Komerční prostory, výrobní prostory k pronájmu Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 7
Pronájem, výrobní objekt, Ostrava, ul. Ludvíkova

Pronájem, výrobní objekt, Ostrava, ul. Ludvíkova

Radvanice, Ostrava

Pronájem haly o zastavěné ploše 376 m2 s příslušenstvím - pozemkem o celkové výměře 2336 m2 v oploceném areálu. Samotná hala je o výměře 160 m2 a je v současné době využívána jako sklad. Na halu navazují další místnosti, jako šatny pro zaměstnance, kuchyňka, sprchy, WC, příruční sklady, rampa a kancelář. Do haly je přivedena elektřina a vodovod, napojeno na kanalizaci, zabezpečeno alarmem, kamerový systém, vytápění pouze kamny na tuhá paliva, ale při investici lze zprovoznit bývalou kotelnu, protože komín je k dispozici. Vhodné ke skladování, nebo i pro výrobu, je zavedena elektřina s dostatečnou hodnotou jističe 64 A. Ke skladování, či parkování lze využít i přilehlých pozemků z nichž většina je zpevněna betonovými panely. Jde o velmi bezpečné místo, v blízkém okolí jsou podobné objekty využívané i nepřetržitě. Hala je připravena ihned k pronájmu. S majitelem nemovitosti lze v případě zájmu dohodnout i prodej této nemovitosti.

11 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 17 hod. 13
Pronájem, výrobní objekt, 324 m2, Ostrava, ul. U Řeky

Pronájem, výrobní objekt, 324 m2, Ostrava, ul. U Řeky

Hrabová, Ostrava

Nabízíme k pronájmu výrobní halu bez sloupů. Velikost haly je 18x18 m. Hala má v přední části 3 vrata a rampový přístup s možností vybudování přímého vjezdu do haly. Na halu navazuje zázemí pro zaměstnance se sociálním zařízením, sprchami a kuchyňkou. Možnost pronájmu dalšího zázemí pro kanceláře dle potřeby a zpevněných ploch kolem haly. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

1 100 Kč za m2/rok

Stav: Dobrý

před 7 dny 8
Pronájem, výrobní objekt, 59 m2, Ostrava - Vítkovice

Pronájem, výrobní objekt, 59 m2, Ostrava - Vítkovice

Vítkovice, Ostrava

Nabízíme Vám výrobní objekt prostorné garáže o velikosti 5,40 m x 11 m na ulici U Cementárny Ostrava - Vítkovice, garáž má velikost 59,4 m2 a výšku 3,5 m. Garážová vrata jsou elektronická se vstupními dveřmi, garáž je také možno využít pro parkování větších aut, popř. jako provozní a skladové prostory nebo prostory pro poskytování služeb. Je zde wc a voda s umyvadlem, nová elektřina na 220 a 380, vytápění buď plynem nebo kamny, je zde komín. Bližší informace u makléře

8 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 4
Pronájem, výrobní objekt, 500 m2, Ostrava - Moravská Ostrava

Pronájem, výrobní objekt, 500 m2, Ostrava - Moravská Ostrava

Moravská Ostrava, Ostrava

K pronájmu 500 m2 - výrobní objekt, skladový prostor, vhodné také pro prodejnu, drobnou výrobu, montáž apod. Objekt vytápěný samostatným plynovým kotlem s radiátory v jednotlivých místnostech, ohřev vody přes el. bojler, nová elektroinstalace. V koupelně sociální zázemí včetně sprchy. Stavba umístěná v centru Ostravy, částečně vyzděná, dva zabezpečené vchody. Středem stavby prochází centrální chodba s místnostmi po stranách. Cena k jednání s ohledem na dobu pronájmu. Prohlídky po dohodě.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 týdny 7
Pronájem, výrobní prostory, Ostrava, ul. Martinovská

Pronájem, výrobní prostory, Ostrava, ul. Martinovská

Martinov, Ostrava

Nabízíme k pronájmu komerční budovu původně využívanou a zkolaudovanou jako obchodní a výrobní potravinářský závod. Objekt disponuje vlastním parkovištěm (35 míst) a přilehlým pozemkem kolem budovy pro parkování užitkových vozů. Rampa, šatny a sociální zařízení jsou samozřejmostí. Objekt lze využít k různým obchodním či výrobním činnostem (prodejna s výrobou, obchod, skladovací prostory, potravinářské využití a další).

50 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 30
Pronájem, obchodní prostory, Ostrava, ul. Varšavská

Pronájem, obchodní prostory, Ostrava, ul. Varšavská

Hulváky, Ostrava

Nabízíme k pronájmu zavedený, fungující autoservis a pneuservis pro osobní a užitková vozidla (o celkové ploše cca 350 m2), parkovací plochu (cca 25 vozidel) a kancelářské zázemí (80 m2) v Ostravě – Hulvákách. Možný pronájem i včetně veškerého servisního vybavení po dohodě. Celý areál je oplocený s kamerovým systémem s možností pronájmu dalších prostor (garáže). Autoservis se nachází tři minuty pěšky od tramvajové zastávky a je dobře viditelný z velmi frekventované dvouproudové ulice Plzeňská. Prostory je možné využít také k jinému podnikatelskému záměru- například dílna, výrobní prostor a podobně. Doporučujeme osobní prohlídku s makléřem.

49 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 8
Pronájem, výrobní objekt, 220 m2, Moravská Ostrava

Pronájem, výrobní objekt, 220 m2, Moravská Ostrava

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k pronájmu prostor s cenou k jednání, 220 m2 - určeno pro dílnu, prodejnu, výrobní objekt, skad, halu. Preferujeme lehkou montážní výrobu, dopravní společnost, prodejní prostor. Vlastní hala o výměře 150 m2, vjezd přes navazující garáž 30 m2. Výška garážových vrat 250 cm. Součástí pronájmu je sociální zázemí, a pronájem menších kanceláří a šatny, tj. 40 m2. V objektu nová elektřina 220, 380 V, plastová okna, snížený kazetový zateplený strop. S vytápěním se počítá přes plynový kotel. Podlaha před dokončením - může být beton, litá pryskyřice, PVC, plovoučka. V rekonstrukci také soc. zázemí a kanceláře. V ceně pronájmu 10 parkovacích míst á 500,-Kč. Vjezd do areálu je uzamykatelný. Umístění u MHD s ideální dopravní dostupností po Ostravsku, výjezd na Bohumín, na Porubu, na dálnici, apod. Doporučujeme prohlídku. Cena k jednání.

35 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 7
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře