Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Moravskoslezský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, čerpací stanice, Bystřice nad Olší

Prodej, čerpací stanice, Bystřice nad Olší

Bystřice, Bystřice

Nabízíme prodej areálu čerpací stanice pohonných hmot, která se skládá z obslužného objektu, výdeje PHM se zastřešením, mycí linky, dvou mycích boxů a příjezdových komunikací.Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě kromě kanalizace. Nemovitost se nachází u silnice č. 11, mezi Vendryní a Bystřicí nad Olší. Prokazatelná návratnost investice 6 let. Více informací u makléře.

17 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 9
Prodej, nájemní dům, Slezské Rudoltice

Prodej, nájemní dům, Slezské Rudoltice

Slezské Rudoltice

Nabízíme k prodeji nájemní dům o čtyřech bytových jednotkách o dispozici 4x 3+1, který je obsazen nájemníky. Velmi dobrá investiční příležitost s návratností méně než 10 let. Obec Slezské Rudoltice se nachází na Osoblažsku, v okrese Bruntál v Moravskoslezském kraji. Obec je situována nedaleko polských hranic osoblažského výběžku na okraji krajinného celku Zlatohorská vrchovina. Obcemi Slezské Rudoltice, Amalín a Koberno prochází úzkokolejná trať Třemešná–Osoblaha. Pozemek zastavěný bytovým domem je v části obce navazující na centrum. Občanská vybavenost obce v docházkové vzdálenosti. Dům je napojen na vodovod, elektro síť, kanalizace svedena do vlastní jímky.Střecha sedlová, obvodové konstrukce cihelné, základy s izolací proti zemní vlhkosti. Dispozice I.PP technické podlaží: společné prostory a sklepní koje nájemníků, chodba, schodiště, prádelna, sušárna

1 890 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 40
Bytový dům, Ostrava-Vítkovice, ul. Nerudova

Bytový dům, Ostrava-Vítkovice, ul. Nerudova

Bytový dům o zastavěné ploše 822m2 byl postaven v roce 1894, je cihlový, dvoupodlažní, částečně podsklepený, s půdou, má sedlovou střechu, původně celkem se 7 byty o celkové výměře 469m2. Bytový dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, je ve špatném technickém stavu a je určen ke kompletní rekonstrukci. Součástí prodeje je i torzo garáží o zastavěné ploše 117m2 a ostatní plocha o výměře 37m2, které se nachází v oploceném dvoře. Bytový dům se nachází v lokalitě s dobrou dostupností veškerých služeb a po jeho rekonstrukci je možné jej využít i jako sídlo firmy

1 700 000 Kč

Stav: Špatný Balkon

včera 10
Prodej, obchodní prostory, 120 m2, Opava - Předměstí

Prodej, obchodní prostory, 120 m2, Opava - Předměstí

Předměstí, Opava

Nabízíme k prodeji obchodní prostory, o ploše 120 m2 na Krnovské ulici nedaleko centra Opavy. Obchod je rozdělen do dvou místností, které lze oddělit na prostory obchodní a sklad. Zázemím těchto prostor je malá kuchyňka a toaleta pro zaměstnance. Velkou výhodou je pak možnost parkování na vlastním parkovacím místě ve dvoře, kam lze vjet osobním i nákladním autem. Prostory jsou volné od 1.1. 2019. Více informací, možnost financování a prohlídky u makléře.

2 625 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 7
Prodej, obchodní prostor, 281 m2, Frýdek - Místek

Prodej, obchodní prostor, 281 m2, Frýdek - Místek

Místek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji reprezentativní budovu poblíž centra Frýdku - Místku. Objekt byl využíván jako casino, ale nabízí se možnost širšího využití, např. restaurace, sídlo firmy, obchodní prostory, apod. Díky dobrému umístění budovy je vynikající dostupnost jak do centra města, tak i do ostatních směrů na Ostravu, Český Těšín i Frýdlant nad Ostravicí. Podlahová plocha objektu je 281 m2 vč. terasy. Parkování přímo u budovy.

9 025 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 14
Prodej, komerční objekt, 266 m2, Orlová - Poruba

Prodej, komerční objekt, 266 m2, Orlová - Poruba

Poruba, Orlová

Nabízíme prodej komerčního objektu v Orlové - Porubě. Budova má novou střechu, jinak je vhodná ke kompletní rekonstrukci.V okolí je přilehlé fotbalové hřiště, které si lze pronajmout od obce k pořádání kulturních a sportovních akci.O ceně se dá jednat. Více informací u makléře.

790 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Prodej, nájemní dům, Ostrava, ul. Elišky Krásnohorské

Prodej, nájemní dům, Ostrava, ul. Elišky Krásnohorské

Přívoz, Ostrava

Nabízíme k prodeji nájemní dům se zahradou. V domě je v 1.NP 2x byt 1+1 o velikosti 43 m2 po kompletní rekonstrukci s koupelnou se sprchovým koutem, v 2. NP je byt 4+kk po částečné rekonstrukci s balkonem s výhledem na zahradu. Do bytu 4+kk je připravena k montáži nová kuchyň. Dům má velkou půdu, kde lze vybudovat další 2 jednotky 1+1 nebo jednu jednotku 3+1. Topení v domě je zajištěno novým plynovým kotlem a teplá voda je vyhřívaná elektrickým bojlerem umístěném v každém bytě. V celém domě jsou plastová okna a na spodních oknech i kovové rolety, s kamerovým systémem, nová elektřina, nová voda, nové topení, nové sádrové omítky, snížené stropy s bodovkami, nové podlahy – OSB desky, dlažba a plovoucí podlahy a nové dveře. Venkovní i zadní dveře jsou dělány na zakázku, do všech bytů jsou dveře protipožární. Na střeše je krytina SATJAM, nový hromosvod, komíny i okapy. Dům je celopodsklepený. Za domem je okrasná oplocená zahrada. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Doporučuji.

3 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 dny 27
Prodej, sklad, Kopřivnice, ul. Máchova

Prodej, sklad, Kopřivnice, ul. Máchova

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji prostor v Kopřivnici o výměře 165 m2 (13,2 x 12,5) s výškou stropu cca 4,1 m vhodný například na úschovnu věcí, na skladové prostory nebo jinou komerční činnost. Z hlavního prostoru je vchod do místnosti velikosti cca 23 m2 a do koupelny a WC. Objekt má 2 vchody. Hlavní energie v objektu. K dispozici ihned. Pro více informací volejte makléři.

500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 7
Prodej, výrobní objekt, Ostrava, ul. Ludvíkova

Prodej, výrobní objekt, Ostrava, ul. Ludvíkova

Radvanice, Ostrava

Prodej haly o zastavěné ploše 376 m2 s příslušenstvím - pozemkem o celkové výměře 2336 m2 v oploceném areálu. Samotná hala je o výměře 160 m2 a je v současné době využívána jako sklad. Na halu navazují další místnosti, jako šatny pro zaměstnance, kuchyňka, sprchy, WC, příruční sklady, rampa a kancelář. Do haly je přivedena elektřina a vodovod, napojeno na kanalizaci, zabezpečeno alarmem, kamerový systém, vytápění pouze kamny na tuhá paliva, ale při investici lze zprovoznit bývalou kotelnu, protože komín je k dispozici. Vhodné ke skladování, nebo i pro výrobu, je zavedena elektřina s dostatečnou hodnotou jističe 64 A. Ke skladování, či parkování lze využít i přilehlých pozemků z nichž většina je zpevněna betonovými panely. Jde o velmi bezpečné místo, v blízkém okolí jsou podobné objekty využívané i nepřetržitě. Hala je připravena také k pronájmu. S majitelem nemovitosti lze v případě zájmu dojednat v případě pronájmu i následné odkoupení.

3 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 13
Prodej, výrobní objekt, 5975 m2, Bruntál, ul. Chelčického

Prodej, výrobní objekt, 5975 m2, Bruntál, ul. Chelčického

Bruntál

Nabízíme k prodeji výrobní objekt, který se nachází ve městě Bruntál, na ulici Chelčického. Objekt je situován v celo oploceném uzamykatelném areálu. Velikost haly je 450 m2. Součástí areálu prostor využívaný jako uhelný sklad. Více informací Vám rádi poskytneme na pobočce realitní kanceláře nebo u makléře.

4 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 5
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?