Pozemky, Stavební pozemky na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 520
Prodej, stavební pozemek, 1032 m², Jablunkov

Prodej, stavební pozemek, 1032 m², Jablunkov

Jablunkov, Jablunkov

Chcete bydlet uprostřed přírody a zároveň v dosahu civilizace? Dovolujeme si Vám nabídnout slunný pozemek v podhorském městečku Jablunkov, který je určen k výstavbě rodinných domů o rozloze 1032 m2. Pozemek splňuje veškeré nároky. Přípojka elektřiny na pozemku, voda a kanalizace v dosahu. Příjezd je vyřešen po obecní komunikaci, která je celoročně udržovaná. Makléř doporučuje prohlídku.

675 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 5
Prodej, pozemek 1511 m2, Sosnová

Prodej, pozemek 1511 m2, Sosnová

Sosnová, Sosnová

Nabízíme k prodeji pozemek, který je možné využít k výstavbě chaty či domu. Pozemek se nachází v obci Sosnová. Příjezdová cesta je nezpevněná. Inženýrské sítě v dosahu cca 70 m. Bližší info v RK.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 3
Prodej, pozemek, 1057 m2, Rychvald

Prodej, pozemek, 1057 m2, Rychvald

Rychvald, Rychvald

Nabízíme k prodeji slunný, rovinatý stavební pozemek v klidné, okrajové části Rychvaldu. Elektřina a voda jsou připraveny na pozemku, plyn se nachází na hranici pozemku, jako kanalizaci je zapotřebí ČOV se vsakováním. Příjezd je zajištěn po zpevněné udržované obecní komunikaci. Ideální místo pro poklidné rodinné bydlení, jedná se o nezhuštěnou zástavbu s možností procházek a vyjížděk k nedalekým rybníkům, do přírody. Dobrá dostupnost do Ostravy. Občanská vybavenost v dosahu, zastávka místního autobusu přímo u pozemku-školní autobus. Financování zajistíme pomocí našeho hypotečního centra.

940 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 7
Prodej, stavební pozemek, 1366 m2, Vojkovice

Prodej, stavební pozemek, 1366 m2, Vojkovice

Vojkovice, Vojkovice

Hledáte - li pozemek v klidném prostředí a zároveň blízkosti Frýdku, dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji pozemek v obci Vojkovice o velikosti 1366 m2. Pozemek je dle územního plánu určený k výstavbě rodinného domu. Na hranici pozemku inženýrské sítě: elektřina, plyn a voda, příjezd řešen po obecní komunikaci. Pozemek ohraničen vzrostlým porostem a potůčkem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

700 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 hod. 8
Prodej, stavební pozemek, 3426 m2, Ostravice

Prodej, stavební pozemek, 3426 m2, Ostravice

Ostravice, Ostravice

Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu o rozloze 3426 m2 v obci Ostravice. Pozemek se nachází v klidné části, v okolí je jen pár domů. Součástí prodeje je i stavební povolení s již schváleným projektem pro stavbu roubenky.. Elektřina je na hranici pozemku, voda je řešená vrtem. Z pozemku je krásný výhled na Lysou horu. Financování Vám zajistí naše hypoteční centrum. Pro více informací volejte makléři.

1 000 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 8
Prodej, stavební pozemek, 4682 m2, Petřvald

Prodej, stavební pozemek, 4682 m2, Petřvald

Petřvald, Petřvald

Nabízíme Vám ke koupi slunný pozemek o rozloze 4682 m2 v klidné části města Petřvald. Pozemek je dle územního plánu určený k výstavbě rodinného domu. Parcela je rovinatá a přístupná z místní komunikace. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Doporučujeme prohlídku.

260 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 1103 m², Ostrava, ul. Paškova

Prodej, stavební pozemek, 1103 m², Ostrava, ul. Paškova

Bartovice, Ostrava

Nabízíme pozemek v Bartovicích, určený dle územního plánu k výstavbě rodinného domu. Nachází se ve velmi klidné části. Samotný pozemek je obdélníkového tvaru (cca 43 m x 26 m). Elektrická přípojka již zavedena, vodovodní připravena v plánu obce. Přístup po obecní komunikaci. Na udržované zahradě se stromy, záhony, je krytý přístřešek pro auta. Prohlídkový den se uskuteční 6. července 2019 od 17:00 hod. Pro rezervaci Vašeho termínu a více informací prosím kontaktujte makléře. S financováním Vám poradíme. Doporučujeme prohlídku.

690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 11
Prodej, pozemek 2647 m2, Kopřivnice

Prodej, pozemek 2647 m2, Kopřivnice

Kopřivnice

Prodej pozemku o celkové ploše 2647 m2, který se nachází v obci Kopřivnice. Pozemek je veden jako trvalý travní porost a v územním plánu je zahrnut do sekce smíšené obytné - městské. Jedná se o rovinatou plochu. Poloha pozemku je uprostřed zástavby a je lemován vodním tokem Kopřivnička. Okolí je tvořeno pozemky stejného charakteru. Velice pěkné místo pro bydlení. Pro více informací volejte makléře. Uvedená cena je bez daně z nabytí nemovitosti.

720 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 1630 m2, Pražmo

Prodej, stavební pozemek, 1630 m2, Pražmo

Pražmo, Pražmo

Nabízíme k prodeji slunnou stavební parcelu včetně podílu na vlastní příjezdové cestě v obci Pražmo. Parcela je zasíťovaná, elektřina, obecní vodovod, odpady mají být řešeny žumpou nebo ČOV. Z pozemku je překrásný výhled na Beskydy. Výborná dostupnost, obslužnost. Lokalita se zástavbou nových i starších rodinných domů. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře.

690 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 1720 m2, Řepiště

Prodej, stavební pozemek, 1720 m2, Řepiště

Řepiště, Řepiště

Nabízíme vám pozemek určený dle územního plánu k výstavbě rodinného domu. Pozemek je obdélníkového tvaru cca 30 x 57 m. Příjezd k pozemku po obecní komunikaci, IS - voda, plyn, elektřina na hranici pozemku, kanalizace není. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Ohledně doplňujících dotazů či domluvení prohlídky, volejte makléři.

1 440 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 6
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

27. 05. 19 Slza a Trojzubec. Ostrava prodá pozemky v centru. Na jednom vyroste mrakodrap

Doporučené realitní kanceláře

-->