Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Bruntál

Změnit zadání Počet inzerátů: 37
Prodej, pozemek 6000 m2, louka 25107 m2, Oborná

Prodej, pozemek 6000 m2, louka 25107 m2, Oborná

Oborná, Oborná

Nabízíme k prodeji pozemek určený ke stavbě rodinného domu, který navazuje přímo na louku. Pozemek je v naprostém soukromí a lemuje ho les. Ideální na postavení vysněného domu s farmou pro chov koní, bio pěstovaní, nebo jiným účelům. Inženýrské sítě na hranici pozemku, jako voda a elektřina. V této lokalitě není kanalizace ani plyn.

2 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 9
Prodej, pozemek, 1708 m2, Krnov

Prodej, pozemek, 1708 m2, Krnov

Pod Bezručovým vrchem, Krnov

Prodej lukrativního pozemku o vyměře 1708 m2 v žádané lokalitě Krnova. Pozemek s obecní přístupovou cestou má obdélníkový tvar a lemuje ho les. Inženýrské sítě, voda a elektřina vzdálené od pozemku cca 40 m. Dle územního plánu pozemek je určen na stavbu rodinného domu. Plyn a kanalizace není. Více informací u realitního makléře.

1 140 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 4
Prodej, pozemek, 1431 m2, Vrbno pod Pradědem

Prodej, pozemek, 1431 m2, Vrbno pod Pradědem

Vrbno pod Pradědem

Nabízíme prodej pozemku 1431 m2 určeného ke stavbě rodinného domu. Veškeré přípojky jsou hotové. Pozemek je oplocen pevným plotem ze tří stran. Je udržován a jsou na něj již nasázeny okrasné i ovocné stromy. Nachází se ve klidné lokalitě města Vrbna pod Pradědem s výhledem na okolní krajinu. Bližší informace Vám podáme v realitní kanceláři. S financování koupě Vám rádi bezplatně pomůžeme.

1 204 800 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 5
Prodej, stavební pozemek, Holčovice

Prodej, stavební pozemek, Holčovice

Dlouhá Ves, Holčovice

Chcete bydlet v čistém prostředí hor nebo hledáte investiční příležitost? Nabízíme Vám k prodeji rozmanitý pozemek, určený uzemním plánem obce k výstavbě rodinného domu. Je z části lemován lesní plochou a potůčkem. Inženýrské sítě – elektřina na hranici pozemku, studna, odpad řešit čističkou odpadních vod. K pozemku vede veřejná komunikace. Okolní zástavbu tvoří chaty. Zajímavá lokalita s krásnými výhledy na okraji obce u lesa zaručený klid a soukromí. Možnost okamžité výstavby RD nebo chaty. Klidné prostředí s krásným výhledem do přírody. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum.

211 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Prodej, pozemek, 1100 m2, Hoštálkovy - Vraclávek

Prodej, pozemek, 1100 m2, Hoštálkovy - Vraclávek

Vraclávek, Hošťálkovy

Nabízíme k prodeji pozemek, které se nachází v obci Hošťálkovy, část Vraclávek. Pozemek k výstavbě. Obec se nachází v předhůří Hrubého Jeseníku v oblasti zvané Brantická vrchovina 10 km severozápadně od města Krnov. V obci, či v jejim okolí, jsou velké možnosti sportovního vyžití - turistika, cykloturistika, lyžování (zasněžovaná sjezdovka je přímo v obci). Čistý vzduch a krásná příroda je samozřejmostí. Pozemek je určen k rodinné nebo rekreační výstavbě, je situován v klidné části obce. Pozemek se rozdělí geometrickým plánem dle požadavků a domluvy mezi majitelem a zájemcem. Více informací u makléře.

