Komerční prostory, výrobní prostory k pronájmu Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Pronájem, komerční objekt, 324 m2, Ostrava, ul. U Řeky

Pronájem, komerční objekt, 324 m2, Ostrava, ul. U Řeky

Hrabová, Ostrava

Nabízíme k pronájmu komerční halu bez sloupů. Velikost haly je 18x18 m. Hala má v přední části 3 vrata a rampový přístup a v zadní části možnost vybudování přímého vjezdu do haly. Na halu navazuje zázemí pro zaměstnance se sociálním zařízením, sprchami a kuchyňkou. Možnost pronájmu i větší haly 20x40 m, zázemí pro kanceláře dle potřeby a zpevněných ploch kolem haly. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

960 Kč za m2/rok

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 9
Pronájem, výrobní objekt, 400 m2, Ostrava - Svinov

Pronájem, výrobní objekt, 400 m2, Ostrava - Svinov

Svinov, Ostrava

Nabízíme k pronájmu výrobní objekt určený k potravinářské výrobě. V prostoru je klimatizační a chladírenský systém, 2x rampa pro nákladku, omyvatelné plochy s kanalizací, nerez umyvadla, šatny pro zaměstnance. Parkování možné za budovou. Majitel požaduje kauci na zaplacení nájmu, energie a zařízení. Volné ihned.

32 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 16
Pronájem, dílna, Ostrava - Vítkovice, ul. Štramberská

Pronájem, dílna, Ostrava - Vítkovice, ul. Štramberská

Vítkovice, Ostrava

Nabízíme k pronájmu funkční dílnu, která je částečně vybavená technickými pomůckami (více informací u makléře) dílna má 100 m2, zde je ještě jedna místnost navíc, kde je kuchyňka a možnost, zde mít nějaké kancelářské zázemí, či jiné využití. K dílně je také rampa pro nakládaní a výklad zboží s možností využití parkoviště.Bližší informace Vám poskytne makléř.

14 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 5
Pronájem, komerční objekt, Ostrava, ul. Mitrovická

Pronájem, komerční objekt, Ostrava, ul. Mitrovická

Nová Bělá, Ostrava

Nabízíme k pronájmu výrobnu s velkým čistým zázemím a obchodem. Výrobna sloužila ke zpracování mastných výrobků a uzenin. Výhodou je krásné, světlé zázemí střežené kamerovým systémem. Možnost užívání terasy a venkovního posezení. Výborný příjezd po obecní komunikaci s parkovací plochou. Objekt je vytápěn plynem , nechybí ani šatny pro zaměstnance, zasedací místnost, chladící zařízení, mrazák a spousta místa sloužící k expedici. Objekt splňuje všechna hygienická nařízení dle zákona. Pro více informací kontaktujte makléře.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 26
Pronájem, výrobní objekt, 220 m2, Moravská Ostrava

Pronájem, výrobní objekt, 220 m2, Moravská Ostrava

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k pronájmu prostor určený pro dílnu, prodejnu, výrobní objekt, skad, halu. Preferujeme lehkou montážní výrobu, dopravní společnost, prodejní prostor. Vlastní hala o výměře 150 m2, vjezd přes navazující garáž 30 m2. Výška garážových vrat 250 cm. Součástí pronájmu je sociální zázemí, a pronájem menších kanceláří a šatny, tj. 40 m2. V objektu nová elektřina 220, 380 V, plastová okna, snížený kazetový zateplený strop. S vytápěním se počítá přes plynový kotel. Podlaha před dokončením - může být beton, litá pryskyřice, PVC, plovoučka. V rekonstrukci také soc. zázemí a kanceláře. V ceně pronájmu 10 parkovacích míst á 500,-Kč. Vjezd do areálu je uzamykatelný. Umístění u MHD s ideální dopravní dostupností po Ostravsku, výjezd na Bohumín, na Porubu, na dálnici, apod. Doporučujeme prohlídku. Cena k jednání.

35 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 7
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře