Komerční prostory na prodej Moravskoslezský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, obchodní objekt, Bohumín

Prodej, obchodní objekt, Bohumín

Záblatí, Bohumín

Nabízíme k prodeji lukrativní nemovitost v obci Bohumín - Záblatí. Skládá se ze dvou samostatných obchodních prostor se samostatným vchodem a sociálním zařízením a prostornou půdou s možností vytvoření dalších prostor. V minulosti využíván jako kadeřnictví, trafika, nebo jídelna s pekárnou. Makléř doporučuje prohlídku. Při rychlém jednání možná sleva. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 099 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 20
Prodej, nájemní dům, Ostrava - Mariánské Hory

Prodej, nájemní dům, Ostrava - Mariánské Hory

Mariánské Hory, Ostrava

Nabízíme k prodeji investiční nemovitost v podnikatelské zóně - nájemní dům s kancelářemi, které jsou aktuálně obsazeny se stabilním měsíčním výnosem. Dům je složen ze 3 podlaží a 6 samostatných kancelářských prostor. K dispozici jsou také prostorné sklepní prostory. K budově dále náleží vlastní parkoviště pro 10 vozů. Objekt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2000.

7 900 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 17
Prodej, komerční prostory, 800 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej, komerční prostory, 800 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Nabízíme prodej komerčních prostor, o celkové ploše 800 m2, které se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm. Je nabízeno první a druhé patro. Společné schodiště. Příprava na výtah, výtahová šachta. Vhodné jako skladovací prostory či prostory k podnikání. Možnost předělat na bytové jednotky. Více informací u makléře.

2 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, restaurace, 250 m2, Opava - Předměstí

Prodej, restaurace, 250 m2, Opava - Předměstí

Předměstí, Opava

Prodáme restauraci, o velikosti 250 m2, která se nachází na výhodně situovaném místě v těsné blízkosti centra Opavy. Restaurace má ideálně řešenou prostornou vnitřní dispozici s vchodem přímo z hlavní ulice. Má také kuchyni s veškerým zázemím, samostatný salónek, sklad a sklep. Topení je centrální plynovým kotlem, voda je z obecního řádu a odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Má také dvůr s možností parkování. Součástí je dále nebytový prostor se čtyřmi místnostmi s možností stavební úpravy. V současnosti je restaurace pronajímána, přičemž je možné tento stav zachovat. Více informací u makléře.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 10
Prodej, nájemní dům, 150 m2, Třebom

Prodej, nájemní dům, 150 m2, Třebom

Třebom, Třebom

Nabízíme k prodeji 1/2 nájemního domu v obci Třebom, nedaleko Opavy. Polovina domu zahrnuje dvě bytové jednotky 2+1, každá o rozloze 75 m2, s podílem na sklepu a polovičním podílem na pozemku okolo domu, o celkové rozloze 1966 m2. Oba byty jsou částečně zrekonstruované, toho času s platícími nájemníky. Více informací, prohlídky a možnost financování u makléře.

1 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Pronájem, obchodní prostor, 40 m2, Ostrava, ul. Francouzská

Pronájem, obchodní prostor, 40 m2, Ostrava, ul. Francouzská

Poruba, Ostrava

Nabízíme ke koupi dokonale zrekonstruované prostory o dispozici 2+kk s celkovou rozlohou 40 m2, vlastní wc, kuchyňka a technická místnost. Prostory se nachází v přízemí panelového domu, vhodné pro jakékoliv služby či podnikání. Klidná, středně frekventovaná a výborně dostupná část žádané lokality Poruby, bezproblémové parkovaní a nízký nájem výhodou. Po dohodě možné ponechat vybavení. Makléř doporučuje prohlídku.

200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, nájemní dům, Ostrava - Nová Ves, ul. U Hrůbků

Prodej, nájemní dům, Ostrava - Nová Ves, ul. U Hrůbků

Nová Ves, Ostrava

Nabízíme k prodeji objekt vedený jako bytovů dům, který je možné rozdělit na 8 bytových jednotek. Celková plocha pozemku je 885 m2. Součástí domu jsou v přízemí prostory, které je možné využívat jako sklady nebo jíné komerční prostory. Dům je napojen na obecní vodovodní řád a připraven na připojení do obecní kanalizace. Konstrukce domu je v dobrém technickém stavu, má sedlovou střechu se zánovní krytinou. Dům je v lokalitě s dobrou dopravní dostupností, MHD 2 min. Více podrobnějších informací u makléře.

4 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 7
Prodej, výrobní objekt, Bohumín

Prodej, výrobní objekt, Bohumín

Starý Bohumín, Bohumín

Nábízíme k prodeji nemovitost vhodnou k podnikání na pozemku o výměře 898 m2. Objekt byl zrekonstruován v roce 2015. V budově jsou plastová vakuovaná okna a vrata pro vjezd nákladních aut. Uvnitř je vybudovaný kanál pro opravu aut. Je zde nový přívod el. energie 400V/25A. Vedle budovy se nachází unimobuňka o rozměrech cca 5 x 2,5 m zateplená s novými plastovými vakuovými okny, vnitřním novým obložením. Na parcelách je vybudována cesta pro příjezd k hlavní budově ze zadní strany. Objekt se nachází v blízkosti jezera Malý Kališok.

689 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, penzion, 4387 m2, Malá Morávka, Bruntál

Prodej, penzion, 4387 m2, Malá Morávka, Bruntál

Malá Morávka

Nabízíme Vám k prodeji velice pěknou zavedenou horskou chatu - penzion s přilehlými pozemky, nacházející se ve vyhlášeném a vyhledávaném rekreačním středisku v srdci Jeseníků v obci Malá Morávka. Jedná se o rekreační budovu s letitou tradicí. V přízemí budovy se nachází byt 1+1 pro správce budovy, společenská místnost s krbem, 2 x WC, kotelna a provozní místnosti. V patře se nachází sedm pokojů s kapacitou 30-ti lůžek, součástí pokojů je kuchyňka a vybavení. Na patře sociální zařízení pro muže i pro ženy. Topení je elektrické (AKU nádoby) dále je možno topit v krbu a kachlovými kamny-dřevem. Okna v celé budově zabezpečena, v ubytovací části nová euro - okna dřevěná. Voda z vlastní studny. Odpady svedeny do žumpy. Pevná linka, internet, alarm a protipožární čidlo. V budově lyžárna. Na prostranství u nemovitosti najdeme bazén, ohniště, pergolu a vlastní parkoviště. Nemovitost má stálou celoroční klientelu (léto - zima). Zařízení budovy je součástí prodeje. Více informací u makléře.

6 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 19
Prodej, provozní plocha, 4900 m2, Ostrava, ul. Orlovská

Prodej, provozní plocha, 4900 m2, Ostrava, ul. Orlovská

Heřmanice, Ostrava

Nabízíme Vám asfaltovou manipulační plochu o rozloze 4900 m2 s vlastní příjezdovou cestou. Výhodou je dobrá dopravní obslužnost, dálnice D1 cca 5 km po hlavní komunikaci, MHD v bezprostřední blízkosti. Plocha je vhodná pro parkování kamionů, uskladnění a překládku různých materiálu nebo pro jiná komerční využití. K ploše je možné dokoupit přilehlé pozemky. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

2 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 8
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?