300 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 5
Prodej, pozemek, 2717 m2, Ludvíkov pod Pradědem

Prodej, pozemek, 2717 m2, Ludvíkov pod Pradědem

Ludvíkov, Ludvíkov

Nabízíme prodej pozemku, o rozloze 2717 m2, který je určen ke stavbě rodinného domu. Pozemek se nachází na spojnici mezi Vrbnem pod Pradědem a Karlovou Studánkou. Elektrická přípojka vyřízena. Souhlas stavebního úřadu také. Více informací u makléře.

2 817 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 4
Prodej, pozemek, 9700 m2, Roudno

Prodej, pozemek, 9700 m2, Roudno

Roudno, Roudno

Prodej pozemku o celkové výměře 9700 m2, který se nachází ve vyhledávané turistické lokalitě v těsné blízkosti přehrady Slezská Harta cca 150 - 200 m. Velmi pěkný pozemek s příjezdovou cestou, vhodný na rekreační účely. Rybaření, houbaření, cyklistika, turistika, v zimě lyže a běžky. Na pozemku lze postavit chatu 16 m2, eventuálně objekt občanské vybavenosti, hotel, penzion. Elektřina v dosahu, voda nutno vrt. Na přaní majitele číslo pozemku nesděluji ale doporučují prohlídku.

300 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 5
Prodej, pozemek 1800 m2, Krnov

Prodej, pozemek 1800 m2, Krnov

Pod Bezručovým vrchem, Krnov

Exkluzivní nabídka, prodej pozemků ke stavbě rodinného domů v Krnově. Jedná se o rovinatý pozemek o výměře 1800 m2, ve velmi klidném místě s výhledem na obec, s krásnou krajinou v okolí, orientovaného na jižní stranu, příjezd po obecní asfaltové komunikaci. Schváleno v územním plánu obce pro stavbu domu. Inženýrské sítě voda, elektřina na hranici pozemku, nutno vybudovat vlastní ČOV. Pozemek má obdélníkový tvar, výměra dle představ kupujícího. Přístup k pozemku po obecní komunikaci. Klidná a bezpečná lokalita, výborně dostupná. Možnost okamžité výstavby. Jedná se o část obce s panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Krásné a klidné prostředí obklopené nádhernou přírodou. Na přaní majitele číslo pozemku nesděluji ale doporučují prohlídku.

560 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 3
Prodej, pozemek 2900 m2, Světlá Hora

Prodej, pozemek 2900 m2, Světlá Hora

Dětřichovice, Světlá Hora

Nabízíme pozemek obdélníkového tvaru, v územním plánu obce vedený pro výstavbu domu. Charakter zatravněný, rovina, inženýrské sítě na pozemku (elektřina), odpad by měl být řešen čističkou nebo septikem, voda na hranici pozemku. Přístup k pozemku po obecní komunikaci. Lokalita klidná, bezpečná, výborně dostupná. Možnost okamžité výstavby RD nebo chaty. Klidné prostředí s krásným výhledem do přírody. Na přaní majitele číslo pozemku nesděluji ale doporučují prohlídku.

770 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 5
Prodej, pozemek, 800 m2, Krnov

Prodej, pozemek, 800 m2, Krnov

Pod Cvilínem, Krnov

Nabízíme k prodeji pozemek 800 m2 pro výstavbu rodinného domu v Krnově, v pěkném prostředí. Pozemek je rovný, má obdélníkový tvar šíře 20 m, délka 40 m, na pozemku vysazené ovocné stromy, oplocený, přístupová cesta přímo u pozemku. Inženýrské sítě: všechny přípojky (elektrika, voda, plyn) vzdálené cca 50 m od pozemku. Po právní stránce bez vad. Příjezd po obecní komunikaci, pozemek se nachází v zastavěné části obce s dobrou dostupností blízko MHD S ohledem na vhodnou polohu pozemku, přístupovou místní komunikaci je pozemek vhodný́ k nabídce zájemcům o individuální bydlení. Rádi Vám bezplatně pomůžeme s vyřízením financování za nejnižší úrokovou sazbu. Na přaní majitele číslo pozemku nesděluji ale doporučují prohlídku.

660 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 4
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře