Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Frýdek-Místek

Změnit zadání Počet inzerátů: 103
Prodej pozemku k bydlení, 1106 m², Dolní Domaslavice

Prodej pozemku k bydlení, 1106 m², Dolní Domaslavice

Dolní Domaslavice, Dolní Domaslavice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek s příjezdem po asfaltové komunikaci v klidné části obce Dolní Domaslavice. Na mírně svažitý pozemek je přivedena elektrická a vodovodní přípojka. Více informací u makléře.

890 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 4
Prodej pozemku k bydlení, 1250 m², Lučina

Prodej pozemku k bydlení, 1250 m², Lučina

Lučina, Lučina

Nabízíme k prodeji jedinečný pozemek v blízkosti Žermanické přehrady. Pozemek se nachází v rekreační oblasti, velmi klidná lokalita. Nyní dochází ke změně využití pozemku na stavební pozemek k výstavbě rodinného domu. Dobrá dostupnost, vše v blízkosti celá občanská vybavenost. Doporučujeme Vám prohlídku pozemku. Podrobnější informace Vám sdělí makléř.

1 550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 11 hod. 10
Prodej, pozemek k bydlení, Frýdek-Místek

Prodej, pozemek k bydlení, Frýdek-Místek

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji pozemek v klidné části obce, na kterém vám prodávající postaví dům dle Vašeho projektu, nebo vám postaví ze sedmi různých domů které staví a do některých se dá podívat jako inspirace. Dům se prodává včetně základního vybavení, a to vybavená kuchyně, koupelna, vestavěné skříně, oplocený pozemek včetně pojezdové brány. Dům je cihlový (porotherm 30) a je zateplený 15 cm polystyrénem, okna jsou plastová (trojsklo), střešní krytina - plech satjam. Vytápění domu je řešeno elektrokotlem, v celém domě je teplovodní podlahové vytápění. Podlahy v domě jsou moderní dlažbou vyložené. Stylové jsou krbové kamna v obývacím pokoji jako druhý zdroj vytápění. Kuchyňská linka na zakázku s kvalitními vestavnými spotřebiči, veškeré kování ve velké kvalitě. Koupelna je s vanou a sprchovacím koutem, v domě jsou dvě toalety a tři prostorné pokoje. V jednom pokoji je příprava na šatnu. Venkovní terasa, garáž, zámková dlažba kolem domu. Podrobnější informace Vám sdělí makléř.

1 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 3
Prodej pozemku k bydlení, 1750 m², Ostravice

Prodej pozemku k bydlení, 1750 m², Ostravice

Ostravice, Ostravice

Exkluzivně nabízíme pozemek o celkové rozloze 1750 m2, určený k výstavbě RD, v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd na Ostravici s krásným výhledem na hory. Rovinatý pozemek vznikne oddělením udržované zahrady parkového typu viz. přiložený nákres. Navíc je možno dokoipit i sousední pozemek o rozloze 1359 m2. K pozemku je skvělé vlakové a autobusové spojení v pravidelných intervalech. Obec Ostravice je známá pro svou nabídku sportovních aktivit jako je např. cykloturistika, jízdárna, dětské sportovní centrum, golf, bowling, přírodní koupání v peřejích, velké fotbalové hřiště, v zimě sjezdové lyžování a běžkování a především krásná příroda v každém ročním období v bezprostředním okolí Lysé hory. Více informací o pozemku telefonicky nebo s makléřem na prohlídce.

1 663 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 5
Prodej pozemku k bydlení, 1423 m², Horní Tošanovice

Prodej pozemku k bydlení, 1423 m², Horní Tošanovice

Horní Tošanovice, Horní Tošanovice

Nabízíme Vám ke koupi pozemek k výstavbě v obci Horní Tošanovice. Pozemek je rovinatý, bude vyřízeno stavební povolení a součástí prodeje bude i projekt rodinného domu. Pozemek je svou polohou dobře situován, dobrá dostupnost do města Frýdek-Místek, dobré napojení na dálnici. Elektřina je na hranici pozemku, další IS jsou na hranici s obecní komunikaci. I s koupi této nemovitosti Vám pomůže naše hypoteční centrum. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte makléři.

