Komerční prostory, výrobní prostory k pronájmu Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Pronájem, výrobní objekt, Vratimov

Pronájem, výrobní objekt, Vratimov

Vratimov

Nabízíme k pronájmu komerční objekt, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Nová střecha, zpevněné průmyslové podlahy, elektroinstalace, rozvody topení i vody. Výška všech vrat 3 m. Automatická posuvná brána. K nemovitosti náleží rozsáhlé provozní plochy cca 4000 m2. K objektu lze přijet i těžkou technikou. Nemovitost je vhodná k užívání jako kanceláře, dílny, sklady, zemědělská výroba. Více info u makléře.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 4
Pronájem, obchodní prostory, Ostrava, ul. Varšavská

Pronájem, obchodní prostory, Ostrava, ul. Varšavská

Hulváky, Ostrava

Nabízíme k pronájmu zavedený, fungující autoservis a pneuservis pro osobní a užitková vozidla (o celkové ploše cca 350 m2), parkovací plochu (cca 25 vozidel) a kancelářské zázemí (80 m2) v Ostravě – Hulvákách. Možný pronájem i včetně veškerého servisního vybavení po dohodě. Celý areál je oplocený s kamerovým systémem s možností pronájmu dalších prostor (garáže). Autoservis se nachází tři minuty pěšky od tramvajové zastávky a je dobře viditelný z velmi frekventované dvouproudové ulice Plzeňská. Prostory je možné využít také k jinému podnikatelskému záměru- například dílna, výrobní prostor a podobně. Doporučujeme osobní prohlídku s makléřem.

49 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 8
Pronájem, výrobní objekt, 220 m2, Moravská Ostrava

Pronájem, výrobní objekt, 220 m2, Moravská Ostrava

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k pronájmu prostor s cenou k jednání, 220 m2 - určeno pro dílnu, prodejnu, výrobní objekt, skad, halu. Preferujeme lehkou montážní výrobu, dopravní společnost, prodejní prostor. Vlastní hala o výměře 150 m2, vjezd přes navazující garáž 30 m2. Výška garážových vrat 250 cm. Součástí pronájmu je sociální zázemí, a pronájem menších kanceláří a šatny, tj. 40 m2. V objektu nová elektřina 220, 380 V, plastová okna, snížený kazetový zateplený strop. S vytápěním se počítá přes plynový kotel. Podlaha před dokončením - může být beton, litá pryskyřice, PVC, plovoučka. V rekonstrukci také soc. zázemí a kanceláře. V ceně pronájmu 10 parkovacích míst á 500,-Kč. Vjezd do areálu je uzamykatelný. Umístění u MHD s ideální dopravní dostupností po Ostravsku, výjezd na Bohumín, na Porubu, na dálnici, apod. Doporučujeme prohlídku. Cena k jednání.

35 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 7
Pronájem, dílna, Ostrava - Vítkovice, ul. Štramberská

Pronájem, dílna, Ostrava - Vítkovice, ul. Štramberská

Vítkovice, Ostrava

Nabízíme k pronájmu funkční dílnu, která je částečně vybavená technickými pomůckami (více informací u makléře) dílna má 100 m2, zde je ještě jedna místnost navíc, kde je kuchyňka a možnost, zde mít nějaké kancelářské zázemí, či jiné využití. K dílně je také rampa pro nakládaní a výklad zboží s možností využití parkoviště.Bližší informace Vám poskytne makléř.

14 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 5
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře