Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 66
Prodej pozemku k bydlení, 709 m², Orlová

Prodej pozemku k bydlení, 709 m², Orlová

Orlová

Nabízíme k prodeji zahradu, která je určená k výstavbě rodinného domu. Výhodou je klidná a žádaná lokalita a především rovinatý terén. Veškeré inženýrské sítě se nachází v těsné blízkosti. Příjezd je zajištěn po obecní, asfaltové komunikaci. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Parkování na ulici nebo na pozemku. Doporučujeme. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme.

580 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, Petřvald, ul. Lesní

Prodej pozemku k bydlení, Petřvald, ul. Lesní

Petřvald, Petřvald

Nabízíme k prodeji pozemek určený dle ÚP k rodinné zástavbě. Pozemek je čtvercový, o výměře 2890 m² v obci Petřvald u Karviné s podílem na příjezdové cestě. Elektřina je vedena na hranici pozemku, odpady se řeší ČOV. Pozemek je umístěn v okrajové části obce, přímo u lesa. Jedná se o klidnou lokalitu plnou zeleně. Příjezdová cesta je po zpevněné komunikaci, s realizací nové asfaltové cesty se počítá v letošním roce. Lokalita s dobrou dostupností do Ostravy, Orlové či Karviné. Cena nezahrnuje služby RK. Náš finanční poradce Vám rád vysvětlí možnosti financování koupě samotného pozemku i budoucí výstavby.

838 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 1770 m², Český Těšín

Prodej pozemku k bydlení, 1770 m², Český Těšín

Český Těšín

Hledáte pozemek s dostupnými inženýrskými sítěmi, v zástavbě rodinných domů, s výhledem na hory a okolí? Tato nabídka vás jistě zaujme. Exkluzivně nabízím ke koupi pozemek určený územním plánem k zástavbě RD (zóna BI) o velikosti 1.770 m2, který se nachází v části obce Český Těšín - Horní Žukov. Pozemek je možno napojit na elektřinu, kanalizaci a plyn (řády vedou podél příjezdové cesty) a také vodovod, který je vzdálen cca 58 m od pozemku a lze se na něj připojit z více míst. Na pozemek se dostanete po asfaltové obecní komunikaci. Z pozemku je také výhled na nedaleké Beskydy a okolí. Do centra Českého Těšína je to do 10 min autem, zastávka autobusu a MHD je do 10 min pěší chůzí. Dostupnost na dálnici do 5 min autem. Více informací vám ráda poskytnu telefonicky či osobně při prohlídce.

1 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 20
Prodej pozemku k bydlení, 2450 m², Dolní Lutyně

Prodej pozemku k bydlení, 2450 m², Dolní Lutyně

Dolní Lutyně

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek o výměře 2450 m² v klidném prostředí Dolní Lutyně. Dle územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Nabízí se také možnost rozdělení pozemku. Pozemek je ze dvou stran oplocen, na jedné straně jsou instalovány sloupky plotu. Na pozemku je již zavedená elektřina ve sloupku. Pozemek poskytuje dostatek soukromí s výhledem na les a okolní prostředí. Všechna vyjádření k existenci sítí Vám rádi předložíme na prohlídce pozemku. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Pro bližší informace a domluvení termínu prohlídky kontaktujte makléře

1 299 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 700 m², Karviná, ul. Višňová

Prodej pozemku k bydlení, 700 m², Karviná, ul. Višňová

Ráj, Karviná

Nabízíme Vám pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu. V krásné a klidné části Karviné. Voda, kanalizace, elektřina, plyn je dostupná na hranici pozemku. Velkou výhodou je obecní příjezdová cesta. Pro více informací kontaktujte makléře a domluvte si prohlídku. S financováním Vám ráda pomůže naše hypoteční specialistka.

1 090 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 4860 m², Rychvald, ul. Boční

Prodej pozemku k bydlení, 4860 m², Rychvald, ul. Boční

Rychvald, Rychvald

Nabízíme ke koupi slunný stavební pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu. Tento je možno po dohodě rozdělit na tři parcely. Pozemek se nachází v obci Rychvald s dobrou dopravní dostupností do Ostravy (cca 15 min autem) a dalších okolních měst. Pozemek je slunný a část je v mírném svahu, směrem k malému potoku. Elektřina a plyn na hranici pozemku, voda cca 25 metrů. S financováním Vám pomůže náš úvěrový specialista. Makléř doporučuje prohlídku.

468 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení, 10800 m², Petřvald, ul. Ostravská

Prodej pozemku k bydlení, 10800 m², Petřvald, ul. Ostravská

Petřvald, Petřvald

Rovinaté pozemky s veškerými sítěmi vzdálené jen 7 minut jízdy od centra Ostravy, přitom v krásné zeleni v blízkosti centra obce - ideální pro developerský záměr. Lukrativní pozemky pro residenční zónu, pouhých 500 m od obchodu, školy, školky, obecního úřadu... Autobusová zastávka vzdálená 100 m. Představa je residenční zóna s dětským hřištěm, krásné čtvercové parcely o velikostech 800 - 1300 m2 nabízející dostatek zeleně pro vysněné domovy. Chystaný obchvat nabídne i dostatek klidu.

7 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 14
Prodej pozemku k bydlení, 1700 m², Český Těšín

Prodej pozemku k bydlení, 1700 m², Český Těšín

Stanislavice, Český Těšín

Na krásném místě s výhledy do okolní krajiny se nachází poslední ze stavebních parcel o velikostech 1700 m2. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. V blízkosti je i zastávka autobusu. Příjezd je po obecní komunikaci, v místě nová zástavba rodinných domů. Lokalita je hojně vyhledávaná pro své krásy, v blízkosti Těrlická přehrada (4 km), ve stejné vzdálenosti opačným směrem se nachází Kaufland a další obchody. V zimně možnost využít běžkařské trasy, v létě vodní sporty. Parcely se nyní slučují a rozparcelovávají na 4-5 parcel o velikostech cca 1300 m2, možnost domluvy větších či menších rozměrů.

1 850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 2060 m², Karviná, ul. Za Mostem

Prodej pozemku k bydlení, 2060 m², Karviná, ul. Za Mostem

Louky, Karviná

Stavební pozemek naproti archeoparku v Loukách je rovinatý, veškeré sítě jsou na hranici pozemku. Nedaleká autobusová zastávka nabízí možnost dopravy do jen 3 km vzdáleného Českého Těšína. Lokalita je vyhledávanou turistickou oblastí, vedou zde cyklostezky. Dostupnost autem - Havířov 15 minut, Ostrava 30 minut, Karviná 10 minut, Český Těšín 3 minuty.

1 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 9
Prodej pozemku k bydlení, 1900 m², Petrovice u Karviné

Prodej pozemku k bydlení, 1900 m², Petrovice u Karviné

Petrovice u Karviné

Prodej pozemku o celkové ploše 1.900 m2 s možností výstavby rodinného domu. Pozemek se nachází na rozhraní obce Karviná a Petrovice u Karviné. Inženýrské sítě na hranici pozemku, vzrostlé okrasné a ovocné stromy, vlastní studna, elektřina již na pozemku s vlastními hodinami, oploceno. Možnost rozparcelovat. Bližší informace u makléře.

390 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 10
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->