1 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 4
Prodej pozemku k bydlení, 1099 m², Horní Tošanovice

Prodej pozemku k bydlení, 1099 m², Horní Tošanovice

Horní Tošanovice, Horní Tošanovice

Nabízíme Vám ke koupi pozemek k výstavbě v obci Horní Tošanovice. Pozemek je rovinatý, bude vyřízeno stavební povolení a součástí prodeje bude i projekt rodinného domu. Pozemek je svou polohou dobře situován, dobrá dostupnost do měst Frýdek-Místek, Havířov a Ostrava, dobré napojení na dálnici. Elektřina je na hranici pozemku, další IS jsou na hranici s obecní komunikaci. I s koupi této nemovitosti Vám pomůže naše hypoteční centrum. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte makléři.

1 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 4
Prodej pozemku k bydlení, 998 m², Horní Tošanovice

Prodej pozemku k bydlení, 998 m², Horní Tošanovice

Horní Tošanovice, Horní Tošanovice

Nabízíme Vám ke koupi pozemek k výstavbě v obci Horní Tošanovice. Pozemek je rovinatý, bude vyřízeno stavební povolení a součástí prodeje bude i projekt rodinného domu. Pozemek je svou polohou dobře situován, dobrá dostupnost do měst Frýdek-Místek, dobré napojení na dálnici. Elektřina je na hranici pozemku, další IS jsou na hranici s obecní komunikaci. I s koupi této nemovitosti Vám pomůže naše hypoteční centrum. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte makléři.

1 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 5
Prodej pozemku k bydlení, 2073 m², Brušperk

Prodej pozemku k bydlení, 2073 m², Brušperk

Brušperk, Brušperk

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení majitele oplocený pozemek, dle územního plánu vedený jako pozemek pro bydlení. Část pozemku, na němž stojí hospodářská budova využívaná jako chata je již vyjmuta z půdního fondu. Jedná se o klidnou a vyhledávanou část obce. Přístup je zajištěn po obecním pozemku, na němž bude do léta 2021 zbudovaná asfaltová komunikace. Inženýrské sítě - elektřina zavedena na pozemek 3 x 400 V, možnost napojení na kanalizaci, vodovodní přípojku nechal majitel vybudovat na své náklady . Pro více informací či domluvení prohlídky volejte makléři. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Makléř doporučuje.

2 700 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 16
Prodej pozemku k bydlení, 83703 m², Morávka

Prodej pozemku k bydlení, 83703 m², Morávka

Morávka, Morávka

Nabízíme k prodeji nádherné místo v srdci Beskyd v obci Morávka Velký Lípový. Pozemky tvoří lesní smíšené lesy převážně bukové, pastviny a stavební místo které se momentálně opět schvaluje do územního plánu jako stavební. Na pozemku je zhotovena příjezdová komunikace, přiveden elektrický proud a na pozemku jsou vytyčené místa s výskytem podzemní kvalitní pitné vody. Jihovýchodní panoráma s výhledem na Beskydy a Lysou Horu. Podrobnější informace Vám rádi sdělíme při prohlídce.

4 560 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 8
Prodej pozemku k bydlení, 1287 m², Raškovice

Prodej pozemku k bydlení, 1287 m², Raškovice

Raškovice, Raškovice

Exkluzivní nabídka pozemku určeného ke stavbě rodinného domu v obci Raškovice na Frýdecko-Místecku. Tento rovinatý pozemek již disponuje vybudovaným přijezdem a vodovodní přípojkou, která je již umístěna přímo na pozemku. Elektřina je pak na hranici pozemku. Nemovitost se nachází v obci Raškovice, která leží v podhůří severovýchodní části Moravskoslezských Beskyd na soutoku řeky Morávky a Mohelnice mezi vrcholy Prašivou a Kyčerou v nadmořské výšce 395 m. Snadná dostupnost veškerých služeb, dopravy a volnočasových aktivit (turistika, procházky v přírodě, houbaření, tenisové kurty, víceúčelová sportovní hala, nedaleké lyžařské sjezdovky). Snadná dosažitelnost Frýdku-Místku, Ostravy a Slovenska. Zdarma zajistíme vhodnou variantu financování přes naše hypocentrum spolupracující se všemi bankami. Více informací Vám poskytne sám makléř, který doporučuje prohlídku tohoto bezesporu atraktivního pozemku.

1 370 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 10
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->