Pozemky, Stavební pozemky na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 373
Prodej, pozemek k bydlení, Vratimov

Prodej, pozemek k bydlení, Vratimov

Vratimov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek na nově vzniklé parcele o velikosti cca 1200 m2. K pozemku jsou dotaženy sítě (elektřina, voda). Příjezd na pozemek po obecní zpevněné komunikaci. Pozemek se nachází na okraji obce, s dobrou dostupností do města. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Doporučujeme prohlídku.

850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 7
Prodej, pozemek k bydlení, Třinec

Prodej, pozemek k bydlení, Třinec

Nebory, Třinec

Nabízíme Vám pozemek o celkové velikosti 14 543 m2 s využitím jak pro výstavbu smíšeného bydlení, tak pro komerční využití. Na pozemku nalezneme přípojku na elektřinu. Voda a plyn v dosahu. Pro více informací, kontaktujte makléře.

9 374 432 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 3
Prodej, pozemek k bydlení, 2567 m², Havířov

Prodej, pozemek k bydlení, 2567 m², Havířov

Bludovice, Havířov

Nabízíme k prodeji oplocený rovinatý stavební pozemek s možností výstavby rodinného domu s výhledem na hory. Na pozemku se nachází dřevěná chata. Vodovodní řád a plynová přípojka je na hranici pozemku, el. vedení je na pozemku. K pozemku náleží vybudovaný sjezd z pozemní komunikace s možností parkování na pozemku. Pozemek má možnost příjezdu také ze zadní strany. Pozemek se nachází v lukrativní oblasti Horních Bludovic s rychlým dojezdem do Havířova a Frýdku Místku. Financování Vám zajistí naše hypocentrum. Pro bližší informace a domluvení termínu prohlídky kontaktujte makléře.

1 775 000 Kč

Stav: Dobrý

před 19 hod. 12
Prodej, pozemek k bydlení, 1539 m2, Lichnov

Prodej, pozemek k bydlení, 1539 m2, Lichnov

Lichnov

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej slunného pozemku k bydlení v klidné části obce. Je celý oplocený a z části na rovinatém a z části na svažitém terénu. Na pozemku je momentálně postavená dřevěná chata, do které je přivedena elektřina. Z přístupové cesty možnost připojení na inženýrské sítě (voda, plyn, kanalizace). V obci je veškerá občanská vybavenost. Nemovitost je možné financovat úvěrem, který vám zdarma vyřídíme. Pro více informací a termín prohlídky neváhejte kontaktovat makléře naší společnosti.

895 000 Kč

Stav: Dobrý

před 19 hod. 7
Prodej, pozemek k bydlení, 1702 m², Opava, ul. Hlavní

Prodej, pozemek k bydlení, 1702 m², Opava, ul. Hlavní

Kylešovice, Opava

Nabízíme k prodeji pozemek, o výměře 1702 m2, který se nachází v Opavě, část Kylešovice. Pozemek je možné využít k výstavbě rodinného domu. Je možno realizovat výstavbu i dvou domů. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Více informací Vám rádi poskytneme na pobočce realitní kanceláře nebo u makléře.

2 550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 20 hod. 7
Prodej, pozemek, 1000 m2, Hošťálkovy - Vraclávek

Prodej, pozemek, 1000 m2, Hošťálkovy - Vraclávek

Vraclávek, Hošťálkovy

Nabízíme k prodeji pozemek, který se nachází v obci Hošťálkovy, část Vraclávek. Pozemek je určen k výstavbě. Obec se nachází v předhůří Hrubého Jeseníku v oblasti zvané Brantická vrchovina 10 km severozápadně od města Krnov. V obci, či v jejím okolí jsou velké možnosti sportovního vyžití - turistika, cykloturistika, lyžování (zasněžovaná sjezdovka je přímo v obci). Čistý vzduch a příroda je samozřejmostí. Pozemek je určen k rodinné nebo rekreační výstavbě, je situován v klidné části obce. Pozemek se rozdělí geometrickým plánem dle požadavků a domluvy mezi majitelem a zájemcem. Více informací u makléře.

125 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 3
Prodej, stavební pozemek, 1422 m², Vratimov, ul. Na Zadkách

Prodej, stavební pozemek, 1422 m², Vratimov, ul. Na Zadkách

Vratimov

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu v obci Vratimov, ul. Na Zadkách. Pozemek se nachází v klidné lokalitě, je slunný, rovinatý, o velikosti 1422 m2 a jeho výhodou je oplocení ze tří stran. Elektřina je přivedená na pozemek a vodovod je na jeho hranici. Příjezd je po zpevněné komunikaci.

1 350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 22 hod. 5
Prodej, stavební pozemek, 7655 m2, Ostrava - Heřmanice

Prodej, stavební pozemek, 7655 m2, Ostrava - Heřmanice

Heřmanice, Ostrava

Nabízíme k prodeji souhrn 6-ti stavebních pozemků v žádané lokalitě Ostrava Heřmanice. Jednotlivé pozemky jsou obdélníkového tvaru s výměrou 1254 m2, 1257 m2 a ostatní 1286 m2. Pozemky lze zmenšit novým geometrickým plánem. Majitel prodává výhradně celý soubor. K pozemkům je vybudováno připojení elektrické sítě, k příjezdové komunikaci a ostatním sítím je vydáno územní rozhodnutí a probíhá stavební řízení. Součást prodeje je i projektová dokumentace této infrastruktury. Pozemky jsou v klidné části s blízkým centrem obce a dopravní obslužností, včetně MHD. Nabídka je vhodná zejména pro menší developerský projekt, v ceně nabídky je zahrnuta DPH. V případě zájmu kontaktujte makléře.

6 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 23 hod. 5
Prodej, pozemek, 1076 m2 , Dětmarovice

Prodej, pozemek, 1076 m2 , Dětmarovice

Dětmarovice, Dětmarovice

Dovolte mi Vám nabídnout v zastoupení majitelů pozemek určený dle územního plánu - plochy smíšené obytné. Pozemek je v udržovaném stavu, s chatkou. Inženýrské sítě naleznete na hranici pozemku. Velkou výhodou je dostupnost do Bohumína, Karviné, Orlové, Havířova do 20 minut autem. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám ráda pomůže zdarma naše hypotéční specialistka.

495 000 Kč

Stav: Dobrý

před 24 hod. 4
Prodej, stavební pozemek, 1369 m2, Lyžbice

Prodej, stavební pozemek, 1369 m2, Lyžbice

Lyžbice, Třinec

Nabízíme Vám pozemek ve vyhledáváné lokalitě Třince. Rovinatá parcela s výměrou 1369 m2 je již oplocená a má vyhotoveny přípojky vody a elektřiny. Výhodou také může být to, že bylo na pozemek hotové stavební povolení. Z pozemku je pěkný výhled na panorama Beskyd. V pěší dostupnosti veškerá občanská vybavenost. Více informací u makléře.

1 496 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 3
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

27. 05. 19 Slza a Trojzubec. Ostrava prodá pozemky v centru. Na jednom vyroste mrakodrap

Doporučené realitní kanceláře

-->