Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Moravskoslezský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, nájemní dům, Ostrava, ul. Jirská

Prodej, nájemní dům, Ostrava, ul. Jirská

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme Vám podsklepený bytový dům v centru Ostravy vhodný k bydlení i podnikání. Velmi dobrá perspektiva zhodnocení s výnosem z pronájmů. Sklepní prostory s přípravou pro restauraci, ale vhodné i pro welness, kanceláře a další podnikatelské záměry. Garáže ve dvoře se zastřešenou částí. Dům má celkem 11 bytů a to 8'x 2+1, 2 x 3+1 a jeden1+1 s nájemci. Podkroví vhodné k vybudování dalších cca tří bytů. Veškerá občanská vybavenost a MHD v blízkosti. Financování Vám zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

12 875 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 5 hod. 19
Prodej, nájemní dům, Brušperk, ul. náměstí J. A. Komenského

Prodej, nájemní dům, Brušperk, ul. náměstí J. A. Komenského

Brušperk, Brušperk

Nabízíme ke koupi nájemní dům v centru města Brušperk. Dům se nachází v historickém jádru města a využití objektu dle územního plánu je velmi široké a jedná se o investičně velmi zajímavou lokalitu. V roce 2005 byl instalován nový plynový kotel vč. nových rozvodů a radiátorů. V roce 2006 byla provedena rekonstrukce střechy vč. nových krovů a asfaltové střešní krytiny. V 1.NP které disponuje plochou 116 m2 je v současné době prodejna textilu a smíšeného zboží. V 2.NP které disponuje plochou 147 m2 je vyvedená nová elektroinstalace a v západní části jsou udělány nové stropy. Nabízí se využití jako velkoplošný byt. Půdní prostor je momentálně nevyužitý, ale dá se rovněž počítat s využitím např. pro velkoplošný byt stejně jako ve 2. NP. Objekt je celo-podsklepený a průchozí do západní části, kde se dále nachází přístavek a zpevněná plocha. Strategická pozice vůči průmyslových zón Mošnov - Hrabová - Nošovice a zároveň blízkost dálnice z Nového Jičína do Českého Těšína. Vřele doporučujeme.

2 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 21 hod. 10
Prodej, nájemní dům, Brušperk, ul. náměstí J. A. Komenského

Prodej, nájemní dům, Brušperk, ul. náměstí J. A. Komenského

Brušperk, Brušperk

Nabízíme ke koupi nájemní dům na náměstí obce Brušperk. V roce 2010 proběhla nákladná a komplexní rekonstrukce celého domu. V rámci této rekonstrukce se provedla hydroizolace domu, nové rozvody topení vč. 2 plynových kotlů (pro každé podlaží vlastní), elektroinstalace, vnitřní i fasádní omítky, vybudování celé bytové jednotky ve 2. NP, nová dřevěná euro-okna vybudování garáže vč. venkovního posezení apod. V 1. NP které disponuje plochou 174 m2 je v současné době prodejna oděvů. Ve 2.NP které disponuje plochou 160 m2 je obytná část domu. Nachází se zde 3 ložnice, obývací pokoj, kuchyně, dále pak menší pokoj a koupelna s wc. Půdní prostor je momentálně nevyužitý, ale dá se rovněž počítat s využitím např. pro velkoplošný byt stejně jako ve 2. NP. Dům disponuje 2 vstupy, jedním z náměstí do prodejny, druhým z ulice, kde je zároveň vjezd do garáže pro 2 vozy. V této části se také nachází příjemné venkovní posezení. Jedná se o investičně velmi zajímavou nemovitost. Zveme Vás na prohlídku.

6 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 21 hod. 25
Prodej, dům 340 m2, Štramberk, Kopec

Prodej, dům 340 m2, Štramberk, Kopec

Štramberk, Štramberk

Nabízíme k prodeji roubenku v atraktivní lokalitě Štramberka. Dům po celkové rekonstrukci byl využíván ke komerčním účelům jako kavárna a loutkové divadlo. V přízemí prostorná místnost s barovým pultem a krbem, kuchyně. V patře další otevřený prostor, sociální zařízení, 2 malé místnosti - kancelář, sklad, šatna apod. Dům nabízen včetně zařízení, ale není podmínkou. U domu vybudována terasa, pod domem klenutý sklep se vchodem z domu i z ulice. Dům nabízí celou řadu možností komerčního využití dle představ nového majitele. Po drobných úpravách vhodný i k bydlení. Výhodou atraktivní lokalita na hlavní turistické trase, krásný výhled, zabezpečovací zařízení. Cena může být předmětem jednání, financování zajistíme. Doporučujeme.

2 945 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 13
Prodej, sklady, 3136 m2, Frýdek - Místek

Prodej, sklady, 3136 m2, Frýdek - Místek

Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí

Exkluzivně nabízíme pozemky ve Frýdlantě nad Ostravicí, které jsou dle územního plánu určeny pro řemeslnou výrobu a skladování, obchod, administrativu, ubytovny a podobně. Pozemky o rozloze cca 16500 m2 lze koupit jako celek nebo po částech, jak je uvedeno na ilustračním obrázku a nebo po domluvě lze různě nakombinovat. Na pozemcích se nachází budova se dvěmi bytovými jednotkami 3+1 a 4+1 se sociálním zařízením a šatnami, garáže, dílna, středotlaké kotle, vytápěné skleníky. Vodu k zalévání rostlin a skleníků lze čerpat z vrtané studny. Pozemky se nachází na strategickém místě s výbornou dostupností a výhledem na Beskydy. Nespornou výhodou je zasíťovanost pozemků. Pro více informací k pozemkům či sjednání schůzky volejte makléři. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista.

