Pozemky, Stavební pozemky na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 557
Prodej, pozemek k bydlení, 38017 m², Komorní Lhotka

Prodej, pozemek k bydlení, 38017 m², Komorní Lhotka

Komorní Lhotka, Komorní Lhotka

Přinášíme Vám velmi zajímavou investiční příležitost v obci Komorní Lhotka. Jedná se o soubor pozemků, které jsou územním plánem určeny k výstavbě (4.136 m2) a 33.881 m2 pozemků, jejich část by do budoucna mohla rozšířit zastavěné území obce. Pozemky určené k výstavbě jsou rovinaté s nádherným výhledem na panorama Beskyd, celodenně prosluněné. Vodovod 20 m od pozemku, kanalizace i plyn na hranici. Pro více informací kontaktujte makléře.

3 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 15 min. 8
Prodej, stavební pozemek, Hladké Životice

Prodej, stavební pozemek, Hladké Životice

Hladké Životice, Hladké Životice

Nabízíme k prodeji pozemek v blízkosti centra obce Hladké Životice. Pozemek je v územním plánu obce veden jako stavební plocha k podnikání bez rušivých vlivů. Vhodný tedy pro komerční využití s vynikající dostupností v blízkosti dálnice. Přístup po zpevněné obecní komunikaci, inženýrské sítě na hranici pozemku. V připravované změně ÚP bude možná i výstavba rodinného domu. Financování zajistíme. Doporučujeme.

350 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 28 min. 4
Prodej, stavební pozemek, 1987 m², Stonava

Prodej, stavební pozemek, 1987 m², Stonava

Stonava, Stonava

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný pro stavbu rodinného domu, celková plocha 1987 m2. Dle územního plánu obce je pozemek v zóně individuálního bydlení. V současnosti pozemek využíván jako zahrada, na pozemku okrasné dřeviny, ovocné stromy a menší chatka. Inženýrské sítě nejsou zavedeny, přípojka ČEZ se nyní řeší. Pozemek je celý oplocený, přístup z obecní asfaltové cesty. Blízko zastávka autobusu. Pro více informací kontaktujte makléře.

800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 50 min. 6
Prodej, pozemek k bydlení, 3186 m², Střítež

Prodej, pozemek k bydlení, 3186 m², Střítež

Střítež, Střítež

Nabízíme k prodeji pozemek určený k bydlení. Inženýrské sítě jsou v dosahu. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho makléře. S financováním Vám pomůže náš hypoteční specialista.

1 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před hodinou 7
Prodej, stavební pozemek, 5 529 m2, Bohumín - Skřečoň

Prodej, stavební pozemek, 5 529 m2, Bohumín - Skřečoň

Skřečoň, Bohumín

Nabízíme k prodeji stavební parcelu v Bohumíně - Skřečoni o výměře 5529 m2. Pozemek je téměř čtvercového tvaru cca 78 x 70 m. Nachází se poblíž hlavní komunikace vedoucí z Bohumína do Dětmarovic. Inženýrské sítě v dosahu několika desítek metrů. Bližší informace u makléře.

170 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 17 hod. 5
Prodej, pozemek, Radim u Brantic

Prodej, pozemek, Radim u Brantic

Radim, Brantice

Nabízíme na prodej pozemek schválený územním plánem na stavbu rodinného domu. Dle představ kupujícího lze prodat 900 m2 až 1300 m2. Je umístěn na okraji obce. Vhodný na výstavbu rodinného domu. Slunný, rovinatý s výhledem do širokého okolí, inženýrské sítě elektřina, voda v dosahu, odpad by měl být řešen čističkou nebo septikem. Přístup k pozemku po obecní komunikaci. Klidné prostředí s krásným výhledem do přírody. Na přaní majitele číslo pozemku nesděluji ale doporučují prohlídku.

340 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 5
Prodej, pozemek k bydlení, Karviná

Prodej, pozemek k bydlení, Karviná

Hranice, Karviná

Nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě v lukrativní části Karviné. Pozemek lze rozdělit po dohodě na 2 nebo 3 menší parcely a zakoupit jednotlivě - plány od geodeta jsou již připraveny. Na hranici pozemku je zavedená elektřina a kanalizace. Vynikající dopravní spojení do centra města. Financování pro Vás zařídí naše hypocentrum, více informací v RK.

730 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 4
Prodej, stavební pozemek, 4726 m2, Bílov

Prodej, stavební pozemek, 4726 m2, Bílov

Bílov, Bílov

V klidné části obce Bílov Vám nabízíme pozemek určený k bydlení. Z tohoto pozemku je nádherný výhled do okolí. Výborné spojení na dálnici. Na hranici pozemku se nachází voda, plyn, elektřina a kanalizace. Pozemek je mírně svažitý na jihovýchod. Pozemek je napojen na zpevněnou obecní komunikaci. V obci veškerá občanská vybavenost. Možnost rozdělení pozemku na dvě části. Při rychlém jednání možnost zajištění hypotéky u našeho specialisty.

700 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 5
Prodej, stavební pozemek, 760 m², Rychvald

Prodej, stavební pozemek, 760 m², Rychvald

Rychvald, Rychvald

Exkluzivní novinka mezi stavebními pozemky v Rychvaldu. K pozemku vede obecní asfaltová komunikace. Inženýrské sítě (voda, elektřina) jsou na pozemku. Dle ÚP obce lze pozemek využít k individuální výstavbě rodinného domu. Další možností je na pozemku umístit mobilní dřevěnou chatku, zahradní domek nebo některý z velké řady mobilheimů a pozemek využít jako zahradu. V místě je kompletní občanská vybavenost včetně služeb a MHD. Vynikající dosažitelnost Ostravy a Orlové. Více informací získáte u makléře včetně možnosti domluvení prohlídky. Financování lze výhodně zajistit na míru a potřeb klienta.

290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 17
Prodej, stavební pozemek, 945 m2, Ostrava - Radvanice

Prodej, stavební pozemek, 945 m2, Ostrava - Radvanice

Radvanice, Ostrava

Nabízíme ke koupi stavební pozemek o rozloze 945 m2 nacházející se v klidné části Radvanic. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru s příjezdem po obecní asfaltové komunikaci. Inženýrské sítě se nacházejí v blízkosti pozemku (dokumenty obdržíte při prohlídce). Krásné a slunné místo zaručující naprosté soukromí. V současné době probíhají na pozemku terénní srovnávací práce. Pro více informací kontaktujte makléře. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypotéční a úvěrový specialista. Doporučujeme prohlídku.

633 150 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 3
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

27. 05. 19 Slza a Trojzubec. Ostrava prodá pozemky v centru. Na jednom vyroste mrakodrap

Doporučené realitní kanceláře

-->