Byty na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 117
Byt 2+kk s balkónem, DRVL, 1NP/6NP, ulice L. Štůra, Ostrava - Poruba

Byt 2+kk s balkónem, DRVL, 1NP/6NP, ulice L. Štůra, Ostrava - Poruba

Nabízíme vám družstevní byt, dispozice 2+kk s balkónem, situovaný do přízemí, skeletového domu s výtahem, ulice L. Štůra, Ostrava - Poruba. Nabízený byt je po kompletní rekonstrukci - vše je nové a nepoužité. Provedena změna původní dispozice, včetně vybudování praktické šatny a zvětšení koupelny. Bytové jádro je zděnné s novými zařizovacími předměty, prostorným sprchovým koutem a moderní betonovou stěrkou. WC zůstalo samostatně a je závěsné. V celém bytě provedena nová elektroinstalace a nové rozvody vody i odpadů. Mírně snížené stropy s úsporným LED osvětlením a nové podlahy. Kuchyňská linka je ve vysokém lesku zn. IKEA, včetně vestavěných spotřebičů - el. trouba, plynová varná deska, digestoř a nová lednice. Interiérové dveře s obložkovými zárubněmi a nové vstupní. Okna bytu na dvě strany. Součástí bytu je také zděný sklep. Dům funguje jako malé družstvo, bez možnosti převodu do OSVL. Celý dům po revitalizaci - plastová okna, zateplení, výtahy apod. Lokalita poblíž Hlavní třídy, s velmi dobrým parkováním a dobrou dostupností. Doporučujeme prohlídku.

2 100 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 10 hod. 8
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií, DRVL, 13.np./ 13. np., ul. Františka Hajdy, Ostrava - Hrabůvka

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií, DRVL, 13.np./ 13. np., ul. Františka Hajdy, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. Bez možnosti převodu do OSVL. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V kuchyni je zatažené topení s průduchem. Zástěna za KL je protažena až do stropu. Na pracovní desce přidané výsuvné zásuvky. Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. TV stěna s podsvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě je noční světlo a na dveřích kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. 
 K bytu náleží sklepní koje. Výborné parkování u domu. Před domem se nachází základní škola, nedaleko mateřská škola.

2 700 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 11 hod. 9
Byt 2+1 s lodžií, OSVL, 56 m², 4NP/4NP, ulice Zelená, Ostrava - Moravská Ostrava

Byt 2+1 s lodžií, OSVL, 56 m², 4NP/4NP, ulice Zelená, Ostrava - Moravská Ostrava

Ostrava

Exkluzivně vám nabízíme byt v osobním vlastnictví, dispozice 2+1 s lodžií, situovaný do třetího patra panelového domu bez výtahu. Nabízený byt je v udržovaném původním stavu. V bytě je původní polozděné bytové jádro s keramickými obklady v koupelně. V kuchyni je dřevěná kuchyňská linka a sporák. V bytě je nová elektroinstalace a plovoucí podlahy. Okna bytu na dvě strany. Široká předsíň s vestavěnými skříněmi. Součástí bytu je také zděný sklep. Slušný dům s čistými chodbami a po celkové revitalizaci - plastová okna, zateplení, vstupy apod. Žádaná lokalita s velmi dobrou dostupností do centra města. Doporučujeme prohlídku.

2 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 8
Byt 1+kk, OSVL, 28m², 7NP/12NP, Lumírova, Ostrava - Výškovice

Byt 1+kk, OSVL, 28m², 7NP/12NP, Lumírova, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 1+kk, situovaný do 7NP/12NP panelového domu, ulice Lumírova, Ostrava - Výškovice. Příjemný byt 28m2 s velkou lodžií, orientovaný do dvora, s pěkným výhledem. Byt je vybaven zánovní kuchyňskou linkou, vestavěnými skříněmi v předsíni. Koupelna se sprchovým koutem. WC samostatné. K dispozici sklep. V blízkosti veškerá občanská vybavenost a parkoviště. Klidné místo k bydlení ve slušném domě po celkové revitalizaci - plastová okna, úplně nová fasáda a balkóny. Vhodné i jako investiční byt se stálým nájemníkem s výnosem 60.000,-/rok.

1 590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 dny 10
Byt 3+1 s lodžií, OSVL, 67m², 12NP/12NP, ulice Výškovická, Ostrava - Výškovice

Byt 3+1 s lodžií, OSVL, 67m², 12NP/12NP, ulice Výškovická, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 3+1 s lodžií, situovaný do 12NP/12NP panelového domu po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, výtahy, vstup do domu apod.). Byt je v udržovaném stavu a v bytě je provedena rekonstrukce - rohová kuchyňská linka, koupelna s rohovou vanou a keramickými obkklady. Součástí bytu jsou také vestavěné skříně. Byt je nově vymalován a opatřen novými interiérovými dveřmi. Byt má praktickou dispozici s prostornou předsíní a čtvercovou kuchyní s lodžií. Součástí bytu je také sklepní kóje. Krásný výhled z oken směrem na Beskydy. V blízkosti domu veškerá občanská vybavenost a Bělský Les. Doporučujeme prohlídku.

3 000 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 4 dny 10
Nabízíme k prodeji byt 3+1 s francouzským oknem, 2NP/4NP, 59 m2, na ul. Svazácká, Ostrava - Zábřeh

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s francouzským oknem, 2NP/4NP, 59 m2, na ul. Svazácká, Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s francouzským oknem, 2NP/4NP, 59 m2, na ul. Svazácká, Ostrava - Zábřeh. Nabízíme byt 3+1 s francouzským oknem, ve 2. patře, 59 m2, na ulici Svazácká, v Ostravě. V kuchyni je nová kuchyňská linka se spotřebiči (plynový sporák, el. trouba, pračka a digestoř). V koupelně je vana s obklady. WC je zvlášť. V celém bytě je nová elektřina v mědi, nové podlahy. Dům prošel kompletní revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda). Veškerá občanská vybavenost.

2 340 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 7 dny 9
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií, OSVL, 1.np./ 7. np., ul. Aloise Gavlase, Ostrava - Dubina

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií, OSVL, 1.np./ 7. np., ul. Aloise Gavlase, Ostrava - Dubina

Ostrava

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s lodžií, OSVL, 1.np./ 7. np., ul. Aloise Gavlase, Ostrava - Dubina Exkluzivně nabízíme byt 3+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V kuchyni je zatažené topení s průduchem. Zástěna za KL je protažena až do stropu. Na pracovní desce přidané výsuvné zásuvky. Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. TV stěna s podsvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě je noční světlo a na dveřích kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. 
 K bytu náleží sklepní koje. Výborné parkování u domu. Před domem se nachází základní škola, nedaleko mateřská škola.

2 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 10
Byt 4+kk  po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 3. np./ 6. np., na ul. Jurečkova , Moravská Ostrava

Byt 4+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 3. np./ 6. np., na ul. Jurečkova , Moravská Ostrava

Ostrava

Byt 4+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 3. np./ 6. np., na ul. Jurečkova , Moravská Ostrava Aktuálně v rekonstrukci, která bude dokončena srpen 2021. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu.  V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě na dveřích je kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.  


5 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 6
Bruntál, prodej družstevního bytu 1+1, lodžie 37m² - byt

Bruntál, prodej družstevního bytu 1+1, lodžie 37m² - byt

Bruntál

Exkluzivně nabízíme k prodeji družstevní byt 1+1, o velikosti cca 37,3 m2, ve 4. podlaží, na ulici Cihelní v Bruntále. Osmipodlažní dům je po kompletní revitalizaci (zateplení, plastová okna a nové stoupačky), všechny byty mají navíc i zasklenou lodžii. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, zděné jádro, elektřina v mědi, plovoucí podlaha a nová kuchyňská linka včetně elektrického sporáku. Koupelna je společná s WC, se sprchovým koutem. K bytu náleží sklepní kóje. Jedná se o klidnou a oblíbenou lokalitu - v blízkosti škola, mateřská školka, supermarket a další veškerá občanská vybavenost. Anuita je splacena. Vzhledem k nízkým měsíčním nákladům (cca 2.000,-Kč včetně fondu oprav, bez elektřiny) je byt vhodný jako investice. Bytové družstvo zatím nemá v úmyslu byty převádět do osobního vlastnictví. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt vhodný právě pro Vás a Vaše plány. Majitel si vyhrazuje právo prodat byt nejvyšší nabídce. Za účelem prohlídky a dalších informací kontaktujte makléře.

700 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před týdnem 5
Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, OSVL, 7. np./ 8. np., na ul. Ukrajinská , Ostrava - Poruba

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, OSVL, 7. np./ 8. np., na ul. Ukrajinská , Ostrava - Poruba

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, OSVL, 7. np./ 8. np., na ul. Ukrajinská , Ostrava - Poruba V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo, vana i sprchový kout. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. Příprava pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. K bytu náleží sklepní koje.

3 190 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 6
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->