Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Moravskoslezský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, zemědělská stavba, 201 m2, Široká Niva

Prodej, zemědělská stavba, 201 m2, Široká Niva

Široká Niva

Nabízíme prodej budovy s předzahrádkou, která složila jako kovárna v Široké Nivě. Provedením rekonstrukce cihlové budovy může sloužit jako hezká chalupa. Situovaná je v podhůří Jeseníků. Ideální výchozí místo pro pěší i cykloturistiku. Vodní nádrž slezská Harta je vzdálená cca 20 min. Více informací v RK.

270 000 Kč

Stav: Špatný

před 7 hod. 4
Prodej, komerční objekt, 700 m2, Oldřišov, ul. Zámecká

Prodej, komerční objekt, 700 m2, Oldřišov, ul. Zámecká

Oldřišov, Oldřišov

Nabízíme k prodeji komerční objekt, bývalé restaurační zařízení, vhodné na přestavbu na bytové jednotky. Objekt se skládá z přízemí, kde se nachází 4 větší místnosti, několik menších, velký sál a sociální zařízení. V 1. patře se nachází menší sál, taktéž 4 větší mistnosti, několik malých a sociální zařízení. K bývalé restauraci náleží pozemek nacházející se za objektem. Vhodné jako výhodná investice na přestavbu. Více informací u makléře.

1 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 11
Prodej, restaurace, 250 m2, Opava - Předměstí

Prodej, restaurace, 250 m2, Opava - Předměstí

Předměstí, Opava

Prodáme restauraci, o velikosti 250 m2, která se nachází na výhodně situovaném místě v těsné blízkosti centra Opavy. Restaurace má ideálně řešenou prostornou vnitřní dispozici s vchodem přímo z hlavní ulice. Má také kuchyni s veškerým zázemím, samostatný salónek, sklad a sklep. Topení je centrální plynovým kotlem, voda je z obecního řádu a odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Má také dvůr s možností parkování. Součástí prodeje je dále celý půdní prostor budovy a ve dvoře přilehlý nebytový prostor se čtyřmi místnostmi s možností stavební úpravy. V současnosti je restaurace pronajímána, přičemž je možné tento stav zachovat. Více informací u makléře.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 22 hod. 12
Prodej, komerční objekt, 1006 m2, Orlová - Poruba

Prodej, komerční objekt, 1006 m2, Orlová - Poruba

Poruba, Orlová

Nabízíme k prodeji komerční objekt o výměře 1006 m2 ( podlahová plocha 1 800 m2) v lokalitě Orlová - část Poruba, ulice Nádražní. Objekt se nachází na pokraji obce. Občanská vybavenost v blízkém okolí. Strategické místo pro firmy: typ využití jako sklad, výrobní objekt, obchod a služby. Objekt má příjezdovou plochu z hlavní silnice, má 3 nakládací rampy, 2 výtahy, kanceláře (možnost příjezdu osobním i nákladním autem). Objekt je z 1/2 podsklepen, disponuje v zadní části objektu kolejí, která vede k nakládací rampě. Exteriér i interiér je určen k následné rekonstrukci. V 1 NP a 2 NP se nachází velké průchozí místnosti. Nutno vidět osobně. Financování zajistíme přes naše Hypocentrum. Pro více informací a domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

1 689 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 7
Prodej, administrativní budova, 7081 m2, Opava

Prodej, administrativní budova, 7081 m2, Opava

Kateřinky, Opava

Nabízíme prodej administrativní budovy, která se nachází v Opavě. Jedná se o dvoupodlažní budovu. Disponuje kancelářemi, dílnou, zázemím a skladem. Dále jsou zde sprchy a WC. Vytápění tepelným čerpadlem. Klimatizace. V areálu se nachází původní administrativní budova 10 x 10 m, se samostatným vytápěním a sociálním zařízením. Garáže slouží jako sklad. Areál je vhodný pro výrobu, služby či jiné podnikatelské aktivity. Více informací u makléře.

20 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 10
Prodej, komerční objekt, Vratimov

Prodej, komerční objekt, Vratimov

Vratimov

Nabízíme prodej komerčního objektu, ve kterém se provozuje prosperující restaurace, zbylá část je pronajata - prodejna a obchodní společnost. Objekt prošel rekonstrukcí - nová střecha, plastová okna, rozvody elektřiny, vody, odpadů, podlahy, omítky, bezpečnostní dveře, alarm, sociální zařízení, vše nově vybaveno. Velmi výhodná poloha u hlavní silnice a panelové zástavby. Doporučujeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

8 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 9
Prodej, nájemní dům, 539 m2, Bohumín - Vrbice

Prodej, nájemní dům, 539 m2, Bohumín - Vrbice

Starý Bohumín, Bohumín

Exkluzivně nabízíme prostorný, rozestavěný objekt v Bohumíně. Dům se nachází v klidné lokalitě. Nejedná se o zátopovou oblast. Dle územního plánu lze nemovitost využívat jako bytový dům, rodinný dům, komerční objekt, prodejnu, stravovací zařízení apod. První část domu sloužila původně jako rodinný dům, je zde příprava pro sociální zařízení, bar a bytová jednotka. K domu byla přistavěna další budova, která měla sloužit pro následné ubytování, až 6 bytových jednotek. Stavba byla velice nákladná - střecha, plastová okna, dveře. Dům má 2 poschodí, kde při vstupu do 2. poschodí naleznete připravené 2 místnosti pro bydlení. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

999 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 7
Prodej, stánek, 7 m2, Opava, ul. Masarykova třída

Prodej, stánek, 7 m2, Opava, ul. Masarykova třída

Město, Opava

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji prodejní stánek o celkové podlahové ploše 7 m2 umístěn na Masarykové třídě v centru Opavy. Stánek z kovové konstrukce a tvrzeného skla je vybaven klimatizací, přímotopem, pracovním stolem, přenosným ručním trezorem a uzamykatelnou skříňkou. Obslužné okénko je zevnitř zabezpečeno mříží. Přední a jednu z bočních stran je možno využít jako výlohu, jsou prosklené. Je zde zavedena elektřina, parkování možné na přilehlých placených parkovištích. Nachází se v centru města, možno jej však přemístit.

88 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, komerční prostory, 800 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej, komerční prostory, 800 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Nabízíme prodej komerčních prostor, o celkové ploše 800 m2, které se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm. Je nabízeno první a druhé patro. Společné schodiště. Příprava na výtah, výtahová šachta. Vhodné jako skladovací prostory či prostory k podnikání. Možnost předělat na bytové jednotky. Více informací u makléře.

2 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 8
Prodej, komerční prostory, 480 m2, Krnov

Prodej, komerční prostory, 480 m2, Krnov

Krnov

Nabízíme Vám prodej zavedené kavárny Justicie ve zvýšeném přízemí, která se nachází ve městě Krnov. V 1. a 2. NP jsou kancelářské prostory o devíti samostatných místnostech a kuchyní. Vhodné především k předělání na bytové jednotky. Kavárna je k dispozici i s veškerým zařízením a vybavením. Venkovní terasa. Možnost 7 parkovacích míst na vlastním pozemku. Dům částečně podsklepen a vybaven kvalitní vzduchotechnikou. Vzhledem k variabilnosti prostoru a jeho poloze, lze v přízemí lehce zřídit prodejnu, lékařské ordinace, rehabilitační centrum a podobně. Z kanceláří lze zřídit na každém patře velký byt. S financováním Vám rádi pomohou naši hypoteční specialisté. Více informací u makléře.

6 760 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?