Byty na prodej Moravskoslezský kraj

Nejnovější inzeráty
Byt 2+1/ lodžie, os. vl., po rekonstrukci, ul. Nádražní, Moravská Ostrava

Byt 2+1/ lodžie, os. vl., po rekonstrukci, ul. Nádražní, Moravská Ostrava

Ostrava

Byt 2+1/ lodžie, os. vl., po rekonstrukci, ul. Nádražní, Moravská Ostrava Byt v os. vl., 2 +1+ lodžie, komora 4 m2, , nacházející se na ul. Nádražní v Moravské Ostravě, 2.n.p./ 13.n.p., 55,5 m2 + 4,1 m2 lodžie + 2 m2 sklep. Byt je po kompletní velmi zdařilé a vkusné rekonstrukci. Nová elektroinstalace v mědi a rozvody vody. Bytové jádro je celé zděné s prostornou koupelnou a WC. V celém bytě jsou nové omítky. Na podlahách pl. podlahy (kročejová izolace proti hluku), v části kuchyně, předsíni a v koupelně je dlažba. Nové interiérové a bezpečnostní vchodové dveře. Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči : plynová varná deska, multifunkční trouba, pračka a lednička. K bytu patří sklep a společné prostory. Náklady na bydlení 4.015- Kč vč. FO na 1.os. + inkaso (elektřina). Dům je po kompletní revitalizaci ( kamerový systém, nová střecha, zateplení domu, pl. okna, vstupní dveře, schránky, odpady v plastu). Byt se nachází v žádané lokalitě v centru Ostravy naproti úřadu práce.

1 500 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 13 hod. 0
PRODEJ BYTU 2+1 v osobním vlastnictví, Havířov, ul. Přímá. Ihned volný. Doporučujeme prohlídku. Nabízí pouze naše realitní kanc

PRODEJ BYTU 2+1 v osobním vlastnictví, Havířov, ul. Přímá. Ihned volný. Doporučujeme prohlídku. Nabízí pouze naše realitní kanc

Podlesí, Havířov

Pouze v naší RK, exkluzivně, nabízíme slunný byt v os. vl. 2+1 s balkonem. Ihned volný.

Nabízíme vám pouze v naší RK, exkluzivně, byt v osobním vlastnictví, velikosti 2+1, cca 54 m2, s balkonem. Nachází se v části obce Havířov - Podlesí, na ul. Přímá. v klidné části. Byt je situován ve 3. patře sedmipatrového domu, kde byla provedena celková revitalizace - jsou zde plastová okna, provedeno zateplení, nová fasáda ad.

Byt je dobře dispozičně řešen - nemá průchozí pokoje, každý má svůj samostatný vstup z předsíně. Uprostřed je kuchyň. Byt je v původním stavu, bez úprav. Možno tedy vybavit dle vlastních představ a případně upravit dispoziční řešení. 

V okolí se nachází taktéž bytová výstavba. Dům je situován dále od hlavní komunikace, tudíž je zda relativní klid. V okolí je veškeré občanské vybavení - škola, školka, obchod a pod.

Byt je již prázdný, ihned k nastěhování. Měsíční platba spojená s užíváním bytu činí 2.538,- Kč. Je zde uhrazena jak anuita, tak i celá splátka úvěru - za revitalizaci domu.

Doporučujeme prohlídku.

865 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 21 hod. 4
Byt 3+1 se zasklenou lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 4. np./ 12. np., ul. Výškovická, Ostrava - Výškovice

Byt 3+1 se zasklenou lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 4. np./ 12. np., ul. Výškovická, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Byt 3+1 se zasklenou lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 4. np./ 12. np., ul. Výškovická, Ostrava - Výškovice V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, varná deska, elektrická trouba ). Kuchyňské spotřebiče jsou v záruce. Pod celou plochou vrchních skříněk (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Kuchyň je velmi prostorná ve tvaru čtverce. Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, nasvícené zrcadlo a vana. WC je zvlášť. V koupelně je možnost ponechat skříňku na kosmetiku. Předsíň je také čtvercová, součástí prodeje je vestavěná skříň. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením. Pokoje jsou částečně neprůchozí. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek v barvě ořech (pouzdrové dveře do obývacího pokoje a ložnice), vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Součástí bytu je šatní skříň v ložnici a v dětském pokoji. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po kompletní revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nové výtahy včetně kamerového systému, nové lodžie). Lokalita v blízkosti Bělského lesa.

1 850 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 3 dny 10
Prodej byt 3+1 s lodžií, 73m², 6NP/8NP, ulice Ahepjukova, Ostrava - Moravská Ostrava

Prodej byt 3+1 s lodžií, 73m², 6NP/8NP, ulice Ahepjukova, Ostrava - Moravská Ostrava

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 3+1 se zasklenou lodžií, situovaný do 6NP/8NP, panelového domu s výtahem, ulice Ahepjukova, Ostrava - Moravská Ostrava. Nabízený byt je po kompletní rekonstrukci - vše je nové a nepoužité. Nově postavené bytové jádro s novými zařizovacími předměty, vkusnými keramickými obklady a LED osvětlením. WC zůstalo samostatně a je závěsné. V celém bytě provedena nová elektroinstalace a nové rozvody vody i odpadů. Mírně snížené stropy s úsporným LED osvětlením a nové podlahy, včetně jejich vyrovnání. Kuchyňská linka je ve vysokém lesku zn. IKEA, včetně vestavěných spotřebičů - el. trouba, plynová varná deska, digestoř, MW trouba, myčka, vestavěná lednice. Interiérové dveře s obložkovými zárubněmi a nové vstupní. Okna bytu na dvě strany. Součástí bytu je také prostorná komora s přívodem a odpadem pro pračku a také sklepní box. Byt má velmi dobrou dispozici s neprůchozími pokoji, prostornou čtvercovou kuchyní. Okna bytu na dvě strany. Dům funguje jako společenství vlastníků a je již po celkové revitalizaci - plastová okna, zateplení, střecha, výtah, kamerový systém v celém domě apod. Žádaná lokalita v blízkosti centra města, s velmi dobrou dostupností a veškerou občanskou vybaveností. Před domem je prostorné parkoviště. Doporučujeme prohlídku.

1 850 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 5 dny 10
Byt 2+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 4. np./ 10. np., ul. Fr. Hajdy, Ostrava - Hrabůvka

Byt 2+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 4. np./ 10. np., ul. Fr. Hajdy, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Byt 2+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 4. np./ 10. np., ul. Fr. Hajdy, Ostrava - Hrabůvka Exkluzivně nabízíme byt 2+1 s lodžií, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci na ulici Františka Hajdy v Hrabůvce. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, plynová varná deska, elektrická trouba). Spotřebiče jsou v záruce. Pod celou plochou vrchních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. WC je zvlášť. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové sádrové omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny a plynu. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, zateplení, fasáda, nový výtah, nový vstup do domu a schránky). Do vchodu je bezbariérový přístup.

1 269 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 7 dny 10
Byt 1+1, OSVL, 50m², 1NP/3NP, ulice Matrosovova, Ostrava - Hulváky

Byt 1+1, OSVL, 50m², 1NP/3NP, ulice Matrosovova, Ostrava - Hulváky

Ostrava

Nabízíme vám byt v osobním vlastnictví, dispozice 1+1 bez balkónu, situovaný do přízemí cihlového domu, ulice Matrosovova, Ostrava - Hulváky. Nabízený byt je v původním stavu - nutná rekonstrukce. Vytápění je řešeno pomocí plynových gamat. Ohřev vody přes elektrický boiler. Dům funguje jako společenství vlastníků a je již po výměně oken, opravě střechy a je i zateplen. Součástí bytu je také prostorný sklep. Za domem je také uzavřený společný dvorek.

530 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 7 dny 5
Prodej bytu 2+1 v OSVL  po celkové rekonstrukci 3NP/3NP na ulici Závodní

Prodej bytu 2+1 v OSVL po celkové rekonstrukci 3NP/3NP na ulici Závodní

Ostrava

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví. Byt prošel celkovou rekonstrukcí. V celém bytě je udělána nová elektřina, nové omítky a položena plovoucí podlaha. V pokojích jsou nové interiérové dveře. V kuchyni kuchyňská linka se sporákem a troubou. V koupelně vana, skříňka s umyvadlem, zrcadlo, obklady a na zemi dlažba. Pokoje jsou neprůchozí. K bytu náleží sklep a společná místnost na kola. Dům je po revitalizaci, nová plastová okna, zateplení, fasáda, nový vstup do domu.

970 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před týdnem 10
Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 2. np./ 13. np., ul. Dr. Martínka, Ostrava - Hrabůvka

Byt 3+1 s lodžií po kompletní rekonstrukci, OSVL, 2. np./ 13. np., ul. Dr. Martínka, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

V kuchyni, která je spojená s obývacím pokojem, je nová kuchyňská linka (od stolaře na míru) včetně všech vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba, lednička a pračka ). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V bytě nechybí ani vestavěná skříň. Koupelna je zvětšená a je velmi prostorná. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. WC je zvlášť. Lodžie se nachází v ložnici. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Podlaha je vinylová v hodnotě 50 tis. Kč. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. V předsíni se nachází dvě komory. Okna jsou situovaná na dvě světové strany. K bytu náleží sklepní prostor. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, nový výtah, fasáda, nový vstup do domu a schránky).

1 699 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před týdnem 10
Prodej  bytu 2+1 původní stav,  54m²  2 .np./4.  Ostrava - Zábřeh

Prodej bytu 2+1 původní stav, 54m² 2 .np./4. Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Prodej bytu 2+1 v DRVL. Byt se nachází v domě po celkové revitalizaci. Nový vchod, zateplení, fasáda, plastová okna. Byt je v původním stavu, určen k rekonstrukci, Koupelna je spojená s WC. V celém bytě je položené na zemi lino. Pokoje jsou průchozí. Vedle sociálního zařízení se nachází komora.

600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 8
Byt 3+1 s lodžií a komorou, OSVL, 5. np./ 12. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice

Byt 3+1 s lodžií a komorou, OSVL, 5. np./ 12. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice

Ostrava

Byt 3+1 s lodžií a komorou, OSVL, 5. np./ 12. np., na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice Nabízíme byt 3+1 s lodžií na ulici Lumírova, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MVT, varná deska, elektrická trouba, lednice, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. WC je zvlášť. Nasvícené podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.

1 830 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 2 týdny 10
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?