Pozemky komerční pozemky na prodej, Frýdek-Místek

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Prodej, pozemek, 4620 m2, Frýdek - Místek

Prodej, pozemek, 4620 m2, Frýdek - Místek

Místek, Frýdek-Místek

Nabízíme prodej pozemku určeného ke komerčnímu využití o rozloze 4.620 m2. Plochy jsou určeny pro zařízení a areály výrobních a technických služeb, řemesel, skladů, autobazarů, servisů a podobně. Koeficient zastavění pozemku je max. 0,75. Další informace u makléře. Doporučujeme prohlídku.

286 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 6
Prodej, stavební pozemek, 2180 m2, Ostravice

Prodej, stavební pozemek, 2180 m2, Ostravice

Ostravice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v žádané a atraktivní lokalitě na okraji obce Ostravice v Beskydech, u hlavní silnice směrem na přehradu Šance. Inženýrské sítě včetně kanalizace jsou na hranici pozemku. Územní plán umožňuje postavit penzion / hotel, restauraci, nebo výrobní, či prodejní objekty. V obci je veškerá občanská vybavenost, wellness centrum a golfové hřiště. S financováním Vám v případě potřeby vypomůže naše finanční centrum.

1 635 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, provozní plocha, 21818 m2, Frýdek-Místek

Prodej, provozní plocha, 21818 m2, Frýdek-Místek

Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí

Exkluzivně nabízíme pozemky ve Frýdlantě nad Ostravicí , které jsou dle územního plánu určeny pro řemeslnou výrobu a skladování, obchod, administrativu, ubytovny a podobně. V současnosti se na pozemcích nachází fungující zahradnictví, které je možno koupí převzít a dále provozovat. Na pozemcích se nachází budova se dvěmi bytovými jednotkami 3+1 a 4+1 se sociálním zařízením a šatnami, garáže, dílna, středotlaké kotle, vytápěné skleníky. Vodu k zalévání rostlin a skleníků lze čerpat z vrtané studny. Pozemek se nachází na strategickém místě s výbornou dostupností a výhledem na Beskydy. Nespornou výhodou je zasíťovanost celého pozemku, která Vám ušetří nemalé peníze v případě, že byste se rozhodli pozemek využít jinak než jak je využíván v současnosti. Pozemek lze rozparcelovat a koupit jen jeho část cca 18000 m2, tak jak je na ilustračním obrázku. Pro více informací volejte makléře. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista.

27 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 32
Prodej, stavební pozemek, 4200 m2, Ostravice

Prodej, stavební pozemek, 4200 m2, Ostravice

Ostravice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v žádané a atraktivní lokalitě na okraji obce Ostravice v Beskydech, u hlavní silnice směrem na přehradu Šance. Inženýrské sítě včetně kanalizace jsou na hranici pozemku. Územní plán umožňuje postavit penzion / hotel, restauraci, nebo výrobní, či prodejní objekty. V obci je veškerá občanská vybavenost, wellness centrum a golfové hřiště. S financováním Vám v případě potřeby vypomůže naše finanční centrum. Pozemek je možné rozdělit na dva menší.

3 150 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, komerční pozemek, 8221 m2, Frýdek - Místek

Prodej, komerční pozemek, 8221 m2, Frýdek - Místek

Frýdek-Místek

Prodej komerčního pozemku o velikosti 8221 m2. Více informací u makléře.

8 549 840 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 3
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře