Pozemky, Stavební pozemky na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 664
Prodej, pozemek, 3657 m2, Morávka

Prodej, pozemek, 3657 m2, Morávka

Morávka, Morávka

Nabízíme exkluzivně prodej velmi zajímavého pozemku, určeného k zástavbě. Parcela se nachází v čistém prostředí obce Morávka s výborným příjezdem. Pozemek je v jednolitém celku z čehož určených k zástavbě, dle územního plánu je 2291 m2. Přípojka elektřiny ze sloupu, kde v nedávné minulosti byla připojena stavba, která byla z důvodu špatného technického stavu z parcely odstraněna. Voda vrt, studna. Velmi doporučujeme tuto ojedinělou příležitost ke koupi. Další informace u makléře.

2 044 380 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 9
Prodej, stavební pozemek, Ostrava - Polanka nad Odrou

Prodej, stavební pozemek, Ostrava - Polanka nad Odrou

Polanka nad Odrou, Ostrava

Nabízíme k prodeji stavební parcelu v žádané lokalitě Polanka nad Odrou s přístupovou cestou a veškerými sítěmi na hranici pozemku. Pozemek o rozměrech cca 25 x 44 m má výměru 1108 m2 a spolu s podílem na přístupové cestě se dohromady jedná o nabízených 1307 m2. Pozemek se nachází v žádané lokalitě Janová, cca 100 m od autobusové zastávky. Pozemek se nabízí s již vybudovanou přípojkou na elektřinu, s dovedenou vodou. Makléř doporučuje prohlídku.

2 041 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 8
Prodej, stavební pozemek, 1544 m2, Příbor

Prodej, stavební pozemek, 1544 m2, Příbor

Příbor

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu v Příboře o velikosti 1544 m2. Nachází se na krásném místě s výhledem na Beskydy. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Pozemek je situovaný v zástavbě rodinných domů. Příbor poskytuje občanům rozmanitou občanskou vybavenost (ZŠ a MŠ, kulturní centrum, množství restaurací, obchody apod.). Výhodou atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností. S financováním pomůže naše hypoteční centrum. Doporučujeme.

930 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 4 hod. 4
Prodej, stavební pozemek, 1340 m2, Hrčava

Prodej, stavební pozemek, 1340 m2, Hrčava

Hrčava, Hrčava

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1340 m2, který se nachází v pěkné lokalitě obce Hrčava. Inženýrské sítě jsou v dosahu. Je zde možnost připojení na elektřinu a obecní vodovod. K pozemku je bezproblémový příjezd po asfaltové komunikaci. Pozemek se nachází v zastavěném území obce a je zde možná výstavba rodinného domu, občanská vybavenost, inženýrské sítě, doplňkové stavby ke stavbě hlavní aj. Překrásné místo s dobrou dostupností v přírodě. Více informací získáte u makléře. Financování zajistíme výhodně na míru a potřeb zájemce.

295 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 9
Prodej, pozemek, 1344 m2, Dětmarovice

Prodej, pozemek, 1344 m2, Dětmarovice

Dětmarovice

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1344 m2 v obci Dětmarovice. Pozemek je vhodný pro výstavbu rodinného domu. Voda, elektřina a plyn na hranici pozemku. Veškerá občanská vybavenost v dosahu 3,2 km. S financováním vám rádi pomůžeme.

495 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 18 hod. 6
Prodej, stavební pozemek, 2424 m2, Třinec

Prodej, stavební pozemek, 2424 m2, Třinec

Třinec

Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu o výměře 2424 m2, která se nachází v okrajové části Třince, v lokalitě Třinec - Konská. Pozemek sousedí s udržovanou obecní komunikací. Na pozemku se již nachází přípojka elektřiny, voda a plyn na hranici pozemku. Hledáte-li místo ke stavbě rodinného domu s blízkým dojezdem do centra Třince, neváhejte se obrátit na makléře.

799 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 23 hod. 4
Prodej, stavební pozemek, 1534 m2, Třinec

Prodej, stavební pozemek, 1534 m2, Třinec

Třinec

Nabízíme Vám ke koupi rovinatý pozemek o výměře 1534 m2, který je zahrnut do územního plánu obce a určen pro výstavbu rodinného domu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Příjezd po zpevněné komunikaci. Rozloha pozemku nabízí novému majiteli dostatečné soukromí. Je situován na okraji obce s dobrou dostupností do centra města. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. S financováním Vám rádi pomůžeme prostřednictvím vlastního hypotečního centra. Makléř doporučuje prohlídku.

850 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 3
Prodej, pozemek, Orlová - Poruba, ul. Záchranářů

Prodej, pozemek, Orlová - Poruba, ul. Záchranářů

Poruba, Orlová

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v části Orlová - Poruba, na klidném místě. Pozemek je ideální tvarem čtverce a také velikostí 1340 m2. Další dominantou jsou inženýrské sítě: voda + studna, el. na pozemku i v buňce (kde se nachází nářadí apod.), plyn na hranici a možné napojení na kanalizaci. Příjezdová cesta je obecní, zpevněná a navíc je pozemek celo oplocený. V blízkosti je obchod i autobusová zastávka. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře.

690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 6
Prodej, pozemek, 3049 m2, Dolní Lutyně

Prodej, pozemek, 3049 m2, Dolní Lutyně

Dolní Lutyně

Na krásném místě nabízíme k prodeji celkem 3.049 m2 pozemku, na jehož části stojí rodinný dům - určen k demolici, případná rekonstrukce je již na zvážení ze strany kupujícího. Pozemek je dle listu vlastnictví složen ze stavební parcely a zahrady, o menší výměře pak z ostatní plochy a orné půdy. Přesné rozložení parcel sdělí makléř na místě při prohlídce. Jedná se o poslední parcelu v řadě domků, určenou k zástavbě, s dostatečnou plochou pozemku okolo domku, s parkováním na vlastním pozemku. Pozemek kolem domu je oplocen, což je hranice vlastní stavební parcely, navazující zahrada a ostatní plocha bez oplocení. Voda, elektřina a plyn přivedeny až do domu. Financování zajistíme přes naše hypocentrum, dle nejvýhodnější nabídky z pohledu klienta. Výhodou - polosamota, klid, sítě na pozemku, MHD na hlavní ulici, a výborná dostupnost do okolních obcí. Pro více info o ceně volejte makléři.

1 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 6
Prodej, zahrada, 786 m2, Těrlicko

Prodej, zahrada, 786 m2, Těrlicko

Těrlicko

Nabízíme na prodej pozemek v žádané lokalitě Těrlicka, který je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Celý pozemek je oplocený a rovinatý s přístupem přes obecní komunikaci. Na pozemku je již elektroměrová skříň (antoníček) a připravena šachtice s připojením na veřejný vodovod. V blízkosti je občanská vybavenost, autobusová zastávka v dosahu chůze. Parkování přímo na pozemku. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme. Doporučujeme.

599 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 3
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře