Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Bruntál

Změnit zadání Počet inzerátů: 58
Prodej pozemku k bydlení, 1813 m², Horní Město

Prodej pozemku k bydlení, 1813 m², Horní Město

Horní Město

Nabízíme Vám k prodeji lukrativní pozemek o celkové rozloze 1813 m² v obci Horní Měšto, místní část Dobřečov ležící v blízkosti Rýmařova. Obec leží v nadmořské výšce 670m. Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě objektu k rekreaci nebo rodinného domu. Pozemek je vhodně situován, je z něj krásný výhled do okolní přírody a na vrcholy Jeseníků. Pozemek je mírně svažitý, nachází se na něm jeden vzrostlý strom a menší náletové dřeviny vhodné k odstranění. Na sousedních parcelách se nachází rekreační chalupy. Ve vrchní a spodní části pozemek lemuje místní, obecní, asfaltová komunikace. Velikost pozemku zaručuje klid, soukromí a výhled do okolí. Pro bližší informace a domluvení termínu prohlídky kontaktujte makléře. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum.

799 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 14
Prodej pozemku k bydlení, 3560 m², Horní Václavov

Prodej pozemku k bydlení, 3560 m², Horní Václavov

Horní Václavov, Václavov u Bruntálu

Prodej stavebního pozemku o celkové velikosti 3560 m2 v obci Václavov u Bruntálu, místní část Horní Václavov, Jeseníky. Tento pozemek se nachází v obci Horní Václavov, který je vzdálený cca 4km od obce Malá Morávka a Karlov, kde se nachází většina lyžařských areálů pro zimní vyžití. Nejbližší sjezdovka Čeťák je vzdálena cca 300m. V této oblasti pod hotelem Imperiál, mezi dvěma lesy, je možno koupit i další stavební pozemky s různou výměrou. K pozemkům je vybudována nová asfaltová komunikace. Na hranicích pozemků jsou přivedeny přípojky vody, elektřiny. Tyto pozemky jsou připraveny jak administrativně, tak právně na výstavbu pro rodinné domy i rodinnou rekreaci. Pro celou lokalitu je vydáno pravomocné územní rozhodnutí.

1 500 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 6
Prodej pozemku k bydlení, 2894 m², Dvorce

Prodej pozemku k bydlení, 2894 m², Dvorce

Rejchartice, Dvorce

Nabízíme k prodeji zajímavou parcelu v obci Dvorce, část Rejchartice. Pozemek má výměru 2894 m2. více informací u makléře.

1 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 3
Prodej pozemku k bydlení, 2066 m², Dvorce

Prodej pozemku k bydlení, 2066 m², Dvorce

Dvorce

Nabízíme k prodeji zajímavou parcelu v obci Dvorce, část Rejchartice. Pozemek má výměru 2066 m2. Výhledově perspektivní. Více informací u makléře.

199 500 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 3
Prodej pozemku k bydlení, 4561 m², Brantice

Prodej pozemku k bydlení, 4561 m², Brantice

Brantice, Brantice

Nabízíme k prodeji pozemky, o výměře 4561 m, které se nachází v obci Brantice. Možno využít k výstavbě chaty. Více informací u makléře.

349 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 4
Prodej pozemku k bydlení, 423 m², Dolní Moravice

Prodej pozemku k bydlení, 423 m², Dolní Moravice

Dolní Moravice, Dolní Moravice

Nabízíme prodej pozemků, o velikosti 400 m2 - 1000 m2, které se nachází v Dolní Moravici a Václavově. Parcely pro výstavbu jsou s připojením na veškeré inženýrské sítě. Poskytnutí dokumentace ke vzorovým domům zdarma. Výhodná poloha v těsné blízkosti lyžařského areálu s hotelovým komplexem Avalanche se čtyř sedačkovou lanovkou, Wellness centrem, fitness, tenisem, bowlingem, solnou jeskyní, bazénem a další. Více informací u makléře.

473 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 7
Prodej pozemku k bydlení, 5673 m², Roudno

Prodej pozemku k bydlení, 5673 m², Roudno

Roudno, Roudno

Nabízíme prodej pozemku, o výměře 5673 m2, který se nachází mezi obcemi Roudno a Bílčice. Pozemek je rovinatý. Přibližně 50 metrů od břehu přehrady Slezská Harta. Ráj rybářů. Vhodná investice. Více informací u makléře.

1 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 3
Prodej pozemku k bydlení, 2717 m², Ludvíkov

Prodej pozemku k bydlení, 2717 m², Ludvíkov

Ludvíkov, Ludvíkov

Nabízíme prodej pozemku, o rozloze 2717 m2, který je určen ke stavbě rodinného domu. Pozemek se nachází na spojnici mezi Vrbnem pod Pradědem a Karlovou Studánkou. Elektrická přípojka vyřízena. Souhlas stavebního úřadu také. Více informací u makléře.

2 817 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 4
Prodej pozemku k bydlení, 7120 m², Lomnice

Prodej pozemku k bydlení, 7120 m², Lomnice

Lomnice, Lomnice

Nabízíme Vám k prodeji pozemek určený k výstavbě, o rozloze 7120 m2, který se nachází v obci Lomnice, přibližně 15 km od města Bruntál. Zahrnuje plochy stávající i navržené obytné zástavby. Charakteristické je zde prolínání funkcí – funkce obytná je dominantní, doplňuje ji funkce obslužná (občanské vybavení), rekreační (druhé bydlení) a výrobní (drobná výroba, řemesla a hospodářské zázemí). Část pozemku je stavební, část trvalý travní porost. Nachází se na samotě u lesa. Výhled do okolí, ticho, samota a soukromí. Přístupová cesta. Elektřina na hranici pozemku. V blízkosti vodní nádrže Slezská Harta, kde je možnost rybaření a koupání. Dále lyžařské centra Karlov, Malá Morávka, lázně Karlova Studánka a Praděd. Pozemek je obklopen přírodou chráněné krajinné oblasti Jeseníky. V okolí je mnoho cyklostezek, rozhleden a dalších turisticky zajímavých míst. Více informací u makléře.

194 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 12
Prodej pozemku k bydlení, 5002 m², Valšov

Prodej pozemku k bydlení, 5002 m², Valšov

Valšov, Valšov

Nabízíme prodej pozemku k bydlení, o velikosti 5002 m2, který se nachází v obci Valšov. Pozemek je podle územního plánu vhodný k výstavbě rodinného domu, stavby k rekreaci nebo bytového domu. Na pozemku je vlastní studna. Možno napojit na vodovodní řád vedoucí kolem hranice pozemku. Další informace na pobočce realitní kanceláře.

412 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 5 dny 6
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->