Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Frýdek-Místek

Změnit zadání Počet inzerátů: 132
Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant nad Ostravicí

Nabízíme k prodeji slunný, trochu svažitý pozemek o rozloze 2000 m2 určený k výstavbě rod.domku jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci.Sklon pozemku vybízí k zajímavým terénním úpravám. Potěší i okolní výhled na Beskydy. Inženýrské sítě na okraji pozemku, možnost napojení na veř. kanalizaci, příp. využití ČOV s odpadem do potoku, který protéká pozemkem. Pozemek poskytuje dostatečné soukromí, klidná a atraktivní lokalita s výbornou dostupností do Ostravy. Součástí je i kompletně zpracovaný návrh na výstavbu RD.

1 740 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 hod. 8
Prodej, stavební pozemek, 2847 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Prodej, stavební pozemek, 2847 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 2847 m2. Pozemek je přístupný z centra města po státní silnici. Pozemek je schválen územně plánovací dokumentací města Frýdlantu n/O a určeny jako stavební plocha k bydlení, stavbě rodinného domů. Pozemek je přístupný přímo z místní komunikace, která je vedena v pasportu místních komunikací města Frýdlantu n/O. Vyhledávaná lokalita s využitím cyklostezek vedoucích přes Ostravicí dál do Beskyd. V nedalekém okolí se nachází soutok Ostravice a Čeladenky. Doporučujeme prohlídku. S financováním pomůžou naši specialisté Hypotečního centra. Cena k jednání.

1 450 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 8
Prodej, stavební pozemky, 1477 m2, Čeladná

Prodej, stavební pozemky, 1477 m2, Čeladná

Čeladná, Čeladná

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v klidné části obce Čeladná o velikosti 1477 m2. Pozemek je rovinatý, v současné době využíván jako zahrada. Dle vyjádření stavebního úřadu je pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu. V dosahu je možnost napojení na vodu, plyn, elektřinu. V obci je veškerá občanská vybavenost. Jedná se o velice klidnou lokalitu. Sítě na hranici pozemku - u obecní asfaltové komunikace.

1 400 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 3
Prodej, stavební pozemek, 2470 m2, Mosty u Jablunkova

Prodej, stavební pozemek, 2470 m2, Mosty u Jablunkova

Mosty u Jablunkova

Nabízíme k prodeji rovinatý, slunný stavební pozemek o výměře 2470 m2 v obci Mosty u Jablunkova, v současné době se základovou deskou. Elektřina již ve formě přípojky na pozemku. Možnost napojení na vodovod, plynovod i kanalizaci. Součástí prodeje je i celková dokumentace a stavební povolení k výstavbě rodinného domu. Předmětem výstavby je zděný, nepodsklepený jednopodlažní dům o rozměrech 12,9 m x 18,6 m a zděná, nepodsklepená garáž s hospodářskou budovou a skladem o rozměrech 30 m x 12 m. Tento projekt je vhodný pro klienta, který upřednostňuje bydlení s podnikáním nebo hledá možnost výstavby rodinného domu s velkou hospodářskou budovou. Krásný výhled na panorama Beskyd. Dojezd po asfaltové komunikaci. Autobusová zastávka chůzí 5 minut.V blízkosti lyžařský areál, škola, školka, prodejna potravin. Využijte ještě nízkých úrokových sazeb hypotečních úvěrů. Ráda Vám poskytnu více informací o této nemovitosti.

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 12
Prodej, stavební pozemek, 2734 m2, Písek

Prodej, stavební pozemek, 2734 m2, Písek

Písek

Chcete bydlet uprostřed přírody a zároveň v dosahu civilizace? Dovolujeme si Vám nabídnout slunný pozemek v podhorské obci Písek u Jablunkova, který je určen k výstavbě rodinných domů o rozloze 2734 m2. Pozemek splňuje veškeré nároky,má nádherné výhledy do okolí, a je napojen na inženýrské sítě. Pozemek lze geometrickým plánem rozdělit na dva nebo tři samostatné pozemky. Příjezd je vyřešen po obecní komunikaci, která je celoročně udržovaná. Makléř doporučuje prohlídku.

1 449 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 8
Prodej, stavební pozemek, 910 m2, Písek

Prodej, stavební pozemek, 910 m2, Písek

Písek

Chcete si postavit Váš vysněný dům na malém a cenově dostupném pozemku? Dovolujeme si Vám nabídnout slunný pozemek v podhorské obci Písek u Jablunkova, který je určen k výstavbě rodinných domů o rozloze 910 m2. Pozemek splňuje veškeré nároky,má nádherné výhledy do okolí, a je napojen na inženýrské sítě. Příjezd je vyřešen po obecní komunikaci, která je celoročně udržovaná. Makléř doporučuje prohlídku.

500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 1134 m2, Sviadnov

Prodej, stavební pozemek, 1134 m2, Sviadnov

Sviadnov, Sviadnov

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1134 m2 v klidné lokalitě obce Sviadnov. Pozemek je oplocený, z jedné strany hraničí s cyklostezkou, z druhé se nachází břeh řeky Ostravice. Veškeré inženýrské sítě - elektřina, voda, plyn i kanalizace se nachází na pozemku, nebo na jeho hranici. Příjezd je obecní, asfaltový. Klidná lokalita pro bydlení, centrum obce se nachází cca 300m. V současnosti je pozemek využíván jako okrasná zahrada s ovocnými a okrasnými stromy, keři, květinami včetně skalky. Možnost přikoupení zateplené obytné unimo buňky. Na pozemku průchozí fóliovník a kůlna na zahradní nářadí. Více informací Vám poskytneme na prohlídce, nebo v RK. Financování na míru Vám zpracují naši hypoteční specialisté. Doporučujeme.

849 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 18
Prodej, stavební pozemek, 1500 m2, Čeladná

Prodej, stavební pozemek, 1500 m2, Čeladná

Čeladná, Čeladná

Nabízíme k prodeji stavební pozemek na velmi žádaném a lukrativním místě nedaleko golfového hřiště v obci Čeladná. Pozemek je zcela rovinatý a veškeré inženýrské sítě včetně kanalizace jsou na hranici pozemku. Je možno využít již vypracovaný projekt ke stavbě roubenky, a všechny potřebné dokumentace k zahájení stavby. Budoucí majitelé ocení nádherně umístěný pozemek, k výstavbě svého domu snů. V blízkém okolí veškerá občanská vybavenost. Makléř doporučuje prohlídku. S financováním Vám vypomůže naše úvěrové centrum, v zastoupení finančním specialistou.

2 050 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 1395 m2, Hnojník

Prodej, stavební pozemek, 1395 m2, Hnojník

Hnojník, Hnojník

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1395 m2 určený ke stavbě rodinného domu. Pozemek je situován v klidné části obce a svou polohou nabízí novému majiteli dostatečné soukromí. Příjezd na pozemek je zajištěn věcným břemenem chůze a jízdy. Obec Hnojník nabízí veškerou občanskou vybavenost. Výborná dostupnost jak do Třince, tak i Frýdku - Místku. Cena k jednání. Makléř doporučuje.

437 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 6 dny 7
Prodej, stavební parcela, 783 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Prodej, stavební parcela, 783 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí

Nabízíme k prodeji slunný stavební pozemek ve Frýdlantu nad Ostravicí. Pozemek je rovinatý, celý oplocený. Voda a elektřina na pozemku. Výborná dostupnost do centra. Nabízíme financování našim hypotečním centrem.

796 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 7
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře