Pozemky, Stavební pozemky na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 616
Prodej, stavební pozemek, 2500 m2, Malenovice

Prodej, stavební pozemek, 2500 m2, Malenovice

Malenovice, Malenovice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 2500 m2 v obci Malenovice. Na pozemku vodovod a přípojka elektro. Nutno vybudovat ČOV. Přístup po obecní komunikaci. Parcela je na okraji obce s výhledem na Lysou horu. Doporučujeme prohlídku.

3 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 10 hod. 3
Prodej, stavební pozemek, 2847 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Prodej, stavební pozemek, 2847 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí

Nabízíme k prodeji lukrativní stavební pozemek o celkové ploše 2847 m2. Pozemek je schválen územním plánováním a určený jako stavební plocha k bydlení, ke stavbě rodinného domu a je přístupný přímo z místní komunikace, která je vedena v pasportu místních komunikací. Vyhledávaná lokalita s využitím cyklostezek vedoucích přes Ostravicí dál do Beskyd. V nedalekém okolí se nachází soutok Ostravice a Čeladenky. Doporučujeme prohlídku. S financováním pomůžou naši specialisté Hypotečního centra. Cena k jednání.

1 350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 19 hod. 13
Prodej, stavební pozemek, 1519 m2, Radkov

Prodej, stavební pozemek, 1519 m2, Radkov

Radkov, Radkov

Nabízíme ke koupi stavební pozemek dle platného územního plánu obce schválený k výstavbě RD o celkové rozloze 1519 m2 v obci Radkov - Dubová. Na pozemku je již zavedena voda, elektřina, plyn. Kanalizaci nutno řešit ČOV. Příjezdová cesta je po obecní zpevněné komunikaci, celoročně udržované. Klidná, žádaná lokalita v zástavbě nových rodinných domů s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Více informací Vám poskytneme na prohlídce, nebo v RK. Doporučujeme.

399 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 6
Prodej, pozemek, 3629 m2, Třinec - Konská

Prodej, pozemek, 3629 m2, Třinec - Konská

Konská, Třinec

Nabízíme k prodeji pozemek v atraktivní lokalitě o celkové výměře 3629 m2. Pozemek se nachází v části Konská v blízkosti nemocnice Podlesí. Je složen ze tří sousedících parcel, z nichž dvě jsou stavební o celkové výměře 3 371 m2 a parcela o výměře 258 m2 je vzrostlý les. Pozemek je vhodný k výstavbě 1-2 rodinných domů.

970 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 8
Prodej, stavební pozemek, 1300 m2, Ostrava - Heřmanice

Prodej, stavební pozemek, 1300 m2, Ostrava - Heřmanice

Heřmanice, Ostrava

Nabízíme k prodeji stavební pozemek tvaru v okrajové části Ostravy - Heřmanic o celkové ploše 1316 m2. Pozemek je situován na samotném okraji zastavitelného území podle stávajícího územního plánu obce s hezkým výhledem na okolí. V blízkosti je obecní komunikace, součástí prodeje je i podíl na parcele vhodné k vybudování příjezdové cesty, vzdálenost od obecní komunikace k hranici pozemku je přibližně 25 m. V blízkosti parcely je možno provést přípojku na vodovodní řad a elektrickou síť, kanalizace není v místě zřízena. Pro bližší informace se obraťte na našeho makléře. S financováním Vám zdarma pomůže náš hypotéční specialista.

550 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 5
Prodej, pozemek,1095 m2, Melč

Prodej, pozemek,1095 m2, Melč

Melč, Melč

Prodej udržovaného pozemku o velikosti 1095 m2. Pozemek se nachází v zástavbě rodinných domů a územním plánem je zde schválena individuální výstavba. Na pozemek je přístup z obecní zpevněné komunikace. Veškeré IS na hranici pozemku. Doporučujeme osobní prohlídku. V případě potřeby vhodné financování zajistíme. Veškeré informace v RK a u makléře. Doporučujeme prohlídku.

500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 4000 m2, Loučky u Oder

Prodej, stavební pozemek, 4000 m2, Loučky u Oder

Loučky, Odry

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný pro stavbu rodinného domu. Pozemek je slunný, s výhledem na Oderské vrchy. K dispozici inženýrské sítě, elektřina na hranici pozemku, vodovod obecní, kanalizace - nutnost čističky odpadních vod, plyn cca 100 m. Parcelu lze rozdělit geometrickým plánem na 2, popř. 3 plnohodnotné stavební místa. Doporučujeme prohlídku.

840 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 6
Prodej, stavební pozemek, 1500 m2, Čeladná

Prodej, stavební pozemek, 1500 m2, Čeladná

Čeladná, Čeladná

Nabízíme k prodeji stavební pozemek na velmi žádaném a lukrativním místě nedaleko golfového hřiště v obci Čeladná. Pozemek je zcela rovinatý a veškeré inženýrské sítě včetně kanalizace jsou na hranici pozemku. Je možno využít již vypracovaný projekt ke stavbě roubenky, a všechny potřebné dokumentace k zahájení stavby. Budoucí majitelé ocení nádherně umístěný pozemek, k výstavbě svého domu snů. V blízkém okolí veškerá občanská vybavenost. Makléř doporučuje prohlídku. S financováním Vám vypomůže naše úvěrové centrum, v zastoupení finančním specialistou.

1 850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 1242 m2, Sviadnov

Prodej, stavební pozemek, 1242 m2, Sviadnov

Sviadnov, Sviadnov

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek obdélníkového tvaru určený dle územního plánu k výstavbě rodinného domu v obci Sviadnov. Výměra parcely je 1242 m2 a nachází se na ulici Pod Šimlem. Tento pozemek patří k posledním volným pozemkům v této vyhledávané lokalitě. Distribuční síť plynu a elektřiny, vodovodní řád a splašková kanalizace je vedena v obecní, asfaltové cestě, přípojky jsou vyvedeny na pozemku. Pozemek je ze tří stran oplocený, jedná se o klidné místo s vynikající dostupností do okolních měst Frýdku - Místku a Ostravy. Více informací Vám poskytneme na prohlídce, nebo v RK. Financování na míru Vám zpracují naši hypoteční specialisté.

1 776 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 6
Prodej, stavební pozemek, 9114 m2, Frýdek - Místek

Prodej, stavební pozemek, 9114 m2, Frýdek - Místek

Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji stavební pozemky určené k výstavbě bytových domů v lukrativní části Frýdku - Místku u Intersparu. IS v dosahu, nedaleko nájezd na dálnici. Makléř doporučuje prohlídku.

4 128 300 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 9
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře