Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 163
Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 090 m² - Havířov - Dolní Suchá

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 090 m² - Havířov - Dolní Suchá

Havířov

Prodej pozemku o rozloze 1 090 m2, Havířov - Dolní Suchá. Pozemek má vybudován IS na hranici pozemku (voda, kanalizace, elektřina). Příjezdová komunikace s vlastním LV za poplatek, podíl příjezdové cesty cena 30 000,-Kč. V ulici, kde se nachází pozemek se nyní budou stavět 2 domy a jedná se o velice pěknou lokalitu s dosahem na MHD, s dojezdem do centra Havířova a také do dalších měst - Ostrava, Karviná, Orlová. Další informace poskytneme včetně přesné polohy pozemku rádi poskytneme vážným zájemcům. Případnému zájemci předáme kontakt na pracovníka, který vyřizuje stavební povolení v této lokalitě. V případě zájmu o výstavbu domu na klíč Vám pověřený zástupce stavební firmy poskytne potřebné informace ohledně výstavby domu a můžete si dohodnout schůzku přímo na pozemku, kde Vám může aktuálně sdělit umístění domu a další informace spojené s výstavbou domu. Financování Vám rádi zajistíme našim finančním specialistou IL REALITY, který Vám zajistí plynulé financování koupě pozemku. Financování Vám rádi zajistíme. Právní servis včetně úschovy financí zajištěn smluvní advokátní kanceláří. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. V případě zájmu Vám zajistíme financování koupě pozemku našim finančním specialistou IL REALITY.

799 999 Kč

Balkon

před 5 hod. 3
Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 184 m² - Havířov - Dolní Suchá

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 184 m² - Havířov - Dolní Suchá

Havířov

Prodej pozemku o rozloze 1 184 m2, Havířov - Dolní Suchá. Pozemek má vybudován IS na hranici pozemku (voda, kanalizace, elektřina). Příjezdová samostatná komunikace s vlastním LV, která je za poplatek 30 000,-Kč. V ulici, kde se nachází pozemek se nyní budou stavět 2 domy a jedná se o velice pěknou lokalitu s dosahem na MHD, s dojezdem do centra Havířova a také do dalších měst - Ostrava, Karviná, Orlová. Další informace poskytneme včetně přesné polohy pozemku rádi poskytneme vážným zájemcům. Případnému zájemci předáme kontakt na pracovníka, který vyřizuje stavební povolení v této lokalitě. V případě zájmu o výstavbu domu na klíč Vám pověřený zástupce stavební firmy poskytne potřebné informace ohledně výstavby domu a můžete si dohodnout schůzku přímo na pozemku, kde Vám může aktuálně sdělit umístění domu a další informace spojené s výstavbou domu. Financování Vám rádi zajistíme našim finančním specialistou IL REALITY, který Vám zajistí plynulé financování koupě pozemku. Financování Vám rádi zajistíme. Právní servis včetně úschovy financí zajištěn smluvní advokátní kanceláří. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Na koupi pozemku Vám v případě zájmu zajistíme financování našim finančním specialistou IL REALITY.

799 999 Kč

Balkon

před 5 hod. 3
Prodej, Pozemky pro bydlení, 2 339 m² - Havířov - Dolní Suchá

Prodej, Pozemky pro bydlení, 2 339 m² - Havířov - Dolní Suchá

Havířov

Prodej velice pěkného pozemku o celkové rozloze 2 339 m2, který je již rozdělen aktuálním geometrickým plánem na 2 samostatné pozemky (1 184 m2, 1 090 m2), Havířov - Dolní Suchá. Pozemky mají vybudované IS na hranici pozemku (voda, kanalizace, elektřina). Na pozemcích je schválena stavba 2 samostatných rodinných domů, stavební povolení můžeme zajistit. V ulici, kde se nachází pozemek se nyní budou stavět 2 domy a jedná se o velice pěknou lokalitu s dosahem na MHD a s dojezdem do centra Havířova a také dalších měst - Ostrava, Karviná, Orlová. K pozemku je samostatná příjezdová komunikace s vlastním LV, odkup za 50 000,-Kč. Další informace pouze vážným zájemcům a ráda Vám sdělím přesnou lokalitu pozemku. V případě zájmu Vám sdělíme kontakt na pracovníka, který Vám vyřídí stavební povolení. Právní servis včetně úschovy financování je zajištěn smluvní advokátní kanceláří. V případě zájmu o výstavbu domu na klíč Vám pověřený zástupce stavební firmy poskytne potřebné informace ohledně výstavby domů a můžete si dohodnout schůzku přímo na pozemku, kde Vám může ukázat rozmístění domů. Financování Vám rádi zajistíme našim finančním specialistou IL REALITY, který Vám zajistí plynulé financování koupě pozemku.

1 700 000 Kč

Balkon

před 5 hod. 3
Prodej, pozemek, 3690 m2, Petrovice u Karviné

Prodej, pozemek, 3690 m2, Petrovice u Karviné

Dolní Marklovice, Petrovice u Karviné

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 3690 m2. Možnost výstavby rodinného domu, poblíž MHD, obchod potravin, školka, škola. Na parcele přípojka vody, plynu, elektro, kanalizace. Příjezdová cesta zpevněná 40 cm struskou. Prodej jen v celku.

1 995 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 11 hod. 4
Prodej, stavební parcela 1551 m2, Těrlicko, ul. Svažná

Prodej, stavební parcela 1551 m2, Těrlicko, ul. Svažná

Hradiště, Těrlicko

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1551 m² v Těrlicku - Hradišti, ul. Svažná. Pozemek, mírně svažitý je jižně orientovaný a celodenně prosluněný. Jedná se o velice klidnou lokalitu s řídkou zástavbou rodinných domů. Poskytuje dostatek soukromí . Dominantou je také výhled na vrcholky Beskyd. Všechny sítě (elektřina, voda i plyn ) v dosahu pozemku cca 50 m. Financování lze zajistit na míru klienta. Více informací získáte u makléře.

650 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 17 hod. 11
Prodej, stavební pozemek, 10071 m2, Bohumín - Skřečoň

Prodej, stavební pozemek, 10071 m2, Bohumín - Skřečoň

Skřečoň, Bohumín

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 10.071 m2 v okrajové části Bohumína - Skřečoně. Pozemek je v územním plánu obce z cca 67% procent určený k výstavbě rodiných domů. Prodej pouze jako celek. Příjezdová cesta je asfaltová, obecní. Inženýrské sítě - elektřina, plyn a voda v dosahu. Návrh parcelace na 10 stavebních míst s příjezdovou cestou. Výhodná investice. Doporučujeme. Více informací a veškeré dokumenty Vám poskytneme v RK, nebo na prohlídce.

2 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 17 hod. 3
Prodej, stavební pozemek, 1000 m2, Rychvald

Prodej, stavební pozemek, 1000 m2, Rychvald

Rychvald, Rychvald

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře 1000 m2 a rozměrech cca 42 x 26 m. Pozemek je umístěn mezi novostavbami a je rovný. Příjezd k pozemku je po zpevněné asvaltové obecní komunikaci. Elektřina a plyn jsou na hranici pozemku podél příjedové cesty. Voda je na pozemek již přivedena. Kanalizace bude řešena vlastní čističkou, nebo se zde nabízí možnost napojení na společnou čističku odpadních vod. Více informací Vám poskytne makléř na osobní prohlídkce pozemku.

999 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 6
Prodej, stavební pozemek, 5197 m2, Petřvald

Prodej, stavební pozemek, 5197 m2, Petřvald

Petřvald, Petřvald

Nabízíme ke koupi stavební pozemek o velikosti 5197 m2 ve velmi klidné lokalitě města Petřvald. Pozemek je z části svažitý, obdélníkového tvaru, vedený v územním plánu města k výstavbě rodinného domu. Elektřina již přivedena na pozemku, vodovod v dosahu do 50m od hranice pozemku. Součástí prodeje je i zahradní domek. Příjezd po obecní asfaltové komunikaci. Cena je uvedena včetně provize a právních služeb realitní kanceláře. Pro více informací kontaktujte makléře.

244 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 1400 m2, Petrovice u Karviné

Prodej, stavební pozemek, 1400 m2, Petrovice u Karviné

Petrovice u Karviné

Prodej pozemku určený v územním plánování k výstavbě rodinného domu o celkové výměře 1400 m2. Obdelníkový tvar 43 x 33 metrů. Pozemek je ze 3 stran oplocen. Sítě vedeny na hranici pozemku (elektřina, voda, plyn). Na parcele se nachází ovocné stromy. Klidné a slunné místo k bydlení. Občanská vybavenost v blízkém okolí. Doporučujeme prohlídku. Možnost zprostředkování financování.

519 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 1617 m2, Petrovice u Karviné

Prodej, stavební pozemek, 1617 m2, Petrovice u Karviné

Dolní Marklovice, Petrovice u Karviné

Nabízíme k prodeji stavební parcelu, o celkové výměře 1617 m2. Parcela se nachází ve velmi klidné a žádané lokalitě Petrovice u Karviné, nedaleko od restaurace Švýcarský dům a vodárenské věže. Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku ( vodovodní přípojka na pozemku, el. sloup na pozemku ). Vlastní příjezdová cesta. S financováním Vám pomůže náš hypoteční specialista. Doporučujeme prohlídku.

540 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 5
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře