem, sklady, Krnov

Pod Bezručovým vrchem, Krnov

Nabízíme k pronájmu sklady o rozloze 258 m2 v blízkosti centra města. Prostory jsou vhodné k využití jako sídlo firmy se skladovacími prostory, kaceláří a kuchyňkou nebo výrobní prostory, obchodní prostory např. prodejna nábytku, second hand atd. V daných prostorech se nacházejí dvě propojené místnosti s vlastním vstupem i vjezdem a sociální zařízení. Vytápění je kotlem na tuhá paliva. Cena je bez služeb. Při podpisu nájemní smlouvy je potřeba složit kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu + měsíční nájem + provize rk. Možnost parkování. K dispozici ihned.

20 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 9
Pronájem, sklad, 209 m2, Český Těšín, ul. Železniční

Pronájem, sklad, 209 m2, Český Těšín, ul. Železniční

Český Těšín

Dovolujeme si Vám nabídnout na pronájem samostatně stojící skladovou halu o ploše 209 m2 v Českém Těšíně. Skladová hala stojí v oploceném areálu, příjezd do areálu z obecní cesty. Možnost parkování po domluvě na zpevněné ploše v areálu. Přivedena elektřina. Podlaha skladu 18 x 10 m je z betonu ve velmi dobrém stavu s odtokovými kanály. Sklad je suchý. Vhodné na servis, sklad materiálu a pod. Pro další informace volejte makléři.

12 100 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 8
Pronájem, skladové prostory, Nový Jičín, ul. Dvořákova

Pronájem, skladové prostory, Nový Jičín, ul. Dvořákova

Nový Jičín

Nabízíme k pronájmu skladové prostory o výměře 78 m2, které se nachází v areálu hotelu Kalač s vlastním zázemím a sociálním zařízením. Prostory jsou bez oken, možnost využití jako sklady. Součástí jsou funkční chladící boxy, nakládací rampa. Cena je 120 kč za m2 bez DPH. Možnost využití parkoviště za budovou. K pronájmu ihned. Doporučujeme prohlídku.

120 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 4
Pronájem, hala, 275 m2, Ostrava - Zábřeh, ul. Pavlovova

Pronájem, hala, 275 m2, Ostrava - Zábřeh, ul. Pavlovova

Zábřeh, Ostrava

Nebytové prostory v podnikatelském, střeženém areálu. K dispozici je zateplená samostatně stojící plechová hala o výměře 275 m2. Hala je vybavena třífázovým napojením na elektrickou energii, je zde průmyslové osvětlení a ventilace. Hala je vybavena regálovým systémem. Nájemcům nabízíme možnost umístění sídla společnosti. V areálu také nabízíme možnost pronájmu krytých i nekrytých parkovacích stání pro osobní i nákladní automobily. Možnost využití ramp na nakládku a vykládku zboží. Strategická poloha poblíž ulice Rudná nedaleko sjezdu na dálnici D1.

1 000 Kč za m2/rok

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 3
Pronájem, komerční objekt, Ostrava - Zábřeh, ul. Pavlovova

Pronájem, komerční objekt, Ostrava - Zábřeh, ul. Pavlovova

Zábřeh, Ostrava

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v podnikatelském, střeženém areálu. K dispozici jsou volné prostory v I. a II. nadzemním podlaží budovy o výměře 383 m2, celkem 13 volných kanceláří včetně sociálního zázemí. Kanceláře je možno pronajmout i jednotlivě, výměra kanceláří od 20 m2, lze je libovolně upravit odstraněním či vložením příček. Vhodné jako kanceláře, skladovací prostory, drobnou výrobu či služby. Možnost umístění sídla společnosti. Možnost parkování osobních i nákladních automobilů v areálu. Strategická poloha poblíž ulice. Rudná nedaleko sjezdu na dálnici D1.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 5
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře