Pozemky, Stavební pozemky na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 724
Prodej, stavební pozemek, 1340 m2, Hrčava

Prodej, stavební pozemek, 1340 m2, Hrčava

Hrčava, Hrčava

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1340 m2, který se nachází v pěkné lokalitě obce Hrčava. Inženýrské sítě jsou v dosahu. Je zde možnost připojení na elektřinu a obecní vodovod. K pozemku je bezproblémový příjezd po asfaltové komunikaci. Pozemky se nacházejí v zastavěném území obce a je zde možná výstavba rodinného domu, občanská vybavenost, inženýrské sítě, doplňkové stavby ke stavbě hlavní aj. Překrásné místo s dobrou dostupností v přírodě. Více informací získáte u makléře. Financování zajistíme výhodně na míru a potřeb zájemce.

349 999 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 19 hod. 7
Prodej, stavební pozemek, 1134 m2, Ostrava - Výškovice

Prodej, stavební pozemek, 1134 m2, Ostrava - Výškovice

Výškovice, Ostrava

Nabízíme pozemek o výměře 1134 m2 umístěný ve velice klidné části obce Výškovice v Ostravě. Dobrá dostupnost veškeré občanské vybavenosti. Na pozemku je zavedena kanalizace a voda do zahradního domku. Elektrická přípojka je připravena na dodělání, kabel je položen v zemi a vede od hranice pozemku do zahradního domku. Předpokládané uvolnění pozemku bude v červnu roku 2019, ale možná i dříve. Pro více informací kontaktujte makléře a domluvte si prohlídku.

2 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 7
Prodej, stavební pozemek, Čeladná

Prodej, stavební pozemek, Čeladná

Čeladná, Čeladná

Exkluzivně Vám nabízíme nádherné pozemky v obci Čeladná v části zvané Pod smrčkem/Paseky. Z pozemků se nabízí krásný a nerušený výhled do krajiny a na známé vrcholky hor. Umístěním jde o klidnou a rekreační část obce s minimální výstavbou a příjezdem po zpevněné komunikaci z několika stran. K prodeji se nabízí cca 11 316 m2, které se skládají ze tří pozemků. Část tvoří les cca 1700 m2 a dvě louky, jedna cca 9050 m2 a druhá cca 570 m2. Vyčleněná stavební část pro obytnou výstavbu má velikost cca 0,13 ha kdy čistě stavebně lze využít 23%, tedy cca 250 m2 - viz mapka z územního plánu. Na zbytku lze hospodařit v souladu s pravidly pro plochu zeleně a plochu lesní. Elektřina v dosahu, vodu nutno řešit vrtem. Další podrobnosti u makléře. Cena k jednání včetně provize a veškerých služeb. Nyní velká sleva. Doporučuji prohlídku, jelikož jen tak lze plně pochopit a vstřebat samotnou atmosféru a genius loci.

6 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 8
Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Paskov, ul. Mitrovická

Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Paskov, ul. Mitrovická

Nová Bělá, Ostrava

Nabízíme pozemek určený k zástavbě o velikosti 2000 m2 s možností výstavby rodinného domu.Přesná výměra bude upřesněna až novým geometrickým plánem. Podrobné informace v souvislosti ÚP podáme na prohlídce. Voda, elektřina a zpevněná cesta s věcnými břemeny jízdy a chůze na hranici pozemku. V okolí parcely je vesnická výstavba včetně novostaveb. V dosahu je napojení na dálnici mezi Ostravou a Frýdkem - Místkem. V obci je vybavenost jako například škola, školka a obchod. Další služby jsou v blízkém okolí obce. Financování Vám na míru zajistí naší finanční specialisté. Doporučujeme prohlídku

850 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 1288 m2, Dolní Benešov

Prodej, stavební pozemek, 1288 m2, Dolní Benešov

Zábřeh, Dolní Benešov

Prodej stavební parcely v lukrativní a žádané lokalitě města Dolní Benešov část Zábřeh o výměře 1288 m2. Pozemek je rovinatý a v územním plánu je veden pro výstavbu rodinného domu. Inřenýrské sítě cca 3 m od hranice pozemku (voda, elektřina, plyn i kanalizace). Příjezdové cesta je asfaltová obecní, celoročně udržováná. Klidná lokalita v zástavbě rodinných domů. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. S financováním vypomůžeme. Doporučujeme.

1 149 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 8
Prodej, pozemek, Ostrava - Koblov

Prodej, pozemek, Ostrava - Koblov

Koblov, Ostrava

Nabídka pozemku určená pro výstavbu chaty o maximální zastavěné plochy do 25 m2 a 1. NP plus podkroví. Pozemek se nachází v zahrádkářské kolonii v Koblově. Pro více informací volejte makléře.

280 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 1658 m2, Janovice

Prodej, stavební pozemek, 1658 m2, Janovice

Janovice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1 658 m2, který se nachází v klidné části obce Janovice. Pozemek je rovinatý s výhledem na Beskydy. Voda, elektřina a plyn ve vzdálenosti do 50 m, kanalizace zatím není - připravuje se. S financováním pomůže naše Hypocentrum. Makléř doporučuje prohlídku.

1 740 900 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 864 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej, stavební pozemek, 864 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Hledáte bydlení nedaleko centra Frenštátu? Máme pro Vás jedinečnou nabídku pozemku, na kterém se dotahují IS. Pozemek je rovinatý s výhledy na okolní vrcholky Beskyd. Pro více informací kontaktujte makléře.

907 200 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 5
Prodej, pozemek, 2665 m2, Dobratice

Prodej, pozemek, 2665 m2, Dobratice

Dobratice, Dobratice

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu. Mírně svažitá parcela na polosamotě obce Dobratice. Elektřina, voda a plyn jsou na hranici pozemku. Klidné prostředí v podhůří Beskyd. Více informací u makléře. Možnost financování v našem hypocentru. Doporučujeme prohlídku.

987 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 7
Prodej, pozemek, 5480 m2, Dobratice

Prodej, pozemek, 5480 m2, Dobratice

Dobratice, Dobratice

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě až dvou rodinných domů. Mírně svažitá parcela na polosamotě obce Dobratice s možností odkoupení jen poloviny parcely. Elektřina, voda a plyn jsou na hranici pozemku. Klidné prostředí v podhůří Beskyd. Více informací u makléře. Možnost financování v našem hypocentru. Doporučujeme prohlídku.

1 930 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 7
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře