Byty na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 112
Byt 3+KK po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 7. np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Byt 3+KK po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 7. np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Byt 3+KK po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 7. np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Kuchyň je s ostrůvkem. Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, okno, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo, vana a sprchový kout. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. K bytu se budou přistavovat lodžie.

3 790 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 5
Karviná, prodej dr.  bytu 3+1, lodžie, rekonstrukce, 66m² - byt

Karviná, prodej dr. bytu 3+1, lodžie, rekonstrukce, 66m² - byt

Karviná

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 3+1 s lodžií, o velikosti 66,5 m2, v 4. podlaží ze sedmi, s výtahem, na ulici Tř. Těreškovové ve velmi žádané lokalitě Karviná - Mizerov. Byt je po kompletní rekonstrukci včetně zděného jádra a elektřiny v mědi. Na podlaze je plovoucí podlahy a dlažba. Dům je po kompletní revitalizaci (zateplení fasády, výměna oken, stoupačky). V bytě je možnost připojení na internet. Součástí bytu je i sklepní kóje, k dispozici kočárkárna i kolárna. Měsíční platby jsou cca 4 000,- Kč bez elektřiny. V bytě zůstává částečné vybavení. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Karviná je statutární město v Moravskoslezském kraji, na území historického Těšínského Slezska, 18 km východně od Ostravy na řece Olši. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt vhodný právě pro Vás a Vaše plány. Za účelem prohlídky a dalších informací kontaktujte makléře.

2 090 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 dny 9
Nabízíme k prodeji byt 3+1 s lodžií, po rekonstrukci, 6NP/7NP, na ul. Markova, Ostrava - Zábřeh

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s lodžií, po rekonstrukci, 6NP/7NP, na ul. Markova, Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s lodžií, po rekonstrukci, 6NP/7NP, na ul. Markova, Ostrava - Zábřeh Nabízíme k prodeji byt 3+1 a lodžií, po rekonstrukci, na ulici Markova, Ostrava - Zábřeh. V kuchyni se nachází nová kuchyňská linka se spotřebiči (varná deska, digestoř, elektrická trouba, MVT, lednice). Vše je nové a nepoužité. V obývacím pokoji je rohová sedačka. V pokojích jsou nové podlahy. Vestavěné skříně se nachází v pokoji a na chodbě. Koupelna má zděné jádro. WC je zvlášť. Vyplacený úvěr za revitalizaci.

3 200 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 3 dny 8
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s komorou, OSVL, 2. np./ 4. np., na ul. Nádražní 103/2636, Moravská Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s komorou, OSVL, 2. np./ 4. np., na ul. Nádražní 103/2636, Moravská Ostrava

Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s komorou, OSVL, 2. np./ 4. np., na ul. Nádražní 103/2636, Moravská Ostrava V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo, vana a sprchový kout. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Okna bytu jsou situována mimo hlavní silnici. V bytě je komora. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. 
 Náklady spojené s užíváním bytu jsou ve výši 3778 Kč + elektřina. K bytu náleží sklepní koje. Výborné parkování u domu. Před domem se nachází základní škola, nedaleko mateřská škola.

3 700 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 dny 10
Byt 2+1, OSVL, 6NP/8NP, 56m², ulice Mánesova, Ostrava - Moravská Ostrava

Byt 2+1, OSVL, 6NP/8NP, 56m², ulice Mánesova, Ostrava - Moravská Ostrava

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 2+1 bez balkónu, situovaný do 6NP/8NP, panelového domu s výtahem. Nabízený byt je po rekonstrukci koupelny a toalety. Zděné jádro. V kuchyni je zánovní kuchyňská linka. Byt je prostorný, má neprůchozí pokoje, širokou předsín s prostorem na komoru a vestavné skříně. Okna orientována na dvě strany. Byt vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ, případně k drobným úpravám a jako investice k pronájmům. Součástí bytu je také sklep. Dům po celkové revitalizaci - plastová okna, zateplení, výtah. Lokalita poblíž centra města. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí. Poplatky spojené s užíváním 4127,- Kč, se zálohami pro 2 osoby.

1 799 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 dny 5
Byt 3+1 s lodžií, OSVL, 69m², 12NP/12NP, ulice Výškovická, Ostrava - Výškovice

Byt 3+1 s lodžií, OSVL, 69m², 12NP/12NP, ulice Výškovická, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 3+1 s lodžií, situovaný do 12NP/12NP panelového domu po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, výtahy, vstup do domu apod.). Byt je v udržovaném stavu a v bytě je provedena rekonstrukce - rohová kuchyňská linka, zděná koupelna s rohovou vanou a keramickými obklady. Součástí bytu jsou také vestavěné skříně. Byt je nově vymalován a má praktickou dispozici s prostornou předsíní a čtvercovou kuchyní s lodžií. Součástí bytu je také sklepní kóje. Krásný výhled z oken směrem na Beskydy. V blízkosti domu veškerá občanská vybavenost a Bělský Les. Doporučujeme prohlídku.

2 990 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 týdny 10
Byty 1+kk s lodžií, DR (s možným převodem), 8NP/13NP, 29m², ulice Na Obvodu, Ostrava - Vítkovice

Byty 1+kk s lodžií, DR (s možným převodem), 8NP/13NP, 29m², ulice Na Obvodu, Ostrava - Vítkovice

Nabízíme vám byt v družstevním vlastnictví SBD Vítkovice/možný převod do os. vl. doplatek 60 tis., dispozice 1+kk s lodžií, 11NP/13NP, panelový dům, ul. Na Obvodu, Ostrava Vítkovice. Byt v původním udržovaném stavu. Koupelna+WC zvlášť, umakartové jádro. Dům po celkové revitalizaci se dvěma výtahy, velmi dobré parkování, zástavka tram. + bus do 150m., klidný čistý dům. Měsíční platby 2400 Kč + elektřina. Možnost také jako investice do pronájmu - spolehlivý nájemník zajištěn. Klidná lokalita. Velmi dobrá dopravní dostupnost do všech částí města.

1 175 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 5
Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci v cihlovém domě s výtahem, DRVL, 3np./ 6np., na ul. Hl. třída, Ostrava - Poruba

Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci v cihlovém domě s výtahem, DRVL, 3np./ 6np., na ul. Hl. třída, Ostrava - Poruba

V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Kuchyňský kout je spojený s obývacím pokojem. Nové závěsy a záclony. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo s uloženým prostorem, designový žebřík, vana. WC je zvlášť. TV příprava a internet v každém pokoji. Prostorná předsíň, ve které jsou dvě vestavěné skříně vyrobené na míru od stolaře. Jeden pokoj je samostatný, jeden průchozí z obývacího pokoje. Podhledy s designovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. K bytu náleží sklepní koje. V domě jsou nebytové prostory, které vlastní družstvo, proto je fond oprav pouze 290 Kč. Zisk z nebytových prostor je vkládám do rozpočtu domu. Jedná se o malé bytové družstvo bez možnosti převodu do osobního vlastnictví.

3 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 týdny 10
Byt 1+kk, OSVL, 28m², 7NP/12NP, Lumírova, Ostrava - Výškovice

Byt 1+kk, OSVL, 28m², 7NP/12NP, Lumírova, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 1+kk, situovaný do 7NP/12NP panelového domu, ulice Lumírova, Ostrava - Výškovice. Příjemný byt 28m2 s velkou lodžií, orientovaný do dvora, s pěkným výhledem. Byt je vybaven zánovní kuchyňskou linkou, vestavěnými skříněmi v předsíni. Koupelna se sprchovým koutem. WC samostatné. K dispozici sklep. V blízkosti veškerá občanská vybavenost a parkoviště. Klidné místo k bydlení ve slušném domě po celkové revitalizaci - plastová okna, úplně nová fasáda a balkóny. Vhodné i jako investiční byt se stálým nájemníkem s výnosem 60.000,-/rok.

1 590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 týdny 10
Byt 2+kk, 53m², OSVL, 7NP/8NP, ulice Alžírská, Ostrava - Poruba

Byt 2+kk, 53m², OSVL, 7NP/8NP, ulice Alžírská, Ostrava - Poruba

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 2+kk bez balkónu, situovaný do 7NP/8NP skeletového domu, ulice Alžírská, Ostrava - Poruba. Nabízený byt prošel před pár lety kompletní rekonstrukcí, včetně změny původní dispozice - nové a zvětšené bytové jádro, nyní s prostornější koupelnou, obloženou keramickými obklady a vanou, WC je zvlášť. V celém bytě byla provedena nová elektroinstalace, plovoucí podlahy, interiérové dveře s obložkami a nové vstupní dveře, snížené SDK stropy s bodovým osvětlením. V kuchyni je rohová kuchyňská linka se spotřebiči - el. trouba, varná deska, digestoř, pračka. Orientace všech oken na jižní stranu s výhledem do zeleně. Součástí bytu je také sklep. Bytový dům funguje jako společenství vlastníků a je již po kompletní revitalizaci - plastová okna, zateplení, střecha, nový výtah, vstup do domu apod. Byt zůstane kompletně vybaven nábytkem a v bytě je řádně platící nájemník, který by rád pokračoval v nájemním vztahu. Roční výnos z tohoto nájemního vztahu činí 98.760,-. Žádaná lokalita 5. Porubského obvodu s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí.

2 850 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 týdny 7
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->