Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Frýdek-Místek

Změnit zadání Počet inzerátů: 47
Prodej pozemku k bydlení, 1359 m², Ostravice

Prodej pozemku k bydlení, 1359 m², Ostravice

Ostravice, Ostravice

Exkluzivně nabízíme rovinatý pozemek o celkové rozloze 1359 m2 v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd na Ostravici s krásným výhledem na hory. Napojení na vodovodní a plynovou přípojku je možno provést přímo na pozemku. V současné době probíhá vyřizování žádosti o změnu územního využití - ke stavbě RD. Zárověň je možnost koupit vedlejší pozemek, kde je již výstavba RD povolena. K pozemku je skvělé vlakové a autobusové spojení v pravidelných intervalech. Obec Ostravice je známá pro svou nabídku sportovních aktivit jako je např. cykloturistika, jízdárna, dětské sportovní centrum, golf, bowling, přírodní koupání v peřejích, velké fotbalové hřiště, v zimě sjezdové lyžování a běžkování a především krásná příroda v každém ročním období v bezprostředním okolí Lysé hory. Více informací o pozemku telefonicky nebo s makléřem na prohlídce.

675 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 1750 m², Ostravice

Prodej pozemku k bydlení, 1750 m², Ostravice

Ostravice, Ostravice

Exkluzivně nabízíme pozemek o celkové rozloze 1750 m2, určený k výstavbě RD, v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd na Ostravici s krásným výhledem na hory. Rovinatý pozemek vznikne oddělením udržované zahrady parkového typu viz. přiložený nákres. Navíc je možno dokoipit i sousední pozemek o rozloze 1359 m2. K pozemku je skvělé vlakové a autobusové spojení v pravidelných intervalech. Obec Ostravice je známá pro svou nabídku sportovních aktivit jako je např. cykloturistika, jízdárna, dětské sportovní centrum, golf, bowling, přírodní koupání v peřejích, velké fotbalové hřiště, v zimě sjezdové lyžování a běžkování a především krásná příroda v každém ročním období v bezprostředním okolí Lysé hory. Více informací o pozemku telefonicky nebo s makléřem na prohlídce.

1 663 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 4526 m², Žermanice

Prodej pozemku k bydlení, 4526 m², Žermanice

Žermanice, Žermanice

Dovolte mi, abych Vám ve výhradním zastoupení majitele, nabídla ke koupi pozemek o rozloze 4 646 m2. Velmi lukrativní lokalita, vhodná pro milovníky samoty a přírody. Na pozemku stojí budova, dříve rodinný dům, který je již určen k demolici. Pro více informací kontaktujte makléře.

8 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 457 m², Staříč, ul. Fryčovická

Prodej pozemku k bydlení, 457 m², Staříč, ul. Fryčovická

Staříč, Staříč

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek ve Staříči cca 300m od obecního úřadu v místní části Hradčany. Pozemek je sklonitý, stavba se předpokládá v horní části pozemku. Podle územního plánu je možné na pozemku postavit RD. Voda, elektřina i plyn jsou v těsné blízkosti.

430 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 795 m², Raškovice

Prodej pozemku k bydlení, 795 m², Raškovice

Raškovice, Raškovice

Ve výhradním zastoupení majitele, si Vám dovoluji nabídnout výhodnou koupi pozemku, v minulosti RD číslem popisným nyní pouze základy. Vhodné pro výstavbu menšího domku, nebo využít k rekreaci jako zahrádku s chatkou. Na pozemku zůstaly kamenné základy, přípojka elektrického proudu. Voda z vlastní studny. Veškerou stavební i územní dokumentaci předložíme vážnému zájemci při osobním jednání.

895 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 759 m², Frýdek-Místek

Prodej pozemku k bydlení, 759 m², Frýdek-Místek

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji pozemek v klidné části obce, na kterém vám prodávající postaví dům dle daného projektu (fotografie ilustrační), dispozičně 3kk, 120 m2 zastavěné plochy, 100 m2 užitné plochy. Dům se prodává bez základního vybavení a to kuchyně, vestavěné skříně, oploceného pozemku. Dům je cihlový (porotherm 30) a je zateplený 15 cm polystyrénem, okna jsou plastová (troj sklo), střešní krytina - plech Satjam. Vytápění domu je řešeno tepelným čerpadlem, elektrokotlem, v celém domě je podlahové vytápění. Podlahy v celém domě dlažba, možnost vlastního výběru. Stylové krbové kamna v obývacím pokoji jako druhý zdroj vytápění. Koupelna je s vanou a sprchovým koutem, v domě jsou dvě toalety a tři prostorné pokoje plus obývací pokoj s kuchyní, nechybí šatna. Venkovní terasa, garáž, zámková dlažba kolem domu. Podrobnější informace u makléře.

5 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 11
Prodej pozemku k bydlení, 939 m², Sedliště

Prodej pozemku k bydlení, 939 m², Sedliště

Sedliště, Sedliště

Exkluzivně nabízíme prodej pozemku o výměře 939 m2, umístěný v žádané lokalitě obce. Pozemek se nachází v těsné blízkosti příjezdové komunikace, dle územního plánu, zde můžete realizovat stavba o celkové zastavěné ploše 140 m2. Je možnost připojení plynu, který se nachází na hranici pozemku, dále vodovodu a elektřiny. Velmi dobrá dostupnost do okolí, veškerá občanská vybavenost v obci. Další informace u makléře. Doporučujeme.

1 014 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 1250 m², Lučina

Prodej pozemku k bydlení, 1250 m², Lučina

Lučina, Lučina

Nabízíme k prodeji jedinečný pozemek v blízkosti Žermanické přehrady. Pozemek se nachází v rekreační oblasti, velmi klidná lokalita. Nyní dochází ke změně využití pozemku na stavební pozemek k výstavbě rodinného domu. Dobrá dostupnost, vše v blízkosti celá občanská vybavenost. Doporučujeme Vám prohlídku pozemku. Podrobnější informace Vám sdělí makléř.

1 550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení, 1099 m², Horní Tošanovice

Prodej pozemku k bydlení, 1099 m², Horní Tošanovice

Horní Tošanovice, Horní Tošanovice

Nabízíme Vám ke koupi pozemek k výstavbě v obci Horní Tošanovice. Před prodejem bude vyřízeno stavební povolení a součástí prodeje bude i projekt rodinného domu. Pozemek je svou polohou dobře situován, dobrá dostupnost do měst Frýdek-Místek, Havířov a Ostrava, dobré napojení na dálnici. Elektřina je na hranici pozemku, další IS jsou na hranici s obecní komunikaci. Pozemek je rovinatého charakteru. Součástí prodeje bude i podíl na příjezdové komunikaci. I s koupi této nemovitosti Vám pomůže naše hypoteční centrum. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte makléři.

1 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 8177 m², Baška

Prodej pozemku k bydlení, 8177 m², Baška

Kunčičky u Bašky, Baška

Nabízíme Vám ke koupi soubor pozemků v obci Baška katastrální území Kunčičky u Bašky. Jedná se o soubor pozemků, které jsou z části, dle územního plánu, určeny k výstavbě rodinného domu a také nestavebních o celkové výměře 8177 m2. Pozemek vyniká svým umístěním a výbornou dostupností. Inženýrské sítě, včetně kanalizace, na hranici pozemku. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Těšíme se na prohlídku s Vámi.

530 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 9
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->