Byty na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 114
Bruntál, prodej bytu OV 3+1, 92,9m²- byt

Bruntál, prodej bytu OV 3+1, 92,9m²- byt

Bruntál

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt v OV 3+1, o velikosti 92,92 m2, v 1. podlaží cihlového dvoupodlažního domu na ulici Vrchlického v Bruntále. Byt je v původním, ale zachovalém stavu. Na podlaze jsou renovované parkety a linoleum. V bytě je možnost připojení na internet a kabelovou televizi. K bytu náleží sklep a kotelna ( ve kterém je plynový kotel). V rámci společných prostor je k dispozici sušárna a prádelna. Dům je po revitalizaci (zateplení fasády, výměny oken). Pro majitele bytů je k dispozici zatravněný dvůr, kde je možné parkovat nebo si zřídit posezení. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Měsíční platby jsou cca 2 000,- Kč bez elektřiny a plynu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Bruntál je město v Moravskoslezském kraji, v Nízkém Jeseníku, jehož území se rozkládá na obou stranách historické zemské hranice Moravy a Slezska, přičemž zástavba vlastního Bruntálu leží ve Slezsku, zatímco na Moravě leží téměř celé katastrální území Karlovec a jižní okraj k. ú. Bruntál-město. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 13 hod. 10
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2. np./ 6. np., na ul. Horymírova 120, Ostrava - Zábřeh

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2. np./ 6. np., na ul. Horymírova 120, Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2. np./ 6. np., na ul. Horymírova 120, Ostrava - Zábřeh Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. 
 V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu.  V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. WC je zvlášť. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě na dveřích je kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.  
 K bytu náleží sklepní koje. Dům je po kompletní revitalizaci včetně nového výtahu. Situována na konci ulice, mimo hlavní cestu.

3 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 24 hod. 10
Byt 2+1, DRVL, 7NP/8NP, 56m², ulice Oty Synka, Ostrava - Poruba

Byt 2+1, DRVL, 7NP/8NP, 56m², ulice Oty Synka, Ostrava - Poruba

Nabízíme vám družstevní byt, dispozice 2+1 s dlouhou zasklenou lodžií, situovaná do 7NP/8NP panelového domu, ulice Oty Synka, Ostrava - Poruba. Nabízený byt prošel kompletní rekonstrukcí a vše je ve velmi dobrém a udržovaném stavu. V bytě jsou provedeny kompletně nové rozvody, včetně nové elektroinstalace. V bytě jsou dále nové omítky, zděné jádro se samostatným závěsným WC, nové interiérové dveře s obložkovými zárubněmi a nové vstupní, nové podlahy, kuchyňská linka se spotřebiči, vestavěné skříně apod. Orientace oken na dvě strany s pěkným výhledem. Součástí bytu je také sklep. Dům funguje jako malé družstvo bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Je kompletně revitalizován - plastová okna, zateplení, nový výtah, střecha, vstup do domu apod. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Možná i výměna za byt 3+1 s doplatkem. Více informací telefonicky.

2 700 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 3 dny 10
Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, DRVL, 3.np./ 6.np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, DRVL, 3.np./ 6.np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, DRVL, 3.np./ 6.np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba Družstevní vlastnictví bez možnosti převodu do osobního vl. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu.  Ve zvětšené koupelně jsou nové velkoformátové obklady, dlažba, 2x umyvadlo se skříňkou, baterie, nasvícené zrcadlo a vana. WC je zvlášť. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové (bezfalcové) interiérové, nové vstupní dveře, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V předsíni je vestavěná skříň na míru od stolaře. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.  Byt je v nízké zástavbě s bezbariérovým vstupem.

3 190 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 10
Bruntál, prodej bytu 3+1, 74m² - byt

Bruntál, prodej bytu 3+1, 74m² - byt

Bruntál

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví, o velikosti cca 74 m2, v 8. podlaží , na ulici Dělnická v Bruntále. Dům je s výtahem. Byt je po kompletní rekonstrukci, včetně zděného jádra s rohovou vanou. Na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Dům je osmipatrový, po kompletní revitalizaci (zateplení fasády, výměna oken, stoupačky). V bytě je možnost připojení na internet. Součástí bytu je i sklepní kóje a prodává se včetně vybavení. V rámci společných prostor je k dispozici sušárna, kočárkárna a kolárna. Měsíční platby jsou cca 3 000,- Kč bez elektřiny a plynu. Revitalizační úvěr je splacen. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Bruntál je město v Moravskoslezském kraji, v Nízkém Jeseníku, jehož území se rozkládá na obou stranách historické zemské hranice Moravy a Slezska, přičemž zástavba vlastního Bruntálu leží ve Slezsku, zatímco na Moravě leží téměř celé katastrální území Karlovec a jižní okraj k. ú. Bruntál-město. Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte prosím realitního makléře.

2 100 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 7 dny 9
Karviná, prodej dr.  bytu 3+1, lodžie, rekonstrukce, 66m² - byt

Karviná, prodej dr. bytu 3+1, lodžie, rekonstrukce, 66m² - byt

Karviná

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 3+1 s lodžií, o velikosti 66,5 m2, v 4. podlaží ze sedmi, s výtahem, na ulici Tř. Těreškovové ve velmi žádané lokalitě Karviná - Mizerov. Byt je po kompletní rekonstrukci včetně zděného jádra a elektřiny v mědi. Na podlaze je plovoucí podlahy a dlažba. Dům je po kompletní revitalizaci (zateplení fasády, výměna oken, stoupačky). V bytě je možnost připojení na internet. Součástí bytu je i sklepní kóje, k dispozici kočárkárna i kolárna. Měsíční platby jsou cca 4 000,- Kč bez elektřiny. V bytě zůstává částečné vybavení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Karviná je statutární město v Moravskoslezském kraji, na území historického Těšínského Slezska, 18 km východně od Ostravy na řece Olši. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt vhodný právě pro Vás a Vaše plány. Za účelem prohlídky a dalších informací kontaktujte makléře.

1 730 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 7 dny 10
3+1 OV- Hrabůvka, nízká zástavba, nově rekonstruován

3+1 OV- Hrabůvka, nízká zástavba, nově rekonstruován

Hrabůvka, Ostrava

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji družstevní byt s dispozicí 3+1 na ulici Provaznická v Ostravě Hrabůvce. Jedná se o velmi klidnou a žádanou lokalitu v nízké zástavbě. Byt po komplexni rekonstrukci.

Nově dokončena vkusná rekonstrukce. V celém bytě jsou nové rozvody vody i elektřiny, nové osvětlení, nové omítky a sádrokartonové podhledy.  Dveře včetně obložkových zárubní a kování, podlahy byly vyrovnány samonivelační stěrkou a položená nová vinylová podlaha. Koupelna s moderními obklady i sanitou, je vybavena akrylátovou vanou, umyvadlovou skříňkou s umývadlem, toaletou a přípravou pro pračku. Kuchyňská linka je realizována na míru s vestavěnými spotřebiči: horkovzdušná a mikrovlnná trouba, digestoř, plynová varná deska, myčka. Ohřev teplé vody je zajištěn plynovým průtokovým ohřívačem, který bude do dvou let nahrazen dálkovým ohřevem na náklady družstva. V roce 2022 budou přistavěny k bytům zasklené lodžie, taktéž v režii bytového družstva. Dům je zateplen, má plastová okna. K bytu patří dvě sklepní kóje. Tento byt nelze převést do osobního vlastnictví. Je ihned k dispozici.

2 790 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 11
Ostrava - Dubina, OV 2+1, 44 m2, revitalizace - byt

Ostrava - Dubina, OV 2+1, 44 m2, revitalizace - byt

Ostrava

Nabízíme Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a podlahové ploše přibližně 44 m2, v revitalizovaném panelovém domě nacházející se na ulici Jana Maluchy, Katastr. úz. Dubina u Ostravy. Byt je umístěn ve 2. NP z 6. NP. Samotná bytová jednotka je v původním stavu, to nabízí možnost novému majiteli upravit si byt dle svých představ. Okna jsou orientována na jih. V domě je výtah. K bytu náleží i sklepní kóje o velikosti přibližně 2,5 m2. Náklady na provoz domu jsou 2 818 Kč včetně fondu oprav. Dispozice bytu: Vstupní chodba / Předsíň (4,86 m2), Pokoj (11,81 m2), Obývací pokoj (16,08 m2), Kuchyně (7,56 m2), Koupelna + toaleta (3,17 m2). Díky své poloze se byt hodí pro rodinu s dětmi, osoby s aktivním životním stylem nebo jako investiční příležitost k pronajímání. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost (Škola, školka, dětské hřiště, obchod, doktor). Kolem domu je dostatek parkovacích míst. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 150 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 týdny 8
Byt 2+1 s lodžií, po kompletní rekonstrukci, DRVL, 2. np./ 4. np., na ul. Provaznická 98, Ostrava - Hrabůvka

Byt 2+1 s lodžií, po kompletní rekonstrukci, DRVL, 2. np./ 4. np., na ul. Provaznická 98, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Byt 2+1 s lodžií, po kompletní rekonstrukci, DRVL, 2. np./ 4. np., na ul. Provaznická 98, Ostrava - Hrabůvka Byt je po kompletní rekonstrukci a je v družstevním vlastnictví bez možnosti převodu do osobního vlastnictví. Náklady na bydlení jsou velice nízké 2.675 Kč (z této částky je fond oprav 1.391 Kč). Aktuálně probíhá přístavba nových lodžií. Vstup na lodžii je z obývacího pokoje a je otočena na jižní stranu. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a sprchový kout. Wc je v koupelně. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.

2 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 10
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2.p./ 4.p., na ul. Provaznická, Ostrava - Hrabůvka

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2.p./ 4.p., na ul. Provaznická, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 2.p./ 4.p., na ul. Provaznická, Ostrava - Hrabůvka Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s balkónem.v nízké zástavbě, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. Změna dispozice na 3+kk (kuchyň je propojená s obývacím pokojem, koupelna je zvětšená). Náklady na bydlení jsou velice nízké, protože fond oprav je pouze 1.297 Kč. Celkové měsíční platby 2.489 Kč + elektřina. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, lednice, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně je vana, umyvadlo včetně skříňky, nasvícené zrcadlo, nové baterie, příprava pro pračku. WC je zvlášť. Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky.. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.

3 190 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 10
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->