1 200 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 32
Prodej, komerční objekt, Ostrava, ul. U Hrůbků

Prodej, komerční objekt, Ostrava, ul. U Hrůbků

Nová Ves, Ostrava

Nabízíme k prodeji komerční objekt - administrativní budovu s možností umístění sídla společnosti. Objekt obsahuje dvě kanceláře, sklad, přijímací místnost, upravenou kulturní místnost, kuchyňský kout a sociální zázemí. Celý objekt je oplocený zděným zdivem do výšky 2m včetně přilehlého parkoviště. Zajišťuje pro majitele a uživatele objektu vhodné soukromí. Zájemce si může tento objekt přizpůsobit podle svého vlastního podnikatelského záměru. Vytápění budovy je zajištěno plynovým kotlem. Velmi dobré umístění s výjezdem na hlavní komunikaci. Více informací včetně domluvení prohlídky získáte u makléře.

5 150 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 15
Prodej, bytový dům, Ostrava - Moravská Ostrava, ul. Jílová

Prodej, bytový dům, Ostrava - Moravská Ostrava, ul. Jílová

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme ke koupi komerční objekt - ubytovnu tvořenou čtyřmi domy se samostatnými evidenčními čísly. V samém srdci Moravské Ostravy a Přívozu. V každém domě se nachází 8 velkých bytů o velikosti 3+1 a 2+1, celkem 32 bytů. Domy je možné po dohodě s majitelem, přetvořit na samostatné bytové jednotky tzv. udělat prohlášení vlastníka. Nemovitost je určena hlavně pro budoucí majitele, kteří chtějí nebo již podnikají v oblasti bydlení. Zajímavým pak pro ně bude určitě měsíční výnos s pronájmů bytů. S financováním Vám vypomůže naše úvěrové centrum v zastoupení finančním specialistou. Nebojte se obrátit se svými veškerými dotazy na makléře, který doporučuje prohlídku.

20 000 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 dny 11
Prodej, penzion, Krnov

Prodej, penzion, Krnov

Pod Bezručovým vrchem, Krnov

Nabízíme Vám ke koupi zajímavou komerční nemovitost. Nachází se v centru města Krnova na ul. Albrechtické. Jedná se o bývalý penzion s restaurací a vinárnou. Nemovitost pochází cca. z roku 1900 a v roce 1994 prošel dům kompletní rekonstrukcí. Dispozičně se v podzemním podlaží nachází vinný sklípek a rozsáhlé skladovací prostory. V přízemí je umístěna restaurace s ochozem do patra, kuchyně a další provozní místnosti včetně WC. Jsou zde rovněž umístěny další obchodní prostory a kanceláře, které jsou v současné době pronajaty. Kromě WC jsou ve 2. patře 2 dvoulůžkové pokoje, apartmán s koupelnou a kuchyňkou, kancelář a služební byt. V podkroví jsou umístěny 3 pokoje s koupelnou. Vynikající příležitost k realizaci vlastního podnikatelského či investičního záměru přímo v centru města s vynikající strategickou polohou, s možnou jednoduchou úpravou na malometrážní byty. S financováním rádi pomůžeme. Více informací u makléře.

7 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 14
Prodej, bytový dům, 339 m2, Opava - Město

Prodej, bytový dům, 339 m2, Opava - Město

Město, Opava

Nabízíme prodej domu v centru města Opavy, který se nachází v atraktivní lokalitě s jedinečnou dostupností veškeré občanské vybavenosti. V přízemí a prvním patře budovy jsou komerční prostory, o celkové výměře 170 m2, které nyní slouží jako sídlo pojišťovny. Vytápění je řešeno stropními infra - panely. Možnost přestavby na mezonetový byt či více bytových jednotek. Ze zadní části domu je pak vstup na schodiště vedoucí do druhého patra, ve kterém se nachází bytová jednotka 3+1, o celkové výměře 84 m2. Dále ve třetím patře další bytová jednotka 4+kk, o výměře 85 m2, s šatnou a technickou místností. Oba byty byly kolaudovány v roce 2015. Za domem se rovněž nachází přístavek sloužící k uložení jízdních kol a parkovací plocha 31 m2. Cena k jednání. Více informací Vám rádi poskytneme na pobočce realitní kanceláře nebo u makléře.

7 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 6
Prodej, obchod a služby, Dobrá

Prodej, obchod a služby, Dobrá

Dobrá, Dobrá

Nabízíme k prodeji komerční objekt v současné době určený pro podnikatelskou činnost v obci Dobrá. Jedná se o patrový rodinný dům s pozemkem a halu, v současnosti využívanou jako auto servis, s rozsáhlým pozemkem. Dům disponuje obchodní zónou v přízemí, kancelářskými prostory, sociálním zařízením a kuchyňským koutem. V prvním patře potom kancelářskými prostory a druhým sociálním zařízením. Celý dům je podsklepen a nechybí ani půdní prostor. Topení je řešeno elektrickými přímotopy. Velké parkoviště v areálu je dostačující pro velký počet aut i kamion. Objekt se nachází u hlavní a frekventované cesty směrem na Frýdek Místek. Pro více informací prosím kontaktujte makléře.

7 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 12
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?