Komerční prostory, výrobní prostory k pronájmu Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 6
Pronájem, výrobní objekt, Ostrava - Kunčice, ul. Blokova

Pronájem, výrobní objekt, Ostrava - Kunčice, ul. Blokova

Ostrava

Nabízíme Vám k pronájmu oplocený objekt s vlastním parkovištěm, klimatizovanou kancelářskou budovou (cca 169 m2), dílnou (cca 20 m2) a výrobní halou (cca 45 m2) s vjezdem z ulice. Dům je zateplen, má vyměněná plastová okna a dosáhl na energetickou třídu C (úsporná). Kanceláře jsou vybaveny nábytkem dle fotografií. V zázemí pro zaměstnance se nachází kancelář, šatna a toaleta s umyvadlem a sprchovým koutem. K budově náleží zahrada s ovocnými stromy, kůlnou na nářadí a venkovním posezením s krbem. Volný ihned. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

20 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 24
Pronájem, autoservis, 100 m2, Ostrava - Krásné Pole

Pronájem, autoservis, 100 m2, Ostrava - Krásné Pole

Krásné Pole, Ostrava

Nabízíme k pronájmu autoservis s kolaudací. Kompletně vybavený servis, 100 m2, s výškou stropu 4,2 m. K pronájmu dále 30 m2 kanceláře v I.NP s kuchyňkou, sprchou a sociálním zařízením. Zařízení dílny: 2x hydraulický zvedák - AMI 5,5 t pus AMI 3,6 t, oba zvedáky s prodlouženými rameny vč. nádstavců. 2x ruční zvedák á 5 t. Vyvažovačka rakouská - Megaspin. Stahovačka rakouská - Megamount + ramflet doplňky. Odsávání výfukových plynů - Nederman. Nasávání předehřátého vzduchu - Systemair. Lapol - odlučovač ropných produktů EKONOIL KPOS 2. Profi nádoby na odchyt starého oleje 2+1 ks. V celé dílně zářivkové osvětlení, centrální vytápění přímo majitelem, energetický štítek budovy C. K dispozici jsou jak parkovací místa tak i odstavné plochy. Přímo na prohlídce bude upřesněna celková cena za pronájem servisu a parkování, vše dle rozsahu užívání. Určeno i pro jednotlivce - nižší cena nájmu. Dohoda jistá. Více informací u makléře.

100 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 10
Pronájem, výrobní objekt, 220 m2, Moravská Ostrava

Pronájem, výrobní objekt, 220 m2, Moravská Ostrava

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k pronájmu prostor s cenou k jednání, 220 m2 - určeno pro dílnu, prodejnu, výrobní objekt, skad, halu. Preferujeme lehkou montážní výrobu, dopravní společnost, prodejní prostor. Vlastní hala o výměře 150 m2, vjezd přes navazující garáž 30 m2. Výška garážových vrat 250 cm. Součástí pronájmu je sociální zázemí, a pronájem menších kanceláří a šatny, tj. 40 m2. V objektu nová elektřina 220, 380 V, plastová okna, snížený kazetový zateplený strop. S vytápěním se počítá přes plynový kotel. Podlaha před dokončením - může být beton, litá pryskyřice, PVC, plovoučka. V rekonstrukci také soc. zázemí a kanceláře. V ceně pronájmu 10 parkovacích míst á 500,-Kč. Vjezd do areálu je uzamykatelný. Umístění u MHD s ideální dopravní dostupností po Ostravsku, výjezd na Bohumín, na Porubu, na dálnici, apod. Doporučujeme prohlídku. Cena k jednání.

35 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 7
Pronájem, výrobní objekt, 1800 m2, Ostrava, ul. Martinovská

Pronájem, výrobní objekt, 1800 m2, Ostrava, ul. Martinovská

Martinov, Ostrava

V průmyslovém Areálu Martinov Vám nabízíme pronájem haly o velikosti 1800 metrů. Určenou k lehké průmyslové výrobě. Je zde mostový jeřáb o nosnosti 12,5 t. Výborná dostupnost areálu jak pro dopravu kamionovou tak i dostupností MHD. Možnost dlouhodobého využití. Více informací u makléře.

1 050 Kč za m2/rok

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 14
Pronájem, výrobní objekt, 1829 m2, Ostrava, ul. Martinovská

Pronájem, výrobní objekt, 1829 m2, Ostrava, ul. Martinovská

Martinov, Ostrava

V Průmyslovém Areálu Martinov Vám nabízíme pronájem haly o velikosti 1829 metrů. Určenou k lehké průmyslové výrobě. Je zde mostový jeřáb o nosnosti 12,5 t. Výborná dostupnost areálu jak pro dopravu kamionovou tak i dostupností MHD. Možnost dlouhodobého využití. Více informací u makléře.

1 080 Kč za m2/rok

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 9
Pronájem, výrobní objekt, 1095 m2, Ostrava, ul. Martinovská

Pronájem, výrobní objekt, 1095 m2, Ostrava, ul. Martinovská

Martinov, Ostrava

Nabízíme Vám pronájem haly o velikosti 1095 metrů. Tato hala je v Průmyslovým Areálu Martinov - plně přizpůsobená k drobné průmyslové výrobě. Také jsou zde dvě jeřábové dráhy o nosnosti 2,5t. Dále je zde možnost pronájmu skladu cca 74 m2, 3 kanceláří o velikosti 54 metrů.

1 100 Kč za m2/rok

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 15
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

27. 05. 19 Slza a Trojzubec. Ostrava prodá pozemky v centru. Na jednom vyroste mrakodrap

Doporučené realitní kanceláře

-->